• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kolorowy odlicza dni do "pierwszego razu"

Status
Zamknięty.

Kolorowy

Podrywacz
Postanowiłem sobie odliczac dni do pierwszego razu na forum bo... kalendarza na ściane nie posiadam :lol: :wink: :D
Przy okazji, przy świadkach oświadczam, iż nie będę się masturbował do piątku... to mnie jakoś bardziej zmotywuje ;)

Jeszcze 5 dni i 12 godzin :p
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL


Ok odliczam:
Dziewczyna pobawi się z moim zwierzakiem za 2 dni, 14 godzin, 8 minut i 58 sekund.
Wyjdę z nią na spacer za 16 godzin, 47 minut i 18 sekund.
Pierdnę za 2 minuty, 15 sekund.
...
 

Kolorowy

Podrywacz
Koszałek... aż tak masz dokładnie wyliczone...?
Co ma pierdzenie do sexu... albo spacer?
A czy ja coś planuje? ja nic nie planuje.
 

gonia

Erotoman
planowac sex? hemm nie za bardzo mi sie to podoba ale rozne bywaja gusta no coz mam nadzieje ze wam sie uda ale bezsensu tak :>
 

Kolorowy

Podrywacz
Nie... poprostu stwierdzilismy ze na nastepnym spotkaniu bedziemy sie kochac i ze sie jakos nastwic mamy... no a nastepne spotkanie jest w... no własnie... okaząło sie ze w pioatek ona wyjezdza na wycieczke klasowa ;] wiec w sobote... ale wtedy mamy 100dniówkę wiec zostaje... niedziela ;]
 

gonia

Erotoman
bezsensu ehm no ale coz moze zrobicie to na studniowce :rotfl: ja na swojej jak byłam w lazience slyszałam rozne odgłosy hehe
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Na połowinkach mojej dziewczyny para się stukała w kiblu a zapomniała drzwi do kabiny zamknąć - następnego dnia w szkole wszyscy o tym gadali bo plota szybko się rozeszła :D :D :D .
 

rose

Biegły Uwodziciel
u nas na jakiejs imprezie też sie stukali w kiblu.. najpierw czkałama 10 min.. pod wc i myslalam ze lasce cos sie stalo.. a za chwile wychodzi z facetem.. i jeszcze mnie przygnietli do ściany :|
 

Ewelina19

Cichy Podglądacz
rok temu na studniówce z mojej szkoły pewna parka uprawiała sex pod stołem to dopiero przypał a najlepsze jest to ze zdjęcia porobili :D ja miałam studniówke w niedziele i było zajefajnie tez miałam plan iść z moim miesiem na 27minut do wc :D ale to było tylko w formie zartu ale w sumie pózniej u niego w domu poszlismy nawet na wiecej niz 27 minut o 7 rano :D:D wiecie jaki zajebisty jest seks tak wczesnie po cało nocnej imprezie :) :p
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry