• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Inne Na grzybach :)

ktosia

Nowicjusz
hehehe Pewna osoba odpaliła mi jedno wspomnienie :D
Postanowiłam się z Wami podzielić moim przeżyciem sprzed kilku lat :D
Sami oceńcie . To się wydarzyło naprawdę ;D

Pojechałam z mężulkiem na grzyby :D po 30 min spacerku po lesie mąż mówi :
- ale bym cię teraz wypieprzył ;)
Odpowiedziałam mu że na pewno są tu ludzie, którzy też zbierają grzyby ( zawstydziłam się lekko) ale on dalej drążył temat ;) :
- oj choć !!! zobacz jak mi kutas uwiera ciężko mi się skupić na zbieraniu grzybów ;D Zsunął spodnie i z uśmiechem , trzymając kutaska szepnął :
- zobacz jakiego mam dla ciebie prawdxiwka:D :D :D
Jak zobaczyłam tak zwartego i gotowego do akcji penisa oparłam się o drzewo i wypięłam tyłeczek . Rozpięłam dżinsy ,a mąż mi je zsunął do kolan. I zaczął mnie delikatnie powoli masować twardym kutaskiem aż moja muszelka puściła soczki ( teraz już tek na samo wspomnienie mam mokro ) :D :D :D
Złapałam się mocniej drzewa , on zaczął mnie pieprzyć . Po chwili w odległości 100 - 150m zobaczyłam faceta koło 50tki . Miałam ochotę przerwać naszą zabawę i szybko ubrać gacie i zwiewać . Ale ten koleś oparł się o drzewo i zaczął masować się po kroczu . Pomyślałam wtedy …..dlaczego mi ma być tylko dobrze nie sobie popatrzy;D Jak będzie szedł w naszą stronę wtedy zareaguje.
Mąż pieprzy mnie od tyłu, a ja obserwuję gościa :D :D :D w pewnej chwili koleś wyjmuje sterczącego swoje przyjaciela i zaczyna jazdę na ręcznym . Tak mnie to podnieciło że zaczęłam kręcić dupką i pojękiwać :D :D :D aż mnie maż uciszał .
Powiedziałam wtedy do niego żeby mnie mocniej pieprzył ,że jestem jego suczką itd. Pchnięcia były mocniejsze orgazm blisko :D podglądacz właśnie się spuścił lekko wijąc się koło drzewa. Mąz wyszeptał :- kurrrrrr nie wytrzymam i się we mnie spuścił. kiedy ogarnęłam się po orgazmie i spojrzałam w dal już gościa nie było ....
Później jak się kochaliśmy to długo fantazjowałam ,że ktoś nas obserwuje i robi sobie dobrze z ukrycia w oddali .

taka historia :D :D :D
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Miło sobie wyobrazić :)

Zastanawiałem się chwilę, czy ja bym się nie speszył, gdybym zobaczył, że ktoś nas obserwuje, ale jak z dużej odległości to możliwe, że nie.

Dawno temu z żoną w plenerze się kochaliśmy, ona w długiej spódnicy na mnie na jeźdźca, (mieliśmy koc - to było zaplanowane) i ścieżka z 5m od nas przeszła dalszą sąsiadka z psem... Na chwilę przestaliśmy, żona się speszyła. Ja jednak podniecony, w niej, nie miałem wątpliwości by kontynuować, tak też zrobiliśmy. Ścieżka wydawała się prawie nie używana... No tak było, "prawie"...
 

ktosia

Nowicjusz
Ktosia mogłaś Pana zaprosić do zabawy :p byłby o wiele milsze wspomnienia :p
Patrząc z perspektywy czasu;) tak mogłam... tylko zadaj sobie pytanie po co ? :D sam widok i podniecająca sytuacja wystarczyła mi . Lubię jeść małymi łyżkami .
Teraz tak myślę ... gdybym gościa zaprosiła to może by były nici z seksu :/ bo dostał by w mordę od męża:D
a nie ma co gdybać było super :D
 

ktosia

Nowicjusz
opcje są dwie :D ale mąż jeden :D którego znam od 20 lat i wiem że ten koleś dostał by w pysk ;) Wydaje mi się że co innego było by gdyby wtedy tam w oddali była kobieta ;) no to może coś by wyszło ciekawego :D ale tak nie było :D :D
 
Ostatnia edycja:
X

xwin1990

Guest
Ja z moją żoną swojego czasu tez lubiliśmy takie zabawy w plenerze. Teraz to jedynie trzeba uważać w erze telefonów z kamerami żeby ktoś nie nagrał i w otchłań internetu nie puścił. A poza tym zabawa w plenerze dodaje taki dodatkowy dreszczyk emocji ;-) Albo sex nocą na plaży gdy słyszysz w oddali że ktoś przechodzi i się zastanawiasz czy czasem nie zapali latarki :)
 

ktosia

Nowicjusz
Ja z moją żoną swojego czasu tez lubiliśmy takie zabawy w plenerze. Teraz to jedynie trzeba uważać w erze telefonów z kamerami żeby ktoś nie nagrał i w otchłań internetu nie puścił. A poza tym zabawa w plenerze dodaje taki dodatkowy dreszczyk emocji ;-) Albo sex nocą na plaży gdy słyszysz w oddali że ktoś przechodzi i się zastanawiasz czy czasem nie zapali latarki :)

heheh taki seks przeżyłam w Chorwacji :D Musieliśmy z mężem przez chwilkę pozostać w bezruchu :D :D :D jak koło nas przeszły dwie kobiety :D Uwierz mi nie w głowach nam było czy mają latarki :D :p ojjj Jest co wspominać :D
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Na Grzybach Opowiadania erotyczne 6

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry