• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Mój fetysz

Mężczyzna

atramento

Cichy Podglądacz
Siema jestem nowy i chciałbym podzielić sie moim fetyszem który raczej jest moją fantazją erotyczna. Mianowicie, od długiego czasu bardzo kręci mnie cuckold albo dzielenie się moja dziewczyną z innym, ale mamy świetną relacje w związku i boję się ze to mogłoby to zniszczyć dlatego nie mam odwagi na to. Mam bardzo dobrego kolegę który uwielbia się masturbować ale nie mial prawdziwej partnerki seksualnej jedynie korzystał raz z usług za pieniądze, ogólnie jest mega perwerem :D razem ze znajomymi wiemy że trzepie się do naszych dziewczyn, ale jest bardzo nieszkodliwy i jest mega zajebistym gościem. Zreszta kiedyś jak piliśmy to wyciągnąłem z niego że setki razy tryskał myśląc o mojej. Kilka miesięcy temu zacząłem specjalnie mówić dziewczynie, aby sie seksownie ubierała z myślą żeby ziomek miał podkład pod pamięciówkę 😁 i tak na imprezach kiedy już mamy w czubie to specjalnie łapie ja za piersi, tyłek itp tak żeby on to widział. Na tego sylwestra moja była ubrana w mini i pończochy i co jakiś czas jak siadała to koronka a nawet kawałek uda jej wychodziło niby to nic, ale widzialem kątem oka ze ziomek co chwilę zerka, więc kiedy siedzieliśmy razem na narożniku we 3, znajomi poszli wtedy zapalić a ten mój kolegą siedział na telefonie przytuliłem dziewczynę do siebie i wtedy ona była wypięta w jego stronę. Ściskałem jej co chwilę pośladki w taki sposób zeby delikatnie podwijac jej spódniczkę. Nie wiem ile widział kolega ale chyba zrobił sobie kilka fotek haha pod koniec imprezy siedzielismy juz wszyscy razem ale ja siedziałem miedzy moja a ziomkiem i specjalnie wzialem jej nogi na swoje zeby ja pomiziac po udach i jej stopy polozylem między nogi kolegi i co chwile wjeżdżałem jej raka miedzy uda na sekundke zeby rozszerzyc jej nogi i zeby ziomek zobaczył jej majteczki, a kolega w międzyczasie niby sie ustawial inaczej bo mu bylo niewygodnie wiec łapał ja za łydki zeby podniesc jej stopy ale kilka razy zahaczał jej stopami o swojego kutasa bo mi po imprezie o tym opowiedziała, ale nic też nie ma do niego bo wie jaki on jest. Ogólnie całą ta sytuacja byla dla mnie zajebista a po imprezie mielismy mega seks, a mój ziom wylał pewnie hektolitry spermy. Było to fajne przeżycie i mam nadzieje ze bedzie takich wiecej. Trochę długi tekst wyszedł sorki haha.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry