• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja panów. Czego używacie jako lubrykantu ?

Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Jak bez zabawek, które wymagają żelu na bazie wody, to oleju spożywczego (rzepakowego). A w łazience, żelu, albo mydła, zwykłego albo w płynie.
Ps w garażu za to zdarzało mi się walić z pomocą oleju silikonowego, też było spoko, żadnych podrażnień.

Jakaś alergiczna reakcja za to i raZ wyszła o oleju rzepakowym z dodatkiem oleju z pestek winogron. Nie było to przyjemne.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
A do czego jest lubrykant sylikonowy?
Jeśli pytasz o olej silikonowy, o którym wspominałem, to nie jest to przeznaczone do seksu/masturbacji. To olej techniczny, ale jest tłusty, ma małą lepkość, i wydawał mi się najlepszy z tego co było w garażu. I faktycznie mi nic po nim nie było, ale raczej nie polecam, bo nie ma atestów na stosowanie zewnętrzne. Cholera wie, czy nie ma w nim czegoś toksycznego.

A co do ogólnej potrzeby smarowania, to jak Jacek pisze powyżej, po prostu jest z nim przyjemniej.
 
Mężczyzna

td2003

Nowicjusz
Do tej pory używałem tylko (i nadal będę używał bo jest rewelacyjny) żelu Lovely Lovers na bazie silikonu.
Wczoraj pierwszy raz zamówiłem Just Glide na bazie wody. Ciekaw jestem jak się sprawdzi.
A jak pod prysznicem to żelu pod prysznic.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry