• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wy艂膮cznie dla doros艂ych. Je偶eli nie jeste艣 pe艂noletni, lub nie chcesz ogl膮da膰 tre艣ci erotycznych koniecznie opu艣膰 t膮 stron臋.

Kt贸ra pozycja najlepsza do minetki?

Kobieta

monika84

Cichy Podgl膮dacz
1 i 3 - oczywi艣cie 1 normalnie na 艂贸偶ku nie na 偶adnym niewygodnym krze艣le, 3 chyba nawet wol臋 bardziej je艣li chodzi o doznania, tylko 偶e trzeba mie膰 ca艂y czas lekko napi臋te mi臋艣nie, 偶eby nie opa艣膰 partnerowi na twarz i z czasem troch臋 to m臋cz膮ce si臋 robi, wi臋c raczej jedyneczka najlepsza, k艂ad臋 si臋, rozk艂adam nogi, a m膮偶 zajmuje si臋 reszt膮, pe艂en relaks. W dw贸jce jest jednak troch臋 s艂abe doj艣cie do 艂echtaczki, a to dla mnie podstawa dobrej minetki, a czw贸reczka troch臋 za bardzo ekwilibrystyczne. Og贸lnie lubi臋 te偶 bardzo 69, w zasadzie w ka偶dym u艂o偶eniu.

M臋偶czyzna

Cioban

Cichy Podgl膮dacz
Ja osobi艣cie praktykowa艂em najwi臋cej 1, fajnie i przyjemnie i ma si臋 nad wszystkim kontrole.
2 mnie jako艣 nie kr臋ci.
3 mia艂em tylko kilka razy, mo偶na by policzy膰 na palcach jednej r臋ki lecz uwa偶am t膮 pozycj臋 za bardzo fajn膮 , a co do 4. Mmm mo偶e to by膰 przeskok z 1 , ale widocznie nie jestem mistrzem 鈥減atelni鈥 co by partnerka z roskoszy a偶 nogi na szyje zarzuca艂a i momentami poddusza艂a 馃槈

M臋偶czyzna

cd.Eve

Podrywacz
Poniewa偶 lubi臋 kobiec膮 dominacj臋 i facesitting to najbardziej pasuje mi 2 i 3. W pozycji 2 艣wietnie wyeksponowana jest dupka i mo偶na fajnie wyliza膰 te偶 drug膮 dziurk臋.
Pozycji 4 nie pr贸bowa艂em, (jeszcze 馃槈) Pozycj臋 1 te偶 lubi臋, szczeg贸lnie je艣li kobieta tak jak na zdj臋ciu dociska r臋k膮 g艂ow臋...