• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Mój pierwszy raz

Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
Jaka powinna być dziewczyna na "pierwszy raz"?
Lepsza będzie młodsza i najlepiej też dziewica czy raczej starsza ok. 40-tki? A może jeśli się uda to z aktorką podczas kręcenia sceny w serialu typu Sexify?
Jeszcze panna, narzeczona, żona, żona po kilku małżeństwach, rozwiedziona czy wdowa? Może Azjatka, Europejka czy amerykanka? Polka, Niemka, Czeszka, Słowaczka, Ukrainka, Białorusinka, Rosjanka czy Litwinka?
Jaka powinna być dziewczyna na "pierwszy raz"?
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
a nie lepiej taka która Cie pociąga i działa na Ciebie?
Bo wiesz mnie kręcą Chinki, więc myślę że one będą najlepsze, zwłaszcza te w okolicy setnych urodzin.

Nawiasem mówiąc na pierwszy raz żeby przelecieć kobietę, czy raczej na pierwszy raz i kilka kolejnych? wiesz ma to znaczenie czy jednak chcesz się z nią dogadać i chiński Ci nie przeszkadza ;)
 
Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
a nie lepiej taka która Cie pociąga i działa na Ciebie?
Bo wiesz mnie kręcą Chinki, więc myślę że one będą najlepsze, zwłaszcza te w okolicy setnych urodzin.

Nawiasem mówiąc na pierwszy raz żeby przelecieć kobietę, czy raczej na pierwszy raz i kilka kolejnych? wiesz ma to znaczenie czy jednak chcesz się z nią dogadać i chiński Ci nie przeszkadza ;)
No to zatrzymajmy się przy tej aktorce. Kręcenie sceny "pukanka" trwa moment i trzeba zejść z planu. Czy reżyser zrobi dla mnie specjalnie godzinę przerwy? Nie sądzę.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
No to zatrzymajmy się przy tej aktorce. Kręcenie sceny "pukanka" trwa moment i trzeba zejść z planu. Czy reżyser zrobi dla mnie specjalnie godzinę przerwy? Nie sądzę.
1. to co widzisz na ekranie to nie koniecznie trwa tyle ile widzisz w tv, dwa nie koniecznie jest to co Ci się wydaje
2. żeby grać trzeba umieć, nawet jeśli to tylko posuwanie aktorki
3. ale Ty tak poważnie? (już widzę ten tekst "Nie panie Olku pan sobie nie przerywa, dokończy pan co tam robi, uj tam z programem")
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Temat taki trochę z dupy. To ty chyba wiesz na co masz ochotę. Jeden woli poczekać na tę jedyną a drugi rucha wszystko co na drzewo nie ucieka. Ja osobiście czekałem i nie żałuję. Moja pierwsza to aktualnie moja żona za którą świata nie widzę i z którą seks w miarę razsem przeżytych lat jest coraz lepszy. Odpowiedz sobie sam na pytanie które postawiłeś bo nikt nie siedzi w twojej glowie oprócz ciebie. Jeśli chcesz za wszelką cenę zaliczyć to lepiej idź do profesjonalistki, ona cię nie wyśmieje jak ci strzeli po 30 sekundach a jeśli dobrze trafisz to wręcz pogada i doradzi.
 
Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
Młoda może zacznie narzekać, że tak szybko doszedłem a jak ma lub miała już chłopa to może mnie zarazić syfem. Stara znowu jest dość przechodzona chyba, choć może być bardziej wyrozumiała.
 
Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
Nie, mówię o kobiecie która żyje ze świadczenia usług seksualnych. Te przy drodze to niewolnice, dobra prostytutka to jak psycholog.
W Sosnowcu czy Katowicach a pewnie i w Polsce takiej nie uświadczysz. Może o czymś nie wiem, ale próbuję taką koleżankę znaleźć nie od dziś.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry