• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moja żona odpowie na Wasze pytania

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
W związku z tym iż pojawia się coraz więcej pytań na priv do mojej żony odnośnie kulis pracy jaką wykonuje czyli masazystki/striptizerki /kelnerki toples informujemy że odpowiemy na wszystkie, żona lub ja (mamy na tym forum wspólne konto). Jednak bardzo prosimy o doprecyzowanie tych pytań i przestrzeganie ogólnych zasad pisowni (czasami nie możemy domyślić się o co chodzi🙂)
Pozdrawiamy🙂
 

On33Poznan

Cichy Podglądacz
Witajcie ja miałbym pytanie z innej kategorii.. chciałbym zapytać jak Twoja żona zapatrywalaby się na propozycje jaka złożyłem ostatnio swojej dziewczynie oraz w jakim świetle widziała by mnie po moim wyznaniu,będąc na jej miejscu...
 
Mężczyzna

turbil

Nowicjusz
Witam, o czym Twoja żona fantazjuje, ale czego nie chciałaby spróbować w realu i dlaczego?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Anetka...
opowiedz mi o enacjach drugiego razu, ok?
Mowie o drugim, bo przy pierwszym na pewno darłaś się w wniebogłosy godzinę przed, godzinę w trakcie i godzinę po.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
enacje: patologiczne wyrostki w formie małych listków; powstają niekiedy na dolnej stronie liści wskutek porażenia przez wirusy.


Wiec hm.... :unsure:
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Do dobrego tonu w sieci należy przymykanie oczu na literówki, no, chyba ze ktoś nie chce odpowiedzieć na pytanie, na wpis i ucieka się do mało wybrednych...
Mąż Anety, miałem na myśli emocje.
 

Ugodowy

Nowicjusz
W związku z tym iż pojawia się coraz więcej pytań na priv do mojej żony odnośnie kulis pracy jaką wykonuje czyli masazystki/striptizerki /kelnerki toples informujemy że odpowiemy na wszystkie, żona lub ja (mamy na tym forum wspólne konto). Jednak bardzo prosimy o doprecyzowanie tych pytań i przestrzeganie ogólnych zasad pisowni (czasami nie możemy domyślić się o co chodzi🙂)
Pozdrawiamy🙂
Cześć Aneta ile razy zdradzilas faceta i z Iloma byłaś najwięcej w luzku
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
W związku z dużą ilością pytań które trafiają do nas na priv prosimy o skupienie się na tematyce erotycznej (polityka to raczej inne forum 🙂, podobnie motoryzacja i hodowla owiec 😀🙂
Pozdrawiamy 🙂
 
Mężczyzna

overol

Cichy Podglądacz
W związku z tym iż pojawia się coraz więcej pytań na priv do mojej żony odnośnie kulis pracy jaką wykonuje czyli masazystki/striptizerki /kelnerki toples informujemy że odpowiemy na wszystkie, żona lub ja (mamy na tym forum wspólne konto). Jednak bardzo prosimy o doprecyzowanie tych pytań i przestrzeganie ogólnych zasad pisowni (czasami nie możemy domyślić się o co chodzi🙂)
Pozdrawiamy🙂
 
Mężczyzna

Euphorian69

Nowicjusz
W związku z tym iż pojawia się coraz więcej pytań na priv do mojej żony odnośnie kulis pracy jaką wykonuje czyli masazystki/striptizerki /kelnerki toples informujemy że odpowiemy na wszystkie, żona lub ja (mamy na tym forum wspólne konto). Jednak bardzo prosimy o doprecyzowanie tych pytań i przestrzeganie ogólnych zasad pisowni (czasami nie możemy domyślić się o co chodzi🙂)
Pozdrawiamy🙂
Hej mam pytanko do twej żonki?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry