• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kolekcjonerzy /zbieracze

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Witam 🙂
Zapewne większość z nas kolekcjonowała jakieś rzeczy znaczki pocztowe, płyty ulubionych wykonawców, wyroby jubilerskie , bogatsi być może samochody, samoloty czy też posiadłości w atrakcyjnych miejscach na świecie 🙂
Jak to się ma w tematyce erotycznej kto i co kolekcjonuje?
Pracując w Hiszpanii poznałam pewną emigrantkę z Wenezueli która zbierała bieliznę zwłaszcza biustonosze z motywem pająka 🙂i posiadała pokaźną kolekcje.
Natomiast w klubie w którym aktualnie pracuję bywa czasami klient zbierający włosy łonowe kobiet.
Co jeszcze można kolekcjonowac? 🙂
 

On1001

Erotoman
I od razu skojarzyło mi się z seryjnymi mordercami którzy mają swoje trofea :p

Czasem bywają tacy Panowie co to lubią mieć jakieś pamiątki po swoich kobietach, albo raczej wypadało by powiedzieć jednorazowych przygodach.
 
L

lingster

Guest
Ja zbieram clipperki. Znacznie bardziej higieniczne hobby niż zbieranie łoniaków 😂
 
L

lingster

Guest
Aż poszłam do wujka Google, sprawdzić co to. 😂
To ja mam kolekcje zapałek reklamowych 🙈
Clipperki to bardzo fajne, multifunkcjonalne zapalniczki z kozackimi obrazkami. 😎 mam około 30, zaraziła mnie tym koleżanka, która ma ich ponad 100. 🤭🙈
 
L

lingster

Guest
Z takimi gadżetami to z imprezy się wychodzi. 😛
Lubię jeszcze zbierać długopisy. Ale te metalowe, z nadrukami. 😁
To, o czym mówisz to bezczelna kleptomania :D
Można kolekcjonować jeszcze kapsle, butelki po wodzie, flakoniki po perfumach albo mini alkohole 🤭
Kapsle zbierałam za gówniaka - do tej pory pamietam, jaka byłam zadowolona jak znalazłam „Dog in the Fog” - byłam małoletnią fanką tej reklamy :D
Butelki po wódzie chciałaś powiedzieć? :D takie fajne kształty mają, haha
Flakoniki po perfumach świetnie zdają egzamin jako odświeżacze do szafy 😊
No i mini alkohole - u mnie raczej można by podciągnąć pod zbieranie flaszek po wódzie 🙈🙈🙈
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry