• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kostka lodu, próbowaliście takich pieszczot?

lady

Cichy Podglądacz
Dziewczyny probowalyscie kiedys zabawe z kostka lodu, a moze to wy chlopaki bawiliscie sie kiedys z dziewczyna zimnym lodem.

Ja osobiście probowalam sama jak i z chłopakiem według mnie mile a zarazem podniecajace to bylo kiedy, kostka lodu ocierasz o piersi, szyję, brzuszek, posladki albo wkladasz ja do myszki...
Wiem moze wydac wam sie to śmieszne, ale jak tak pisze o tym to robie się mokra. Nie śmiejcie się.
Pozdrawiam Vika. :*
 

fryzjer

Cichy Podglądacz
jeśli komuś przeszkadza to co lubisz, to niech się zajmie sobą. Chyba, że kogoś zmuszasz do czegoś
 

fryzjer

Cichy Podglądacz
jeśli wiec kręci Cię zabawa z kostką lodu, to jest to coś ekstra! nie ma nic gorszego w seksie niż nuda i rutyna :)
 

lady

Cichy Podglądacz
Zgadzam się jak juz pojawia sie rutyna i nuda to nie ma juz przyjemnisci... Dlatego wole probowac czegoś nowego. ;)
 

eLCartman

Cichy Podglądacz
Trzeba kombinować z sexem, i zabawami bo w końcu się to wszystko sprowadza do nawyku, albo przykrego obowiązku. Naprawdę do niedawna myślałem, że mój tyłek to jest strefa nienaruszalna, a jednak stymulacja prostaty jest zajebista i polecam spróbować sceptykom :) tutaj można poczytać na ten temat :) Mężczyzna też to ma ? czyli o punkcie G - LubieSeks.pl orgazm po tym jest jedyny w swoim rodzaju chciałbym, żeby kobieta mnie nawet bzykała i jednocześnie masowała go mhm... ale to by było zajebiste :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Pissing - próbowaliście albo chcielibyście spróbować? Fetysze i perwersje 126

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry