• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Miłorząb japoński na erekcję

gripsiak

Nowicjusz
Dowiedziałem się ostatnio, że suplementy z miłorzębem japońskim zwiększają potencję i w ogóle działają korzystnie na organizm mężczyzny. Czy można stosować te preparaty z normalnymi witaminami? Czy mogą wystąpić jakieś skutki uboczne?
 

Aviator1

Seks Praktykant
Miłorząb japoński powoduje rozluźnienie naczyń krwionośnych mózgu i członka i dzięki temu zwiększa przepływ krwi. Wyciągi z miłorzębu można łączyć z innymi witaminami, należy jednak zachować ostrożność w przypadku łączenia go z aspiryną ani innymi lekami rozcieńczającymi krew. Przy przekroczeniu dawki 200mg wyciągu z tej rośliny mogą pojawić się bóle brzucha i głowy. Zwykle jednak tabletki bez recepty takie jak cum on czy penis complete maja w sobie dawką miłorzębu taką aby nie zaszkodziła.
 

tatarzyn

Nowicjusz
Spokojnie mozna przyjmować takie suplementy na erekcje. Nie powinny zaskodzić a wrecz pomogą.

Miłorząb zawiera w sobie następujace leki;
powerman
cum on
penis complete
Oprócz tego mają w sobie jeszcze L argininę, która jest głównym składnikiem aktywnym jeśli chodzi o działania w walce z zaburzeniami erekcji.
 

rozzz

Seks Praktykant
Brałem już kilka suplementów z tej serii o której piszesz. Z tych które zostały wymienione, to najlepiej sprawuje się cum on. W sensie przynosi najlepsze efekty. Bunga bunga jest znacznie przyjemniejsza :) Najzwyczajniej w świecie bardziej się chce :)
 

tatarzyn

Nowicjusz
Przekopiowane z ich strony:
Epimedium sagittatum
L-Arginina
Tribulus terrestris
Catuaba (Trichilia catigua)
Wapń(węglan wapnia)
Ginkgo biloba

Genealnie wszystko naturalne tak wieć nie powinien dawać efektów ubocznych. Z tego co czytałem to jest również na liscie suplementów dopuszczonych do obrotu w Polsce przez polski nadzór farmaceutyczny.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Miłorząb japoński jest składnikiem wielu preparatów, jednak powinien być on przyjmowany z ostrożnością. Przypisuje mu się bowiem działanie prowadzące do niekontrolowanego krwawienia, a nawet stanów przedzawałowych i zawałów serca. Osoby cierpiące na choroby krążenia powinny skonsultować stosowanie miłorzębu japońskiego z lekarzem.
Ponadto niektóre składniki miłorzębu mogą wywoływać reakcje alergiczne. - więcej pod https://www.medme.pl/artykuly/milorzab-japonski-wlasciwosci-przeciwwskazania-dzialanie,67603.html
 
Mężczyzna

maprak

Cichy Podglądacz
Panowie ja również szukam czegos naturalnego. czy ktoś z Was brał może środki z L argininą? Jakie polecacie w tym względzie?
 
Mężczyzna

bekac

Cichy Podglądacz
L arginina ma szerokie zastosowanie - także na potencję. Jest powszechnie stosowana na siłowniach. W dużym skrócie przyczynia się do lepszego ukrwienie, dostarczania składników odżywczych. Przy czym jest to suplement diety a nie żadne sterydy. Odpowiadając na Twoje pytanie, tak jest polecana na problemy erekcyjne. Od siebie polecam viamen
 
Mężczyzna

wertus

Cichy Podglądacz
Z Twoim tematów wynika, że nie masz na 30'stki więc problemy z dymaniem wynikają z dwóch rzeczy - albo siedzi Ci coś w głowie albo masz problem natury czysto medycznej.

Tak więc albo seksuolog/psycholog albo endokrynolog/urolog/androlog.

Albo jedno i drugie.

Bo inaczej omijasz tylko problem, działasz doraźnie (być może źle) zamiast zająć się istotą problemu i wtedy zrobić to co będzie konieczne żeby problem zniknął.
 
Mężczyzna

maprak

Cichy Podglądacz
Być może.Jendak problem jest w tym ,że robiłem sobie badania hormonalne i wszystko niby jest ok ;/ Do psychologa nie chcę iśc . Mam pewne opory.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
... Bo inaczej omijasz tylko problem, działasz doraźnie (być może źle) zamiast zająć się istotą problemu i wtedy zrobić to co będzie konieczne żeby problem zniknął.
Interesująca rada, od siebie dodam, ze jedynym lekarzem mogącym nam pomóc jest urolog, a nie cudowne leki z zagranicy. Czyt. z Chin.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry