• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wy艂膮cznie dla doros艂ych. Je偶eli nie jeste艣 pe艂noletni, lub nie chcesz ogl膮da膰 tre艣ci erotycznych koniecznie opu艣膰 t膮 stron臋.

Masturbacja na kamerkach

M臋偶czyzna

Randomguy

Cichy Podgl膮dacz
Cze艣膰 wam馃槃 Ostatnio jestem mega napalony i mam ochot臋 sobie z kim艣 potrzepa膰. Co s膮dzicie o masturbacji cam2cam? Robili艣cie to kiedy艣? Je艣li tak to jaki portal polecacie? A mo偶e kt贸ry艣 z pan贸w by艂by ch臋tny do wsp贸lnej zabawy z napalonym 18-latkiem?

M臋偶czyzna

kolarz123

Cichy Podgl膮dacz
Jak jeste艣 facetem i masz problem, 偶eby znale藕膰 drugiego do zabawy na kam to sorry, ale chyba jest co艣 nie tak z twoj膮 obs艂uga komputera. W przypadku dziewczyn to mia艂em okazj臋 si臋 tak bawi膰 na p艂atnych stronkach, bardzo przyjemnie, ale dosy膰 szybko si臋 nudzi, tym bardziej 偶e wi臋kszo艣膰 dziewczyn zachowuje si臋 jakby czyta艂y ze skryptu, 偶eby ino zadowoli膰 klienta 馃き

M臋偶czyzna

Randomguy

Cichy Podgl膮dacz
No w艂a艣nie mam problem 偶eby kogo艣 znale藕膰, mo偶e polecisz jak膮艣 stronk臋?
Jak jeste艣 facetem i masz problem, 偶eby znale藕膰 drugiego do zabawy na kam to sorry, ale chyba jest co艣 nie tak z twoj膮 obs艂uga komputera. W przypadku dziewczyn to mia艂em okazj臋 si臋 tak bawi膰 na p艂atnych stronkach, bardzo przyjemnie, ale dosy膰 szybko si臋 nudzi, tym bardziej 偶e wi臋kszo艣膰 dziewczyn zachowuje si臋 jakby czyta艂y ze skryptu, 偶eby ino zadowoli膰 klienta 馃き

M臋偶czyzna

kolarz123

Cichy Podgl膮dacz
Coomeet jest fajny i w miar臋 tanio wychodzi, na pewno sensowniejszy wyb贸r ni偶 showup pod tym wzgl臋dem, przynajmniej dzia艂a dobrze.

M臋偶czyzna

kolarz123

Cichy Podgl膮dacz
No nie wiem, czy tak tanio. Abonament obejmuje kilkadziesi膮t minut. 呕eby z tego cz臋sto korzysta膰, musisz dokupywa膰.
Taniej nie znajdziesz. Co prawda wi臋kszo艣膰 dziewczyn to kraje trzeciego 艣wiata, w tym du偶o ukrainek, ale mi jest ci臋偶ko tam znale藕膰 odpowiedni膮 osob臋, bo wi臋kszo艣膰 m贸wi, 偶e zrobi wszystko na co masz ochot臋, byleby nie klikn膮膰 dalej. Jak lubisz rozkazywa膰, albo lubisz dziewczyny bez w艂asnego zdania, to my艣l臋, 偶e b臋dziesz zadowolony.