• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Mój fetysz - rozkosz kobiety

Mężczyzna

lizak

Cichy Podglądacz
Od pewnego czasu nudzą mnie wszelkie formy seksu klasycznego, tj. wszystko co związane z penetracją. Satysfakcji doznaję jedynie gdy zaspokoję kobietę, doprowadzę ją do rozkoszy poprzez pieszczenie, lizanie. Mineta i rimming w stronę kobiety, facesitting. Dopiero na końcu, po zaspokojeniu kobiety spuszczam się własnoręcznie. Wtedy jestem usatysfakcjonowany. Czy ktoś ma podobnie?
 
Mężczyzna

NormalnieNienormalny

Seks Praktykant
Fetysz? Nie określił bym tak tego (mówię za siebie). Czy jest to podniecające? Nie jasne, że tak. Nakręca mnie myśl, że kobieta oddaje się w moje ręce (i nie tylko), aby doznać rozkoszy. Jej wzrok, dreszcze, oddech mogą wiele wynagrodzić. Poza tym liczy się coś więcej niż tylko "spuścić się".
Czy polecam? No jasne że tak.
Ocena 10/10
😋
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ja mam prostą zasadę - czuję się spełniony,gdy kobieta ma satysfakcję. Mnie do finału doprowadzić łatwo.
Dlatego w czasie igraszek staram się skupić na rozkoszy kobiety, ogromną satysfakcję sprawia mi, gdy czuję, że się wkręca, wilgotnieje, czerwienieją jej policzki, szyja, dekolt... I ostatecznie dochodzi. Wtedy i ja czuję satysfakcję i przychodzi czas na mnie :p
 
C

col. Greg

Guest
Od pewnego czasu nudzą mnie wszelkie formy seksu klasycznego, tj. wszystko co związane z penetracją. Satysfakcji doznaję jedynie gdy zaspokoję kobietę, doprowadzę ją do rozkoszy poprzez pieszczenie, lizanie. Mineta i rimming w stronę kobiety, facesitting. Dopiero na końcu, po zaspokojeniu kobiety spuszczam się własnoręcznie. Wtedy jestem usatysfakcjonowany. Czy ktoś ma podobnie?
tak od dluższego czasu mam to samo, nawet jak ogladam dziewczyny na "chaturbate" to sprawia mi przyjemność patrzenia na ich twarze podczas masturbacji bardziej niż na d..py
 
Mężczyzna

aldente

Cichy Podglądacz
Mi się zdarzyło kiedyś leżeć na plecach, moja kobieta siedziała mi na twarzy, a po czasie jeżdziła już a tylko leżałem z wysuniętym językiem, ona mnie nie dotykała, ja siebie też nie dotykałem. W momencie kiedy moja twarz była już cała w jej płynach i ona doszła to ja razem z nią, bez żadnej dodatkowej stymulacji. Cudowne uczucie dać kobiecie orgazm.
 

eleo

Nowicjusz
Mi się zdarzyło kiedyś leżeć na plecach, moja kobieta siedziała mi na twarzy, a po czasie jeżdziła już a tylko leżałem z wysuniętym językiem, ona mnie nie dotykała, ja siebie też nie dotykałem. W momencie kiedy moja twarz była już cała w jej płynach i ona doszła to ja razem z nią, bez żadnej dodatkowej stymulacji. Cudowne uczucie dać kobiecie orgazm.
Cudowne uczucie dać kobiecie orgazm
 
Mężczyzna

69 bestfan ever

Cichy Podglądacz
Mi się zdarzyło kiedyś leżeć na plecach, moja kobieta siedziała mi na twarzy, a po czasie jeżdziła już a tylko leżałem z wysuniętym językiem, ona mnie nie dotykała, ja siebie też nie dotykałem. W momencie kiedy moja twarz była już cała w jej płynach i ona doszła to ja razem z nią, bez żadnej dodatkowej stymulacji. Cudowne uczucie dać kobiecie orgazm.
Strzał w ""10""...... Kilka razy zdarzyło mi zie dojść bezwiednie bez jakiejkolwiek stymulacji.... jedynie zatracając się q Jej rozkoszy......lizałem ssałem całowałem..,a ona coraz bardziej odczuwala rozkosz.... I nagle PIERDUT!!!!! STRZELAŁEM JAK OPĘTANY!!!! Szok i nieziemska rozkosz.......
 
Mężczyzna

Kokos90

Nowicjusz
Ja tak samo. Gdybym miał ją tylko zalać, to w sumie połowiczna satysfakcja.
Zawsze zaczynam od pieszczot, żeby się zrobiła mokra, bo uwielbiam ssać jej soczki i doprowadzam ją do orgazmu. Ona wtedy ma tak wszystko pobudzone, że jak w nią wchodzę to aż jęczy i wychodzi z niej kocica. Wtedy mocno rucham i dochodzę 300 razy mocniej, a ona parę razy prawie doszła drugi raz.
Pracujemy nad tym, żeby doszła jeszcze podczas penetracji, bo kobiety skomplikowane bardziej :p
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Nie mam nic do dodania :D Nic nie podnieca bardziej niż zaspokojona partnerka :D No chyba, że mówimy o "szybciochu" gdzieś w kuchni, kiedy dzieci bawią się w pokoju obok :p Ale to inna konwencja i chodzi o inne doznania ;) Przy tradycyjnej 'akcji' nie mógłbym nazwać seksu udanym, kończąc wcześniej niż kobieta :) Bycie dżentelmenem w tej materii popłaca :D
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry