• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nagi współlokator

Kobieta

SwingWorld

Cichy Podglądacz
Witaj,
Jeśli jesteś hetero, dlaczego zależy Ci na tym, aby zobaczyć penisa swojego współlokatora?
Trochę to dziwne jest. Wyjaśnisz? :)

Pozdrawiam,
Kyro
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Żaden hetero nie chciałby zobaczyć swego współlokatora nago, bo byłoby to dla niego obrzydliwe :p wiec jesteś Bi
Ja jestem hetero , ale kiedyś po jakimś koncercie piłem z kumplem wódkę w hotelu i wciągaliśmy amfetaminę. Nad ranem położyłem się do łużka i udawałem , że śpię. Kumpel trochę odczekał , zdjął mi spodnie i majtki i zaczął mnie pieścić. Lizał delikatnie moje jajka , ssał kutaska aż trysnąłem cudownie w jego ustach. Wyssał ze mnie ostatnią kropelką
To był najcudowniejszy lodzik w moim życiu. Później leżałem taki podniecny obok niego , a on mnie do rana pieścił.
Wiem , że kiedyś znowu przyjdzie taki dzień , że wsunę kutaska w jego usta.
Podnieca mnie ta fantazja
W rewanżu moģę mu trzepnąć konika :)
 
Mężczyzna

Emill2233

Cichy Podglądacz
Ja jestem hetero , ale kiedyś po jakimś koncercie piłem z kumplem wódkę w hotelu i wciągaliśmy amfetaminę. Nad ranem położyłem się do łużka i udawałem , że śpię. Kumpel trochę odczekał , zdjął mi spodnie i majtki i zaczął mnie pieścić. Lizał delikatnie moje jajka , ssał kutaska aż trysnąłem cudownie w jego ustach. Wyssał ze mnie ostatnią kropelką
To był najcudowniejszy lodzik w moim życiu. Później leżałem taki podniecny obok niego , a on mnie do rana pieścił.
Wiem , że kiedyś znowu przyjdzie taki dzień , że wsunę kutaska w jego usta.
Podnieca mnie ta fantazja
W rewanżu moģę mu trzepnąć konika :)
Serio serio takie rzeczy się dzieją?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
N Cała Polska Nagi fitness Ogłoszenia 16

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry