• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbator Fleshlight

Mężczyzna

Ra.V

Cichy Podglądacz
Hej

Zastanawiam się nad zakupem.
Ma ktoś może i podzieli się opiniami ?

Tak jak w temacie: masturbator Fleshlight

 
Mężczyzna

Techniczny95

Seks Praktykant
Mam taki w wersji podróżnej czarny z przezroczystym środkiem i z tego właśnie sklepu. Szybko, sprawnie i na temat a sam masturbator fajna sprawa, urozmaicenie i łatwo utrzymać w czystości 😉
 
Mężczyzna

Keter

Cichy Podglądacz
Mam masturbator i lubię go czasem użyć, ale czasem nie daje mi to takiej przyjemności jak ręką. Do urozmaicenia jest dobre. Najbardziej w tym lubię patrzeć jak mi penis wchodzi i wychodzi 😋
 
Mężczyzna

Keter

Cichy Podglądacz
A ja trochę na inny temat.
Mianowicie, czy te jajeczka do masturbacji są fajne?
Jeśli chodzi o Tenga Egg, to kiedyś miałem. Rozerwało mi może nie szybko, ale jednak myślałem, że na dłużej starczy. Zapomniałem już dokładnie jak to było z doznaniami, raczej ani się nie zraziłem, ani nie było jakoś świetnie, w sumie to bym spróbował jeszcze raz z nim
 
Kobieta

feetamateurgirl

Nowicjusz
Zwykła latareczka nie daje tego co takie zabawki:


Mąż ma podobny do tego trzeciego. Niestety pierwszy jaki kupiliśmy był lipny bo mojemu mężowi się nie mieścił ;/ poszedł do puszki. Jak jest za ciasno staje silnik więc zwracaj uwagę na rozmiar dziurki.
Drugi zakup trafiliśmy bo był dużo większy i nie było problemu.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
To bardzo ciekawe doznania i wrażenia. Zastanawiam się czy warto inwestowac w urządzenia z elektrycznym napędem. co będzie jak ktoś "wyłączy światlo". Możę jakis sprzęt z napędem na korbę:unsure:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry