• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Koniec na stopch, nogach, rajstopach, ubraniu.

Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Oj, bardzo lubię! Uwielbiam 😍 Dochodzę w przeróżne miejsca w oraz na partnerkę, dużo oczywiście zależy od samej partnerki i sytuacji. W sytuacji zabaw, gdy ona będąc ubrana pieści mnie oralnie lub ręką, uwielbiam dojść na jej bluzkę lub spódniczkę, szczególnie gdy są one ciemnego koloru i widać na nich pięknie moje nasienie. Wiele kobiet bardzo to podnieca ☺️
Wiele lat temu, jeszcze jako student spotykałem się z pewną Olą, która bardzo to lubiła. Na moje pytanie co ją tak w tym kręci, powiedziała mi, że jak widzi siebie w lustrze taką "wyspermioną" czuję się jak zdzira! Wtedy tylko podniecała mnie jej odpowiedź, dziś pociągnąłbym temat i zaczął doszukiwać się w niej głębi 😉
 
Mężczyzna

Zefir

Nowicjusz
Kiedyś skończyłem na koleżankę bo tak chciała. Poprostu yryskalem gdzie popadnie. Sama była trochę zdziwiona ile ładunku się uzbierało hahah 😁
 
Mężczyzna

mephisto78

Cichy Podglądacz
Czasami jak się zdarzy gdzieś dziwnie skończyć to uwielbiam to zdziwienie kobiety, która czasami nie wie "co z tym fantem zrobić". Czasami jednak wygoda wygrywa i myslisz zeby skończyć tam gdzie łatwiej posprzątac ;)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C Czy to koniec po roku? Co mam robić? Związki 27

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry