• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja

Mężczyzna

Mrmartin

Cichy Podglądacz
Panie, co pan z choinki się urwał ? Co za pytanie, panie popisać, jeszcze o masturbacji ? Ha ha ha. Przecież od dawna każdy wie, że one czekają tylko na kamerce, żeby podglądać i podziwiać jak dochodzisz.. raczej no, tak mi się o uszy obilo ja nie wiem, ja pierwszy raz ze sobą, ciągle mam przed sobą.. trochę się cykam.
 
Mężczyzna

Avatar

Erotoman
Panie, co pan z choinki się urwał ? Co za pytanie, panie popisać, jeszcze o masturbacji ? Ha ha ha. Przecież od dawna każdy wie, że one czekają tylko na kamerce, żeby podglądać i podziwiać jak dochodzisz.. raczej no, tak mi się o uszy obilo ja nie wiem, ja pierwszy raz ze sobą, ciągle mam przed sobą.. trochę się cykam.
Ale chodzi tylko o podzielenie się poglądami itp....
 
Mężczyzna

Mrmartin

Cichy Podglądacz
Ale jakimi poglądami? Stary, nie chcę cię martwić naprawdę, ale nie ma się co oszukiwać, tu nie pogadasz tak.. legendy chodzą, że komuś kiedyś się udało. Co ci będę gadał, sam zobaczysz. Ilu próbowało i zobacz jak skończyli, między sobą się chwala kiedy się masturbują, ha żeby to tylko, już razem na kamerkach to robią.. i nikt nie wie jak to się stało, kiedy się ten świat tak pozmieniał.. dlatego ja żyje w celibacie, bo kto wie jakbym skończył
 
Mężczyzna

Mrmartin

Cichy Podglądacz
A i uważaj na płatne Snapy/pokazy itp.. cóż.. przeważnie kończy się na stracie kasy i upokorzeniu.. szczególnie jak dajesz się nabrać 5 raz z rzędu.. skąd to wiem.. yyyy no.. kolega kolegi mi mówił. Strasznie się przekonywujące.. nawet ci wysla zdjęcia z karteczką na której napiszą co chcą. Biznes jest biznes. Uważaj na siebie, jakby jakieś pytania porady to śmiało, jestem by pomagać
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry