• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Męski klub

ramzes66

Cichy Podglądacz
Siedzę w klubie. Klub typowo urządzony tylko dla mężczyzn . Wszędzie stoją skórzane kanapy i fotele. Jest tez kilka małych stolików by można było odłożyć kieliszek czy tez szklaneczkę. W centralnym miejscu największego salonu stoi duży stół do bilarda. Na parapetach umieszczono złocone popielniczki do cygar. W innych pomieszczeniach można zagrać w darta czy też w karty. Szachowi gracze też mają swój pokój . Na ścianach wiszą obrazy starych mistrzów . Są wśród nich akty kobiece i sceny erotyczne. Rzeźby kobiet w stylu hellenistycznym stoją w rogach pomieszczeń.
Wszędzie unosi się dym cygar i zapach whisky. Kelnerzy bezszelestnie przesuwają się po grubych dywanach. W każdym pokoju rozbrzmiewa gwar rozmów , słychać odgłos toczących się po suknie bili,i dźwięki wbijających się w tarcze lotek i komendy licytujących w brydża.
Nagle jakby wszystko zamiera. Robi się cicho. Widzę ją , a właściwie miga mi w pokojach twoja czerwona suknia. Wchodzić do głównego pomieszczenia. Odbierasz kij bilardowy zaskoczonemu graczowi. Nachylasz się nad stołem i wbijasz pierwszą billę. Rozcięcie w sukni rozchyla się ukazując twoje szczupłe nogi i samonośne pończochy , które na nie wciągnęłaś. Krążysz wokół stołu co chwila pochylając się nad nim , a czasami nawet kładąc się na nim. Co niektórzy mają to szczęście zobaczyć twoje koronkowe majteczki. Wbijasz wszystkie bile i przez chwilę opierasz się tyłem o stół rozglądając wokół. Ktoś podaje ci kieliszek szampana , inny przypala umieszczony w długiej cygarniczce papieros. Wypalasz go , zaciągając się powoli dymem. Podchodzisz do mnie i klękasz przy moim fotelu. Rozpinasz mi rozporek, guzik po guziku. Wyciągasz mojego wyprężonego drąga i pocierasz jego główkę dłonią. Nakrywasz jego czubek swoimi ustami i zaczynasz ssać. Zaciskasz mocno wargi , a językiem drażnisz jego dziurkę. Po chwili widzisz językiem po jego trzonie dochodząc do jąder . Miętosisz je dłonią , a gdy nabrzmiewają , dotykasz je czubkiem języka. Wyciągam ręce i powoli podciągam twoją sukienkę. Odsłaniam twoje uda , a za moment ukazuje się twój tyłeczek. Wypinasz go prowokująco w stronę gapiów. Kręcisz nim zmieniając pozycje ssąc mi cały czas koguta. Przywołuje jednego z mężczyzn i pozwalam mu ściągnąć twoje majtki. Robi to z wielkim entuzjazmem. Gdy chce pogładzić twój tyłeczek , uderzam go w dłonie. Jesteś tylko moja ! Oddala się z triumfem pokazując innym majteczki. Przechodzą one z rąk do rąk, jedni gładzą ich materiał , inni wąchają je. Są i tacy , którzy wyjmują swoje przyrodzenia i pocierają je twoją bielizną. Ty nie wypuszczasz mojego kutasa z ust. Ssiesz go coraz mocniej , zapalczywie i zachłannie. Odgłosy ssania rozchodzą się po salonie. Już nikt nie stoi bezczynnie. Prawie wszyscy się onanizują. Pierwsze krople spermy zabarwiają dywan. Robisz kilka szybkich ruchów wsuwając penisa głęboko w usta. Dłońmi masujesz jądra. Sperma tryska prosto w twoje gardło wypełniając twoje usta. Oblizujesz wargi , zlizując resztki nasienia. Wstajesz , obciągasz sukienkę i wychodzisz bez słowa.
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Fantazja bardzo fajna, pewnie wielu ma takie z tym że są też takie początki i zakończenia: "leżałem na kartonie pod mostem gdy podjechała limuzyną piękna kobieta, zaprosiła mnie do auta, pojechaliśmy do ogromnego domu.... najedzony i wykąpany leżałem w wielkim łożu a ona w satynowej, koronkowej koszuli weszła do sypialni, podeszła do mnie i kazała mi się odwrócić co po chwili uczyniłem... i nagle znalazłem się w rzece"
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry