• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Minetka, od czego zacząć?

henek

Cichy Podglądacz
Ludzie , mam problemik , nie wiem jak zaczac minetke i jak to zrobic by bylo wrac profesionalnie :D prosze o rady , blagam , pomocy
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
No i znowu trzeba pisać instruktaż. No ale cóż... No to tak, jak to przeważnie z kobietami bywa, nie należy zabierać się od razu do rzeczy. Najpierw całuj jej brzuch, uda, podbrzusze. Gdy się już trochę podnieci (poczujesz to, napewno) możesz zabrać się za główne danie. Tu również pośpiech jest potrzebny jak wentylacja mózgu (ale piękne porównanie ;P). Najpierw delikatnie całuj jej muszelke, chwytaj wargami jej wargi (co by nie przedłużać faza wstępna polega na tych samych zasadach co pożądny pocałunek). Potem wódź po niej językiem. Jak już uznasz, że naprawdę jest rozpalona zacznij pieścić jej łechtaczke (delikatnie jak cholera, to co dla ciebie jest ledwo muśnięciem dla niej zapewne będzie wystarczające na początek). A dalej zdaj się na instynkt. Nie muszę chyba przypominać, że jeśli pieści się tę partię kobiecego ciała to potrzebne jest odpowiednie nawilżenie (dotyczy to równierz języka bo język suchy to język szorstki) prawda?
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
No pięknie opisane...
Zacznij najpierw od samych ust... Potem dołącz język... Wszystko musi być baaardzo delikatne... :)
 

Acutus

Cichy Podglądacz
Ludzie , mam problemik , nie wiem jak zaczac minetke i jak to zrobic by bylo wrac profesionalnie :D prosze o rady , blagam , pomocy

Najpierw zacznij całować brzuch, potem uda, kiedy kobieta będzie już wystarczająco podniecona to zacznij całować okolice pochwy. Następnie delikatnie rozsuń wargi sromowe i przejdź do sedna:) Nie ma jednej recepty, gdyż każda kobieta lubi inaczej:) Musicie się poznać aby wiedzieć co sprawia wam przyjemność.
 

BejBe

Cichy Podglądacz
Przede wszystkim: nie spiesz się. I z mojego doświadczenia, oprócz tego co powiedzieli przedmówcy, dodam tylko jeszcze: ogól się. Kobieca cipka jest bardzo wrażliwa i męski zarost drapiący skórę nie jest niczym przyjemnym.
 

tomek321

Cichy Podglądacz
1. Bądź delikatny (przynajmniej na początku).
2. Nie zaczynaj od razu od sedna, zacznij od ust, podbrzusza, cokolwiek co partnerka lubi.
3. Im dłużej będziesz dochodził do "muszelki", Tym bardziej ją rozpalisz (ale nie przesadzaj, żeby nie usnęła).
4. Miej fantazję.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Minetka i rimming - warminsko-mazurskie Ogłoszenia 0
H Minetka - WWa Ogłoszenia 1
D Minetka Opole Ogłoszenia 0
M Minetka Ogłoszenia 1
L Minetka Ogłoszenia 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry