• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Liznanie pupy

Mężczyzna

capri_blue_0401

Cichy Podglądacz
Jeśli zastanawiasz się nad swoją seksualnością, a pieszczotami anusa to te dwie rzeczy są neutralne wobec siebie.
Ja uwielbiam rimming, penetrację analną i stymulację prostaty.
Długo trzeba się uczyć tych doznań...
Pamiętam jak pierwszy raz rozmawiałem o tym z moją obecną partnerką... Była w szoku. Teraz kiedy ją proszę o takie zabawy to zawsze jest tak mokra gdy mnie pieści, że aż płynie z niej po nogach.
Panie, a jaki orgazm analny jest cudowny... Jeśli ktoś się Tobą zajmuje, leżysz i się odprężasz i możesz to przeżywać o wiele dłużej niż stymulację penisa.
Jak ona dobrze trafia to po prostu masz nieprzerwaną fontannę z penisa! Sam byłem w szoku jak to się stało pierwszy raz. Bosko!
.
Wpisz sobie w google: "seks analny stymulacja prostaty blog n69.pl"
Idealne dla początkujących :)
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
ja uwielbiam jak moja żona liże mi odbyt, ona co prawda zawsze mówi mi że nie lubi tego robić, ale jak przychodzi co do czego i przy robieniu laski liże mi jajka i widzi moje podniecenie bez oporów zchodzi niżej i liże moją dupkę jak szalona, oczywiście odwdzięczam się tym samym liżąc jej cipkę wylizuję również dokładnie jej odbyt co jej i również mi sprawia wielką przyjemność
 
Kobieta

redmysteryIsabel

Podrywacz
Witam coraz częściej widzę na filmikach że kobiety liża odbyt swojego faceta podobno jest tam gdzieś męski punkt G. A więc co sądzicie o tym czy same byście coś takiego zrobiły żeby zwiekszyc podniecenie swojego faceta czy raczej to nie dopuszczalne?
Nie ponoć a na pewno jest to wasz punkt G :) Mężczyźni odczuwają większą przyjemność z zabawy ich tyłeczkami niż kobiety... Odpowiedni masaż prostaty może doprowadzić was do wielokrotnego szczytowania podrząd bez dotykania penisa :) A jakby to było mało... regularny masaż prostaty zapobiega impotencji ;) Wie to każdy facet który tego spróbował z odpowiednią osoba... ;)
 
Mężczyzna

kobieca zabawka

Cichy Podglądacz
Witam coraz częściej widzę na filmikach że kobiety liża odbyt swojego faceta podobno jest tam gdzieś męski punkt G. A więc co sądzicie o tym czy same byście coś takiego zrobiły żeby zwiekszyc podniecenie swojego faceta czy raczej to nie dopuszczalne?

Nie ponoć a na pewno jest to wasz punkt G :) Mężczyźni odczuwają większą przyjemność z zabawy ich tyłeczkami niż kobiety... Odpowiedni masaż prostaty może doprowadzić was do wielokrotnego szczytowania podrząd bez dotykania penisa :) A jakby to było mało... regularny masaż prostaty zapobiega impotencji ;) Wie to każdy facet który tego spróbował z odpowiednią osoba... ;)
Zgadzam się z Tobą 😁 choć mi się nie udało tak jeszcze dojść. Nie zmienia to faktu, że od kiedy spróbowałem uwielbiam jak kobieta się nią bawi. Najbardziej lubię jak używa do tego dildo... Próbowałaś tak? 😁 Zdecydowanie lepsze niż zabawa paluszkami. Polecam zdecydowanie 👍
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry