• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moje początki z Cuckold oraz innymi zabawami:)

Mężczyzna

Ciekawy_on_93

Cichy Podglądacz
Ja M mam 22 lata. Moja dziewczyna ma 19 a kolega z którym się umówiliśmy na spotkanie (P) ma 23 lata.
To spotkanie to trochę taki spontan, ale z pozytywnym efektemJ
Miejsce spotkania było bliżej nie określone, wiedzieliśmy jedynie że chcemy za wszelką cenę się spotkać bo już długo na to czekaliśmy.
Na umówionym miejscu byliśmy koło 17. Usiedliśmy wraz z dziewczyną na ławeczce w oczekiwaniu na kochankaJ
Widać było narastający strach i zarazem podniecenie w zachowaniu mojej HotkiJ Po kilkunastu minutach dostała sms :Już jestem-widzę WasJ
Po kilku chwilach był już koło nas, mi podał rękę a dziewczynie dał buziaka w policzekJ Pomyślałem sobie no fajnie już się zaczynaJ

Usiadł koło nas. Rozmawiało się nam bardzo dobrze jakbyśmy się znali dużo czasu. Właściwie pisaliśmy z nim od początku czerwca ale były to luźne rozmowy na gg.
Po chwili stwierdziliśmy ze warto udać się w głąb lasku by znaleźć ustronne miejsce do naszych niecnych planów. Szliśmy laskiem i co chwilkę zauważałem jak P oglądał od tyłu moja suczkę i niby to przypadkiem muskali się rekami.
Cały czas bardzo dobrze nam się rozmawiało. W końcu znaleźliśmy fajne, ustronne miejsce i zaczęły się schody:p Dziewczyna nie wiedziała jak zabrać się do tego wszystkiegoJ Po jej stronie widać było ogromne nerwy w związku z tym ze to pierwsza nasza taka przygoda i po raz pierwszy miała się zabawiać z innym facetem niż ja. Po naszej stronie po rozporkach widać było już duże podniecenie.

W pewnym momencie podszedłem do swojej dziewczyny od tyłu, zacząłem delikatnie podciągać jej obcisłą sukienkę do góry odsłaniając co raz więcej ciałka, oraz mokre od soczków majteczki. W tej chwili P podszedł od przodu delikatnie położył rękę na jej myszce drugą ręką przyciągnął ją do siebie i złączyli się w długim, namiętnym pocałunku, który w mojej głowie trwał wiecznośćJ
W głowie zaszumiało bo jak to moja jedyna kobieta całuje się z obcym facetem a on jeszcze masuje jej cipkę do której to ja miałem tylko dostęp. Co więcej jej dłoń szybko powędrowała na jego rozporek. Taka złość trwałą dosłownie kilka sekund by po chwili wszystko to zastąpiło mega podniecenie i delikatna zazdrość, co dawało fantastyczną mieszankę uczućJ
Gdy już się ogarnąłem i doszedłem do siebie zauważyłem jak moja suczka już kreci się w okolicy rozporka. Miała niewielkie problemy z otwarciem paska ponieważ roczki trzęsły jej się z nerwów i podniecenia. Udało się. Z bokserek wyskoczył długi na około 20 cm i bardzo szeroki penis. W oczach mojej dziewczyny zauważyć można było kurwiki. Niby tak niepewnie zaczęła dobierać się do niego. Z pewną dozą nieśmiałości zaczęła delikatnie całować jego główkę i jedną dłonią pieścić jajeczka.
W tym samym momencie, ku mojemu zaskoczeniu jej ręka powędrowała na mój rozporek i również uwolniła stojącego penisa.
Zabrała się za obrabianie penisa jej nowego kochanka. Już strach i nerwy ustąpiły miejsce podnieceniu i przyjemności. Z jej pupki pozbyłem się zbędnych majteczek a jej piersi również wydostały się z bielizny.
po kilku minutach złapała za mojego penisa i cały czas masując jedna ręką kochanka zaczęła mi ładnie ssąc. P w tym czasie zaczął masować jej piersi. Po chwili P schylił się aby masować myszkę naszej kobiety. Dosłownie kilka ruchów potrzebnych było by z jej ust wydostał się pomruk podniecenia. Wtedy nie wytrzymała i czym prędzej zaczęła ssać Penisa kochanka.
Kiedy skończyła swoja popisowa rundkę wstała trzymając nasze penisy w ręce niczym trofea znów zamarli w nadmiernym pocałunku. Ręka kochanka znalazła się w okolicy cipki mojej suczki i widać było ze jest jej bardzo przyjemnie. Wypięła pupke jeszcze bardziej i wzięła do buzi mojego wojownika starała się go ssać, pieścić jednak przyjemność jaka czerpała z masowania cipki nie pozwalała jej na dużo.
w lasku słychać było delikatne odgłosy klapsów w pupkę. I znów bez chwili namysłu zostawiła mojego penisa i zajęła się kochankiem głęboko połykając jego ogromną pałę. Ssała, lizała , masowała i całowała jajeczka z całych sił. Zachowywała się tak jak rasowa suczka. Robiła to tak namiętnie jak nigdy.
Ja w tym czasie masowałem jej cipke i pupkę by było jej bardzo przyjemnie.
Na twarzy P zauważyć można było przyjemność, podniecenie i zadowolenie z tego ze to on ma władzę nad ostrą suczką, która nawet nie myśli wypuścić z ust jego pały.
Ustaliliśmy wcześniej ze jako pierwsze spotkanie nie będziemy stresować suczki kończeniem w buzi, ale do samego końca ssała go bardzo namiętnie.
W końcu P chwycił penisa w dłoń, poruszył nim kilka razy i biały płyn zalał krzaczkiJ
Wtedy suczka wzięła go ponownie do ust, aby wyssać wszystko co w nim zostało. P bardzo się ucieszył i z jego ust wydobywał się jęk przyjemności. Po chwili zabawy suczka po raz pierwszy podczas tego spotkania pocałowała mnie i poczułem smak spermy jej kochanka w swoich ustach.
To pobudziło mojego ptaszka i dziewczyna z zapałem szybko się do niego dobrała i zaczęła go ssać. Wiele mi nie było potrzeba gdy po chwili mój mały wariat wystrzelił wszystkim co miał w sobie.
Po tym ubraliśmy się, było jeszcze kilka pocałunków. Pożegnaliśmy się i ustaliliśmy że kolejne spotkania na pewno się odbędą
 
Mężczyzna

Ciekawy_on_93

Cichy Podglądacz
W domku przyszykowaliśmy się na wyjście do klubu, ustaliliśmy że wchodzimy osobno. Ty siadasz przy barze kupujesz drinka i czekasz na adoratorów, ja siadam w pewnej odległości kupuje piwko i Cię pilnuję:* Ustaliliśmy ze w razie gdyby coś się działo, chciała byś skończyć zabawę podnosisz rączki i machasz w moim kierunku:*

Po wspólnej kąpieli ogoliłem dokładnie twoją szparkę zostawiając wzorek w kształcie strzałki. Ubrałaś się w rozpinaną bluzeczkę z delikatnie prześwitującego materiału a pod spodem miałaś stanik rozpinany z przodu. Ubrałaś czarne pończochy samonośne, wysokie szpileczki i czarną kieckę:* Oczywiście bez majteczek:* Wyglądałaś bardzo sexownie i kusząco. Nie jeden facet zwariował by na twój widok. Ciuchy bardzo podkreślały Twoje atuty a ostry makijaż dodawał pikanterii całemu wyglądowi.

Dotarliśmy do klubu, pierwsza weszłaś Ty i od razu udałaś się do baru, kupiłaś drinka usiadłaś na barowym krześle z założoną nóżką na nogę i rozglądałaś się po Sali:* Po chwili wszedłem ja kupiłem sobie piwko i poszedłem na balkonik, który znajdował się nad tańczącymi ludźmi.
Wypiłaś drinka, wstałaś i wbiłaś się w tłum tańczących ludzi. Co chwilkę jacyś faceci niby przez przypadek dotykali Cię, ktoś złapał za rękę i obrócił Tobą:*
-Pomyślałem sobie, fajnie się zaczyna i zamoczyłem usta w złotym trunku, obserwując co się dzieje dokoła mojej Suczki:*
Tańczyło z tobą dwóch przystojniaków. Obydwaj wyżsi od Ciebie dosyć przystojni, tańczyli z Tobą, delikatnie i nieśmiało cię obejmując, przytulając. Szeptali Ci coś do uszka a ty z uśmiechem na twarzy odpowiadałaś im kiwając głową:* Po chwili tańców zaprosili cię do baru na drinka.
Stojąc na balkoniku miałem doskonały widok na to co się działo. Szłaś przodem oni cię obserwowali. Szeptali coś do siebie pokazując na twoją figurę.
-Pomyślałem ze może zauważyli ze nie masz majteczek na sobie i bardzo się im to spodobało a może coś innego im się podobało?

Stanęliście przy barze, oni obok Ciebie. Zamówiliście drinki i rozmawialiście. Cały czas widząc uśmiech na twojej twarzy i uśmiech na twarzy dwóch adoratorów którzy co chwilkę przybliżali się do Ciebie. Ten wyższy miał chyba 2 metry, był raczej starszy, lekka bródka, krótkie włosy. Chyba bardziej Ci odpowiadał bo znacznie więcej czasu mu poświęcałaś i dużo śmielej sobie z Tobą poczyniał. Obejmował Cię, trzymał za rękę, odsłaniał długie rozpuszczone włosy z ramion, gładził Cię po policzku. Ty również nie byłaś obojętna tym zalotom bo przysunęłaś się bliżej niego zahaczając o jego krocze, obróciłaś się twarzą w moją stronę, kiwnąłem głową i uśmiechnąłem się akceptując to co się dzieje. Widząc to jeszcze bliżej się przysunęłaś do Niego a on objął Cię ręką odgarniając włoski pocałował w szyje. Z niepewnością czekałem jak na to zareagujesz. Ty odchyliłaś głowę pozwalając mu jeszcze raz Cię pocałować. Odwróciłaś się twarzą do niego szepnęłaś coś do uszka wskazując w kierunku toalety, pocałowałaś go w policzek i poszłaś zalotnie kręcąc pupką i poprawiając włosy.
Widząc to udałem się za Tobą i stanąłem w kolejce do toalety. Zapytałem Cię czy to on czy wydaje Ci się ze jest odpowiednim kandydatem na zabawę? Odparłaś tylko :
- ”Czy może wyrżnąć moją mokrą cipkę? „
-„Tak kochanie, tylko nie zapomnij mu powiedzieć o naszym celu zabawy”
-„Oczywiście. Dziękuje Ci”
Wykrzyknęłaś te słowa pocałowałaś mnie i zniknęłaś za drzwiami toalety.

Ja z ogromnym podnieceniem wróciłem do baru, stojąc w kolejce po piwko przyglądałem się Twojemu kochankowi, który wyglądał jak by już zaliczył stado lasek. Uśmiechnięty z wybrzuszeniem w spodniach. Przeszła mnie myśl ale on musi mieć ogromnego penisa! Takie wybrzuszenie w spodniach uuu… moja suczka wie co dobre.
Kupiłem piwko i udałem się na balkonik cały szczęśliwy że dziś będzie Cię mocno cipka bolała:*
Wróciłaś z toalety, dopiłaś drinka rozglądałaś się szukając drugiego kolegi, jednak go nie było. Sądząc po twojej minie nie byłaś z tego powodu smutna.
Odstawiliście szklanki, złapał Cię za rękę i zaprowadził na parkiet, wybierając idealne miejsce, ponieważ widziałem z niego każdy jego ruch.
Widać było że alkohol dał się we znaki bo stałaś się dużo odważniejsza, pokazałaś na co Cię stać w tańcu. Na początku tańczyliście raczej normalnie jednak jak muzyka przyspieszyła zaczęłaś się poruszać bardzo sexownie. Oddałaś mu się cała. Stanęłaś tyłem do niego opierając swoją pupe na jego kroczu. Za pewne czułaś wielkie podniecenie w jego spodniach i bardzo intensywnie kręciłaś tyłeczkiem. On odsłonił Twoją szyję i zaczął cię po niej całować a jego dłonie wędrowały po całym ciele dokładnie badając każdy skrawek w zasięgu jego dłoni. W Takiej pozycji pozostaliście aż do końca piosenki, on cały czas pieścił twoje ciało dotykając twoich piersi gładząc twój brzuszek całując szyję i szepcząc do uszka słówka które wywoływały uśmiech na Twojej twarzy. W moich spodniach zaczęło brakować miejsca. Czułem ogromne podniecenie ale i zazdrość. Bałem się ze on Ci się spodoba bardziej niż ja i z niewinnej zabawy przerodzi się w prawdziwego kochanka.
NA Sali było dużo ludzi więc nikt inny nie zwracał uwagi na to co robicie, bo było to całkowicie naturalne.
Zastanawiałem się kiedy powiesz mu o naszych zamiarach i jak to rozegrasz…
Piosenka dobiegła końca a ja widziałem ze jesteś już bardzo rozpalona. Dj włączył spokojną muzykę, obróciłaś się twarzą do niego zarzuciłaś dłonie na jego szyję i on pocałował cię nie pewnie trafiając w usta, nie widząc sprzeciwu pocałował jeszcze raz i jeszcze. Twoje dłonie wędrowały po jego szyi i karku. Widziałem jak jego ręce wędrowały po twoich plecach, zjechały na pupkę i podwinął materiał by dotknąć twoich pośladków. Wtedy dopiero się zorientował że nie masz majtasów. Zmieszał się troszkę, ale widząc to pocałowałaś go w usta i zaczęłaś coś mówić do ucha.
Domyślałem się, ze w tym momencie mówisz mu o tym czego tak naprawdę chcemy.
Tak na pewno mu to powiedziałaś bo facet się uśmiechał od ucha do ucha. Zauważyłem ze swoją rączką sięgnęłaś w okolice myszki, potem paluszkami dotknęłaś swoich ust i kazałaś się mu pocałować. Zrobił to tak jakby chciał wylizać twoje soczki do ostatniej kropli. Przytulił Cię a wtedy Ty pokazałaś mu mnie, stojącego na balkonie. Widziałem radość w jego oczach. Z resztą kto by się nie cieszył mając w głowie to ze za chwilkę może ruchać młodą suczkę. Pomachałem wam i pokazałem ręką aby wyjść z klubu. Udałem się do drzwi, chwilkę później czekaliśmy już na zewnątrz na taxi. Poznałaś mnie z facetem. Miał na imię Przemek. Tez miał dziewczynę ale jak się okazało miała u przyjaciółki wieczór panieński i pozwoliła mu zaszaleć tej nocy, ale czy aż tak?

W taxi usiadłem obok kierowcy a wy usiedliście na tylnych siedzeniach, cały czas rozmawiając. Kątem oka widziałem ze masuje Cię po nodze a Ty swoją rękę miałaś na jego sporym wybrzuszeniu na spodniach.
Dojechaliśmy pod blok. Trzymając się za ręce wysiedliście z samochodu i udaliśmy się do mieszkania. Nie rozbierając się weszliśmy do pokoju gdzie na stole czekały szklanki, zrobiłem dwa drinki. Siedzieliście obok siebie cały czas Przemek dotykał twojego ciała. Widziałem że chce cię już smakować. Wstałem i poszedłem do pokoju. Przymknąłem drzwi .

Słyszałem jak pocałowałaś go i powiedziałaś ze musisz iść i unieruchomić pana żeby wam nie przeszkadzał.
Usłyszałem jak twoje obcasy uderzały o podłogę. Zbliżałaś się w moją stronę. Serce waliło mi jak oszalałe a w moich spodniach znów zaczęło brakować miejsca. Otworzyłaś drzwi podeszłaś do mnie, pocałowałeś mnie namiętnie w usta. Dotknąłem twojej szparki. Była gorąca całkowicie mokra. Soczki się z niej wylewały. Rozebrałem się a ty położyłaś mnie na łóżku i dokładnie do niego przywiązałaś. na koniec pocałowałaś mnie w stojącego penisa delikatnie drażniąc go. Wychodząc zabrałaś przygotowane wcześniej majteczki które potem miały zakryć moją twarz.

Wyszłaś ale nie zamknęłaś drzwi, miałem wszystko dokładnie słyszeć. Podeszłaś do niego, odstawił szklankę pocałowaliście się, słyszałem mlask waszych ust, to przyprawiło mnie o ciarki, a krew zaczęła dopływać do sterczącego penisa. Usłyszałem jak powiedziałaś mu ze on nie będzie nam już przeszkadzał i jestem cała twoja.
Zaczęliście się rozbierać, słyszałem dźwięk rozpinanego paska, rzucania ciuchów po podłodze. Zacząłem się zastanawiać jakiego on ma penisa, jak cię będzie ruchał. W mojej głowie rodziło się tysiące pytań i ani jednej odpowiedzi.
Każdy dźwięk dochodzący z pokoju chłonąłem jak gąbka wodę. Próbowałem sobie wyobrazić co robicie. Teraz słyszałem dokładnie. Całowaliście się wasze słowa były krótkie i przerywane. Nagle usłyszałem twój jęk. Do penisa popłynęła mi krew. Słyszałem wyraźnie jak jęczysz mruczysz z podniecenia i to wszystko działo się za moimi drzwiami. Słyszałem odgłosy masowania cipki, słyszałem jak ją masował. Wkładał paluszki ty piszczałaś całe łóżko zaczęło się ruszać. Przestał. Usłyszałem jego słowa ”weź go suko” . Już wiedziałem ze teraz grzecznie uklękniesz i zaczniesz robić mu loda. Próbowałem sobie wyobrazić co teraz robisz, jak wygląda jego penis. Na pewno nie był mały bo słyszałem jak się krztusisz a on krzyczał ze głębiej kurwo dasz rady. Te odgłosy przewijały się z odgłosami przyjemności które on wydawał. Nagle przerwałaś i coś zrobiłaś nie wiem co. Było chwile ciszy. I znów zaczęłaś go lizać. Wtedy usłyszałem ż ma skończyć na majtki którymi wytarłaś przed chwilą cipkę bo to ma być dla chłopaka. Nagle usłyszałem jego jęk i twój zachwyt. Wstałaś i znów usłyszałem tupanie obcasów. Otworzyła drzwi majteczki były całe mokre w Twoich soczkach i jego spermie. Dałaś mi powąchać a następnie owinęłaś nimi mojego sterczącego penisa. Wychodząc stanęłaś w drzwiach powiedziałaś „ teraz będzie się działo kochanie”.
Mój penis cały drżał. Serce waliło mi jak dzwon. Chciałem sobie zwalić ale nie miałem jak bo byłem dokładnie przywiązany. Szkoda myślałem.
nagle z rozmyślań wyrwał mnie twój jęk. Zrozumiałem ze właśnie teraz on wchodzi swoją ogromną pałą w twoją suczą pizde. Twój krzyk był bardzo głośny. Krzyczałaś : ohhhhh, tak! Mocniej!!! Ooooo!! Nie przestawaj!! Z jego ust tez wydobywał się jęk zadowolenia. Słyszałem wyrazie obijające się jaja o twoja cipke. Twoje jęki docierały do mnie bardzo dokładnie wypełniając twoją głowę. Wyobraziłem sobie jak to wygląda w jakiej pozycji to robicie. Nagle poczułem jak z mojego penisa tryska sperma. Zalewa całego mnie. Nigdy takiego wytrysku nie widziałem. Poczułem mroczki. Było mi tak dobrze ale nagle usłyszałem twój jęk a może bardziej pisk, zawsze tak robiłaś jak było ci bardzo dobrze. Ruchał cie mocno coraz mocniej krzyczałaś jeszcze jeszcze, nie kończ. Nagle wszystko zamarło. Usłyszałem tylko z jego ust ale masz mokrą pizde. Zrozumiałem wtedy ze z twojej cipki polała się salwa soczków. Usłyszałem jak kładziesz się . On zdjął gumkę . i powiedział ze teraz masz mu obciągnąć. Ssałas bardzo mocno jego penisa. Dokładnie słyszałem kiedy wchodził w twoje gardełko. W końcu usłyszałem jęk rozkoszy który wydobył się z jego buzi. To było niesamowite. Usłyszałem jak rozmawiacie, ale wasze słowa były ciche, przerywały je kolejne odgłosy pocałunków. Po chwili usłyszałem ze Przemek zaczął się ubierać całowaliście się jeszcze chwile bardzo namiętnie. Ty jeszcze raz pocałowałaś go w penisa na pożegnanie. Słyszałem wasze rozmowy mówił coś o swojej dziewczynie i ze musimy to powtórzyć tylko wszyscy razem. Bardzo się ucieszyłem ale nie wiedziałem do końca o co chodzi. Ubrał się do końca, odprowadziłaś go do drzwi pocałowaliście się i wyszedł.
Przyszłaś do mnie, zobaczyłaś to co się narobiło całe łóżko w spermie, mój penis cały czas stał. Ty byłaś naga cała mokra na twarzy miałaś spermę a z cipki kapały ci soczki. Rozwiązałaś mnie, poszliśmy pod prysznic, a potem całą noc opowiadałaś mi jak to wylało, opisałaś mi jego penisa i uprawialiśmy dziki sex. Rano powiedziałaś mi o jego dziewczynie i o tym ze jesteśmy z nimi umówieni na wieczór :****
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry