• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Mężatka w saunie cz.1

Mężczyzna

Piodep

Cichy Podglądacz
Wydarzyło się to w minione wakacje, w jednym z nadmorskich kurortów. Nad polskim morzem znajduje się bardzo dużo nowoczesnych i ekskluzywnych apartamentów, które często połączone są z centrum spa. W tych miejscach można do woli zażywać kąpieli w ogólnodostępnych basenach, jacuzzi, oraz korzystać z uroków saun - suchych i parowych. Tak też było w tym przypadku.

Wybrałem się na trzydniowy odpoczynek, wynajmując pokój jednoosobowy. To był koniec sierpnia więc z jednej strony ruch turystyczny był jeszcze spory, bo rodziny z dziećmi szykowały się na powrót do szkół i prac, i chciały skorzystać z ostatków wakacji, a z drugiej strony nie było już takich tłumów jak na początku wakacji.

Codziennie rano schodziłem na dół, do basenu, żeby móc popływać godzinę, zażyć jacuzzi, a na samym końcu pójść do sauny, gdzie mogłem się zrelaksować. Przewijało się przez to miejsce zróżnicowana ilość ludzi, w każdym wieku, również turyści zagraniczni. To znany i renomowany kompleks apartamentów, przyjeżdżają tu raczej ci, co mają pieniądze. Wszystko było na wysokim poziomie. Na błogim relaksie upłynął mi dzień pierwszy odpoczynku. Wieczorem poszedłem na kolację a zakończyłem dzień spacerem po plaży i gorącym samotnym prysznicem z różnego rodzaju oliwkami i zapachami, które zabrałem ze sobą na wyjazd do apartamentu.

Drugiego dnia, tak jak w dniu ubiegłym znowu wybrałem się na basen, jacuzzi i saunę. Niestety w polskich saunach często obowiązuje niepisany zwyczaj siedzenia w stroju kąpielowym lub w spodenkach, co z jednej strony mnie frustrowało a z drugiej strony zawsze lekko podniecało, gdyż nie raz obserwowałem i wyobrażałem sobie, co mogą mieć pod tymi strojami, Panie, które siedzą tuż obok. Siedząc w saunie, mijaly kolejne mozolne minuty, które zlatywały wraz z proszkiem w klepsydrze. W pewnym momencie do sauny weszła nowa osoba, kobieta, na oko, około 40-45-letnia. Miała na sobie strój kąpielowy, który podkreślał jej całkiem niezła figurę jak na ten wiek. Widziałem ja dzien wcześniej na basenie, w towarzystwie dzieci i męża, ale teraz weszła do sauny sama. To była sucha sauna, obok było pomieszczenie z sauna parową, wilgotną. Kobieta krążyła pomiędzy nimi, zażywając uspokojenia i zauważalną satysfakcję wraz ze spływającym z niej potem. Przyznam, że od razu na nią zwróciłem uwagę i w pierwszej myśli powiedziałem sam do siebie: Gdzie są jej dzieci i mąż? Czemu jest sama? Zacząłem dyskretnie ja obserwować i myśleć o tym, co ma pod strojem kąpielowym. Jej ciemne włosy ginęły w gestej i wilgotnej parze, a zauważalne zgrabne pośladki robiły się coraz to bardziej lśniące. Drzwi do saun były szklane, dlatego obserwacja pomiędzy dwiema saunami była ułatwiona i możliwa, mimo, iż w tej wilgotnej było coraz więcej pary. Postanowiłem, że pójdę do drugiej sauny i usiądę tam gdzie ona. Oprócz nas nie było w tym czasie nikogo. Bardzo dużo osób wyjeżdżało z apartamentów i widoczny był ten brak na basenie i w saunach. Otworzyłem drzwi i spytałem się, czy mogę wejść i dołączyć. Krótkim skinieniem głowy, potwierdziła, i powiedziala: tak, zapraszam.
Po raz pierwszy usłyszałem jej głos. W moich spodenkach poczułem wzrost, który zacząłem odczuwać, i z obawa przed tym, że ona to zobaczy, lekko się speszylem i szybko usiadłem na ławeczce, wcześniej polewając ją wodą. Zastanawiałem się, czy zwróciła uwagę na moje spodenki, czy to tylko moja wyobraźnia płata figle. W tym dymie ciężko wszystko zobaczyć i można uciekać wzrokiem nie widząc reakcji drugiej osoby. Siedzieliśmy tak kilkanaście sekund w ciszy, po czym ponownie się odezwała. Pan tu sam? Odpowiedziałem twierdząco. Na jej ustach pojawił się delikatny uśmiech. Nie wiedziałem, co może znaczyć, ale sam fakt, że zaczęliśmy rozmawiać, coraz bardziej mnie rozgrzewało. A Pani? Wczoraj chyba widziałem Panią z rodziną. Bawiła sie Pani z dziećmi a obok był mąż. Prawda?
Tak, to byłam ja. Ale dzis rano mąż musiał już wyjechać do pracy, zabrał jednocześnie dzieci, które muszą się szykować do szkoły, a ja postanowiłam, że zostanę jeszcze dwa dni w apartamentach i porelaksuje się, co też właśnie czynię.
Na sama myśl przeszedł przez moje ciało dreszcz. Ona jest tutaj kompletnie sama, tak jak ja. Nie ogranicza jej nikt i nic. Czułem jak naplywa mi krew do mózgu i czułem coraz większe twardości w moich spodenkach kąpielowych. O, to cudownie, powiedziałem, po czym, stwierdziłem, że warto czasem odpocząć od obowiązków rodzinnych. Potwierdziła i nieśmiało się uśmiechnęła. W tym uśmiechu wyczuwałem smak i zachętę do dalszej rozmowy. Dyskusja toczyła się na tematy saunowe, basenowe, razem twierdziliśmy, i śmialiśmy się, że to chodzenie w tych kostiumach jest zabawne i tak naprawdę, jesteśmy tak mocno nie wyzwolonym seksualnie narodem. Boimy się własnej cielesności. Odpowiedziała mi, że jej mąż jest bardzo konserwatywny i bardzo dba o to, żeby w ich życiu było wszystko poukładane. W tym życiu intymnym również. Nie ma miejsce na wyuzdane i fantazyjne akty miłosne, jest klasycznie i nudno. Bardzo się dziwiłem, że w ciągu kilkunastu minut zaczęliśmy dyskutować na takie tematy. Ona chyba widziała jak mnie rozpalać, powoli i zmysłowo. Robiła to z premedytacją. Widziałem też, że ja to bardzo bawiło i również podkręcało. Czas kąpieli w saunie dobiegał końca. A, zapomniałam się przedstawić, Ania jestem. Piotr, miło mi. Podaliśmy sobie wilgotne dłonie i przeszedł nas dreszcz. Oboje to poczuliśmy. A może, zaczęła nieśmiało, a może, masz ochotę zjeść wspolny lunch? Bardzo chętnie, powiedziałem. Pokój 150, pierwsze piętro, przyjdz po mnie za pół godziny, ok? Pójdziemy na miasto, słyszałam, że blisko są świetne owoce morza. Możemy sprawdzić. Świetny pomysł, powiedziałem pełen entuzjazmu. To do zobaczenia!

Siedziałem jeszcze na basenie chwilkę myśląc o tym, jak bardzo jestem podkręcony nasza rozmowa i jak bardzo zacząłem fantazjować na temat Ani. Coraz mocniej zacząłem sobie wyobrażać jej ciało i myślałem o tym, że pewnie w tej chwili bierze prysznic w swoim apartamencie. Bardzo mnie to nakręcało i co chwilę miałem lekkie przyjemne drgawki na całym ciele. Ubrałem szlafrok i poszedłem na windę, którą wjechałem na piętro pierwsze. Minęło akurat pół godziny, więc postanowiłem, że zajdę do Ani i powiem jej, że potrzebuję jeszcze pół godziny, żeby się przygotować do wyjścia na miasto. Muszę się przebrać a wcześniej umyć po basenie i saunie.

Zapukałem do drzwi Jej apartamentu. Nikt nie otwierał. Zapukałem raz jeszcze. Nagle usłyszałem krzyk: proszę wejść! To był jej głos. Ale jak miałem wejść skoro drzwi były zamknięte? Minęła chwila i usłyszałem jak przekręcą się kluczyk w drzwiach. Zobaczyłem tylko skrawek jej twarzy, bo chyba właśnie przerwałem jej prysznic i odsłoniła tylko kawalek drzwi, tworzac szpare, mówiąc i dziwiąc się jednoczesnie:
O, to ty Piotr. Dobrze Cie widzieć, pozwól, że skończę prysznic, a ty wejdź i usiądź na rogu łóżka lub gdzie chcesz.

Ja chciałem tylko powiedzieć, że potrzebuję jeszcze chwili, żeby się tez ogarnąć, odpowiedziałem. Dopiero przyjechałem z basenu.

Ok, i tak wejdź i usiądź. Napijemy się kawy, później pójdziesz do siebie, ogarniesz się, i pójdziemy do miasta, powiedziala.
W tym samym momencie otworzyły się całe drzwi, i wszedłem do jej apartamentu. Ona ubrana była w taki sam hotelowy szlafrok, pod ktorym, nie wiem, co było, czy nadal strój kąpielowy, czy była już naga. Usiadłem na brzegu łóżka. Ona poszła do łazienki. Minęło kilka minut zanim usłyszałem, że przestała lecieć woda. Miałem w sobie coraz większe uczucie podniecania i niepewności tej sytuacji i nie sądziłem że dzisiejsze przedpołudnie przyniesie mi tyle wrażeń. Zastanawiałem sie co robi Ania w łazience. Słyszałem lekki szmer i dźwięk jakby nakładania ciuchów, ale nie wiedziałem co dokładnie sie dzieje wewnątrz łazienki. Przez myśl mi przeszło, żebym podszedł do drzwi i sprawdził przez dziurkę do klucza i na sama myśl o podglądaniu ponownie zrobiło mi się ciasno w spodenkach, które ciągle miałem na sobie pod szlafrokiem. Nagle usłyszałem dźwięk otwierających się drzwi od łazienki. Usłyszałem delikatne kroki które zaczęły się do mnie zbliżać. Ujrzałem Anie. Miała na sobie ciągle ten sam szlafrok, ale kątem oka zobaczyłem, że na dole zamiast gołego ciała, ma ubrane czarne rajstopy. Bardzo delikatne, pokazujące piękno jej stóp i łydek. Miala piekne stópki, z pomalowanymi na czerwono paznokciami.

Dobrze ze siedzisz Piotruś, pozwolę sobie zamknać drzwi od apartamentu i zanim pójdziemy na miasto i wypijemy kawę, opowiem Ci o moim marzeniu, o którym nie zdążyłam Ci opowiedzieć jak byliśmy na dole. Odegrasz w nim kluczowa rolę.

Widzę, że masz szlafrok, tak jak ja. Proszę Cie, rozwiąż go sobie, jesteś ciągle taki gorący po saunie. Zrobiłem co mi kazała. Rozwiązałem szlafrok, a spodenki które były pod spodem stawały się coraz to mocniej nabrzmiałe. Uuu, ale jesteś gorący, umięśniony, nogi mi się uginają jak ciebie widzę w takim stanie. Proszę, oddychaj swobodnie i miarowo, przed nami cudowne chwile, które mam nadzieie, że będą trwaly przez najbliższe dwie doby, aż do naszego wyjazdu i rozstania. Powiedziała to szepcząc, ale bardzo stanowczo i coraz mocniej mnie przy tym podniecając.
Jesteś pięknym 35 letnim facetem, który sprawił, że dawno się tak nie poczułam. Nie to co mój mąż. Patrząc na ciebie, już tam, w saunie miałam ochotę Cie wykorzystać. Chcę spełnić z tobą moje marzenie, których nie mogę spełnić z moim mężem. Chcesz tego? Oczy zaświeciły mi sie a mój penis prosił, żebym go wyciągnął ze spodenek. Już tam, na dole, w saunie, widziałam jak rośniesz gdy mnie widzisz, czułam odrobinę wilgoci w moich majteczkach, gdy na ciebie patrzyłam, szeptała sprośnie Ania. Jak przyszłam do pokoju włożyłam paluszki do moich majteczek od stroju kąpielowego i poczułam wilgoć, której dawno nie czułam. Strasznie, ale to strasznie mnie to podnieciło, wiesz? Posmakowałam tej wilgoci, delikatnie wąchając a następnie lekko wylizując mojego paluszka.

Zrzuciłem z siebie szlafrok po czym Ania nagle krzyknela: ręce do tyłu! Masz siedzieć w tych spodenkach na brzegu łóżka i patrzeć na mnie! Obserwuj mnie, nie możesz mnie dotknąć, możesz jedynie delikatnie jeczec i miałczeć, jak kotek, który chce dostać mleczka lub wody. Po tym, zaczęła rozwiązywać swój szlafrok, lekko się wiercąc i kręcić, tańcząc delikatnie przede mną. Moim oczom ukazała się piekna, niezwykle podniecająca czarna bielizna, która założyła na siebie. Razem z czarnymi rajstopami, czarnym topem z siateczkowa struktura i pięknym stanikiem wyglądała oszałamiająco. Ania powoli zaczęła obracać językiem po swojej wardze, i co chwilę wkładała swoje palce do swoich ust. Jeden po drugim, tak, jakby zlizywala z nich najdrogocenniejszy eliksir. Chcę byś eksplodował gdy tak siedzisz i na mnie patrzysz. Widzę twoje napalone i nieobecne oczy. Wiedziałam, że z tobą mogę zrobić coś o czym od dawna marzyłam. Chcę byś wyobraził sobie, że palce które liże, są twoimi palcami, a kciuk mojej prawej dłoni to twój soczysty, pachnacy, mokry, śliski, umięśniony i wypełniony sokami i obleczony żyłami z płynącą krwią kutas, którym manipuluje i stawiam na baczność. Jej słowa coraz mocniej mnie rozpalały trzymając ręce z tyłu, tak, jak kazała, nie miałem możliwości dotknięcia siebie. A miałem potworna ochotę żeby zacząć się masturbować, plując wcześniej na już i tak, bardzo wilgotnego mojego penisa. Widzę Piotrusiu, że lubisz takie ciuszki, co? Mogę się do Ciebie wypiąć? Chcesz zobaczyć jak pieknie moje czarne majteczki leżą na mojej dupce? Chciałabym żebyś powąchał ją przez moje majtki. Chcę byś poczuł uwalniającą się woń podniecania płynąca z mojego ciała. Oczywiście że tego Chcesz, widzę, jak drżysz z podniecania. Strasznie mnie to cieszy i także, coraz mocniej mnie to jara. Uwielbiam dawać tobie ten stan naprężenia i drżenia. Czuję w powietrzu zapach twojego mokrego Kutasa, uwielbiam go czuć przez twoje spodenki. Już w saunie myślałam o tym zapachu. Słodko, słony, lepki, cieply, lekko kwiatowy. Czuję, że lubisz różnego rodzaju olejki. Wcierasz je w siebie co?

Tak, powiedziałem lekko niepewnie. Uwielbiam to robić w trakcie jak sobie wale konia. Gdy kończę na swój brzuch lub do swoich ust, lub na swoją twarz, Czuję te wszystkie zapachy, które wraz ze sperma stają się cudowna mieszanka zapachowa. Uwielbiam wielogodzinne sesje i marzę w trakcie nich o takim czymś, jak teraz mi robisz Aniu. Dziękuję Ci.

Dziękuj, jest za co. Ale to dopiero początek. Po czym odchylona, lekko się zbliżając do mnie, wypięła w moja stronę swój dojrzały, ale pieknie zachowany tyłek. Wąchaj Piotrusiu zapachy z moich dziurek! Mimo że brałam przed chwilą prysznic czuję, że znowu zaczyna że mnie cieknąć. W tym momencie zaczęła wypinając się do mnie tyłem, delikatnie się dotykać. Najpierw zaczynając od piersi, które dotykała przez stanik, delikatnie zjeżdżając na dół, poprzez brzuszek, pępek, aż do miejsca, gdzie miało miejsce największe podniecenie-do majteczek, które robiły się coraz to bardziej wilgotne. Pocieraj swoim nosem pomiędzy Moimi pośladkami i mów mi jak bardzo jestem sprośna I napalona, zdesperowana i ogarnięta nieziemska ochota na rozkosz z tobą. Powiedz mi, jak bardzo będziesz tęsknić do tej chwili, gdy jesteśmy tutaj tylko sami. Bez żadnego nadzoru, kontaktu z kimkolwiek. Powiedz, że marzyłeś o takiej napalonej suce jak ja, niewyżytej i niezaspokojonej. Jestem twoja niewolnica. Możesz że mną teraz zrobić co tylko zechcesz.

Mój kutas był na granicy wybuchu. Ciągle był uwięziony w spodenkach.
Proszę, Aniu, czy mogę dotknąć mojego kutasa? NIE! NIE MA MOWY. Krzyknęła. Ale możesz za to zdjąć spodenki. Ale bez dotykania. Chcę zobaczyć jak wyskakuje z nich twardy, mokry, pachnacy kutas, na którego tak bardzo czekałam i na którego mam kurewska ochotę. Nawet nie masz pojęcia co chce z nim dzisiaj zrobić. Ogarnie Cie coś czego nigdy nie doświadczyłeś.
Szybko zrobiłem co mi rozkazała. Ściągnąłem spodenki i wyskoczył mój penis. Cała, około 20 centymetrowa wieża stała w pionie. Lekko skręcony w lewą stronę, z ciekajaca kropla soków z samej góry. Odcinek pomiędzy moim odbytem a jądrami też był cały mokry. Wilgoć po saunie i basenie zmieszała się z podnietą i razem stworzyła lepka i pachnacą maź, której fragmenty zostawiłem na białej pościeli łóżka. Ania stała teraz przodem by móc zobaczyć ten widok. Westchnęła i jęknęła jak kotka.
Boże, nigdy nie widziałam na żywo tak pięknej pały. Jesteś piękny Piotrusiu. Moja cipka jest taka goraca i napalona. Chciałabym żebyś mnie dzisiaj wyruchał kochanie jak największą, napalona suczkę, która błaga i stęka z rozkoszy bycia ruchaną. Nie mogę przestać o niczym innym marzyć. Mamy dużo czasu. Możemy się zabawiać cały dzień cała noc i jutro tak samo. Jutro możemy wybrać się na spacer, na zakupy. Widziałam w centrum przyjemny sex shop. Chciałbyś mi coś tam kupić? Bardzo marzę o tym, żebyś przywiązał mnie jutro do łóżka i przy pomocy wibratora penetrewał moje dziurki doprowadzając mnie do nieziemskiej rozkoszy, chcę tryskać Ci prosto na twarz, chcę byś mnie zniewolił. Chcę, żebym jutro była twoja kotka. Widziałam bardzo ładne smycze na wystawie w tym sklepie. Chcę byś mi ją związał wokół szyi i chodził że mną po apartamencie, a ja będę na Twoje rozkazy. Ale dzisiaj chcę żebyś mnie zalał swoją goraca sperma, chcę byś mnie napoił i wypełnił rozkosznym ładunkiem z twojego wielkiego kutasa, chce byś strzelił mi prosto do ust, a następnie do mojej niewyruchanej i niezaspokojonej cipy.

W tym momencie zaczęła zsuwać z siebie rajstopy, powolnym i namiętnym ruchem, wyciągając język zauważyłem, że zbiera z ust ładunek swojej śliny, która momentalnie kieruje w moich kierunku. Prosto w twarz. Plując na mnie, mruczy i pyta się mnie, czy tego chcę.

Tak, tak, chcę tego. Pragnę wszystkiego do czego mnie namówisz, powiedziałem.

Ona rzuciła rajstopy w kat sypialni, zaczęła ściągać stanik i zostawajac w samych majteczkach, rozkazała mi.

Ściągaj moje majtki! Chcę byś zobaczył w końcu moja piekna cipkę i dupkę. Chcę żebyś przestał o niej marzyć a mógł w końcu ja dotknąć i wylizać. Widzisz jaka jest mokra i gotową? Ściągaj majtki!
Zrobiłem to co kazała. Oczom moim ukazała się wspaniałą mokra cipa. Lekko owłosiona, ale przede wszystkim pachnącą nieziemsko. Mieszanka slono-slodka sprawiła że prawie eksplodowalem z chuja. Wsadziłem moje dwa palce, by poczuć ją. Aaaaaa. Mmmmmm. Ania zaczęła jeczec. Mmmmm. Głębiej Piotrusiu. Wsadź trzy palce i zacznij mnie nimi posuwac. Rytmicznie i coraz mocniej. Robiłem tak jak prosiła. A mój chuj stał na baczność cały mokry. Na niego też splunęła. Błagałem ją żeby mnie dotknęła bo zwariuje. Ale ona była nieugięta. Ani ja nie mogę go dotknąć Ani ona tego nie zrobi.
Ta perspektywa strasznie nas podjarała. Palcowalem ja coraz mocniej. Czułem jak drży i wije się stojąc nade mną. Wydawała z siebie takie dźwięki których nigdy wczesniej nie słyszałem. Mmmm. Eeeeee. Hmmmmm. Auuuuu. Ja też strasznie głośno zacząłem wyć i jeczec. Byłem blisko wtrysku, ale to Ania nagle pod wpływem moich palców zaczęła szczytować. Orgazm który się zbliżał był ogromny i pełny, bardzo wyczekiwany, od wielu godzin, dni, a może lat. Jakże ona nie była zaspokojona. Pomyślałem w szaleństwie myśli. Opuszkami palców gdy ona dochodziła masowała się po sutkach, raz wkładała se palce do ust, a raz masowała sobie dziurkę w swojej dupeczce. Ta penetracja pozwoliła na zwiększenie siły jej dojścia. Zalała moja cała dłoń po czym prawie tracąc przytomność padła na podloge i głęboko sapiac patrzyła się na mojego kutasa. Po chwili uspokojenia oddechu. Powiedziała: odwróć się do mnie tyłem. Chcę wylizać Cie dogłębnie i na końcu, chcę byś zalał mnie swoją sperma. Klęknęła za mną, a ja wystawiłem swoją pupkę w jej kierunku. Tym razem mój kutas ocierał się o łóżko, brudząc swoimi sokami pościel. Gdy się zbliżała do mnie poczułem jej gorący oddech, mówiący mi , że jest tuż, tuż moich pośladków. Myślałem że zwariuje, jęczałem i wydawałem z siebie tak niesamowite dźwięki, że nie sądziłem, że ktoś może mnie doprowadzić do takiej ekstazy. Nagle, poczułem na mojej dziurce wilgoć, która oprócz tego że była mokra była też bardzo goraca I przyjemna. To jej język. Zaczal dotykać mojej dupki, i zmierzać w kierunku prostaty i moich pełnych jajeczek. Mmmmm mmmmmmmmmmmm jeczalem coraz mocniej i słyszałem że Ania również była podniecona tym faktem. Jej reka nagle zaczęła dotykać mojego wielkiego kutasa i od samego jej dotyku prawie trysnalem lawina nasienia. Aaaaaaa aaaaa kotku, ale mi dobrze, ale mi wspaniale, liz mi dupke, liz mi jajka, jestem taki napalony, chcę Ci trysnac prosto do twojej buzi.
Tak, tak Piotrusiu, zaraz mnie nakarmisz! Nie mogę się doczekać. Chcę rozkoszować się smakiem twojej ekstazy. Czułem że jestem bardzo blisko orgazmu, nogi zaczęły mi się trząść, ręce mimo, iż jestem silnym mężczyzna, zaczęły odmawiać posłuszeństwa i uginały się pode mną. Mój wytrysk byl już bardzo blisko. Ania coraz mocniej trzepała moja pale i jeczala liżąc mnie. Nagle jej twarz była pode mną i zacząłem ujeżdżać jej usta moim wielkim chujem. Aaaaa mmmmm tak tak tak tak chcesz tego suko, chcesz bym cię zalał całą wyuzdaną i niewyjebaną polską mamuśkę. Uuuuuu aaaaaaa mmmmm jeczelismy na całe piętro, ale mieliśmy to kompletnie gdzieś. W końcu zbliżał się finisz i czułem że krew naplywa mi do mózgu I kutasa jednocześnie tworzac że mnie jedna wielka ekstazę. Daj mi sperme Piotruś daj mi twoja sperme chcę ją cała wypić i połknąć. Aaaaaa aaaaa aaaaa zaczęła że mnie wylatywać wielka salwa nasienia i przez kilkadziesiąt sekund nie wiedzieliśmy kompletnie jak się nazywamy. Mieliśmy kompletny kosmos w naszych głowach i rozkosz niedoopisania. Ania polknela cała sperme a jej oczy wily się w uniesieniu.
Dziękuję za to co że mną zrobiłeś Piotrusiu. Możemy iść razem pod prysznic I poszukać tego sklepu z sex zabawkami i pójść na obiad. A wieczorem spotkamy się, tym razem w twoim apartamencie.
 
D

Dorianbdg

Guest
Liczyłem na więcej akcji w saunie ale kto wie co wydarzy się w następnych częściach :D Czekam z niecierpliwością. :)
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Chcę byś zobaczył w końcu moja piekna cipkę i dupkę. Chcę żebyś przestał o niej marzyć a mógł w końcu ja dotknąć i wylizać.
Dostrzegam tutaj coś autentycznego, jednak słowo "chcę" bardziej pasuje do pragnień autora niż bohaterskiej mężatki ;)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry