• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja z rodziną

Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Z bratem pewno nie jeden walił konia. My z kuzynami bawiliśmy się sprzętami, ale wtedy jeszcze bez wytrysków, bo za mało byliśmy, ale pewno nie tak dużo za mało.

Ja mam dużo starszego brata, i przy mnie nie walił, ale raz oglądaliśmy sobie w łóżku sprzęty. Jemu stała wielka pała, bo ja wtedy mały byłem i malutkiego miałem. Ale przy mnie wtedy nie zwalił. Ogólnie to szkoda, że tylko raz tak było, więcej do tego nie wracaliśmy. Pewno się bał, że coś komuś powiem,... Ale też o tym nie rozmawialiśmy.
 
Mężczyzna

Adamhujzbuj

Cichy Podglądacz
Jak miałem 14 lat to namówiłem rok starsza siostrę na macanko przez ciuchy,a że mlody byłem podjarany i odrazu mi stanał siostra włożyła rękę mi w gacie i do mnie ściągaj spodnie chce zobaczyć jak się spuszczasz No i długo to nie trwało
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
W społecznościach funkcjonuje pojęcie "tabu". Nie zawsze wynika ono z norm prawnych. Często wynika ze sprawdzonych ścieżek postepowania w "stadzie". A ich naruszanie powoduje perturbacje w zyciu społecznym. Czym innym jest wproweadzanie młodych w tajniki życia seksualnego, a czym innym praktykowanie z młodymi.
 
Mężczyzna

Lukas69

Podrywacz
W społecznościach funkcjonuje pojęcie "tabu". Nie zawsze wynika ono z norm prawnych. Często wynika ze sprawdzonych ścieżek postepowania w "stadzie". A ich naruszanie powoduje perturbacje w zyciu społecznym. Czym innym jest wproweadzanie młodych w tajniki życia seksualnego, a czym innym praktykowanie z młodymi.
Nie no to byli 2 bracia w podobnym wieku, co nie zmienia faktu że trochę to dziwne.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Filmik masturbacja Masturbacja 1
K Pierwsza masturbacja Seks 5
T Masturbacja Kraków Seks 1
D Masturbacja Porady seksualne 9
M Masturbacja-czy wasi partnerzy wiedzą Seks 23

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry