• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kobiece akty z kolegą z pracy

magdab

Podrywacz
Cześć,

Dziś w pracy okazał się, że mój kolega jest fotografem, który kocha portrety oraz....akty. Pokazał mi ilka. Jest dojrzałym, zonatym kolesiem, ok 50 lat na bank. Mówi, że zaprasza, jeśli mam ochotę. A ja zawsze chciałam moje piersi uwiecznić. Nie mam odwagi przd obcym facetem rozebrać się całkiem do naga, to takie mechaniczne, zawodowe. Rozumiem, że niektórzy tak umieja, ale nie ja. Jednak do połowy mogę się rozebrać i probić sobie własnie portrety z nagim biustem, skoro aż tak bardzo przeraża mnie starzenie itd. Tylko czy to dobry pomysł, by robił to ktos bezpośrednio z pracy??? No i...Mam taki kompleks, że nie jestem taka frywolna i smiała, jak niektóre modelki, które pięknie pozują nago w lesie przy np. 20 fotografach pokazująć w pełni seksualnosć itd. Przybierając wspaniałe pozy...Zazdroszczę im, że są w stanie np. nago pływać w jeziorze przy tylu ludziach. To nauralne i piękne, ale ja....nie umialabym chyba. Tylko w sytuacji intymnej umiem się rozebrać, ech...czy to beznadziejne? Czuje zazdrość i lęk, ze jestem jakaś taka....mała... w tej swojej seksualności, duszę ją, nie umiem wydobyć, wyeksponować.
Kuszą mnie te zdjęcia, On jest naprawdę zdolny. A ja miałabym pamiątkę. Tylko to jednak kolega z pracy. Jest dojrzały, raczej nie pokażę komuś, ale nie będe umiała mu potem w twarz spojrzeć, haha;-)
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Proponuję Ci abyś wypytała kolegę jak wygląda taka sesja. Ludzie zajmujący się aktami zwykle mają delilatne podejście i wiedzą jak powoli rozkręcić modelki. Zagadaj, popytaj, wyznacz ewentualne granice, powiedz mu o swoich obawach, pomyśl i wtedy podejmiesz decyzję.
 

twardy4444

Cichy Podglądacz
Magda nie rób nic z kolegą z pracy jeżeli jakkolwiek się obawiasz i krępujesz. Nie wierzę że nie stać Cię na profesjonalnego fotografa więc jeżeli chcesz zrobić sobie akty to idź do takiego który będzie wiedział jak wydobyć z Ciebie piękno i nie będziesz miała żadnego ryzyka i problemu : )
 
A

Anika

Guest
No nie, z kolegą z pracy na pewno nie pisałabym się na żadne akty, poszukałabym niezależnego fotografa jak już. Niby się znacie i jakieś tam zaufanie między wami jest jest, ale co jak jakimś cudem zdjęcia rozejdą się np. po biurze? Albo jak po fakcie (akcie) wyjdą między wami jakies kwasy i zrobi się nieprzyjemnie? Niby malo prawdopodobne i ok, ale nigdy nie mozna być nikogo i niczego w 100% pewnym, o ile to nie kostucha i podatki ;)
 
A

artkam

Guest
Jak moge to dam rade: ucz sie na bledach innych i nigdy, przenigdy, nawet nie mysl o tym by:
- cybrowac z kims z pracy, nawet z innych dzialow bo to w ktoryms momencie prowadzi do czegos wiecej a potem sa problemy, klotnie, awantury, etc,
- nie wysylaj nudesow nikomu z pracy bo nigdy nie wiesz jak ten ktos sie potem zachowa, moze zechciec czegos wiecej lub podzieli sie nudesami z kolezankami/kolegami co nie musi byc wcalr takie fajne,
- nie pokazuj sie nawet na wpol nago przed nikim z pracy bo to prawie jak zaproszenie do lozka, a jak kolezanka goraca to ciezko odmowic, potem awantury, klotnie, etc,
- lepiej tez nie podrywac, czytaj o problemach i awanturach ;)

Tak jak radza wszyscy, znajdz kogos innego albo sama sobie selfiki nasiekaj a jak chcesz by ktos zobaczyl to sobie znajdz kogos obcego komu wyslesz bez tarzy i problem z glowy.


I tak, wszystko to co napisalem to moje bledy :)
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Nie do końca zgadzam się z tym co piszecie. Tzn. fakt, trzeba uważać, dobrze sprawdzić kolegę z pracy, ale nie jest to takie niemożliwe aby w kultularny sposób bez ekscesów zrobić taką sesję.

Mam kolegę który z zamiłowania jest fotografem. Kilka razy robił mi zdjęcia (nie akty ;) ). Podczas jednej z sesji zapytałem czy ma na koncie jakieś rozbierane sesje. Powiedział, że niewiele, ale ma. Pokazał mi nawet kilka fotek (takich które mógł pokazać). Na pytanie gdzie znalazł modeleki, odpowiedział, że głównie są to znajome które same wypytywały o taką możliwość. Zdziwiłem się i spytałem jak wyglądają wasze relacje po sesji, on stwierdził, że normalnie. Rozmawiają o tym tylko w przypadku gdy "modelka" sama zacznie temat, on nigdy tego nie robi mając świadomość, że może być to krępujące. Dodam, że gość ma żonę i dzieci.


Magda, zatem decyzja należy do Ciebie. Jeśli masz wątpliwości to otwarcie porozmawiaj z kolegą, opowiedz o swoich obawach,a jeśli one nie miną to zrezygnuj.
 

magdab

Podrywacz
Jak moge to dam rade: ucz sie na bledach innych i nigdy, przenigdy, nawet nie mysl o tym by:
- cybrowac z kims z pracy, nawet z innych dzialow bo to w ktoryms momencie prowadzi do czegos wiecej a potem sa problemy, klotnie, awantury, etc,
- nie wysylaj nudesow nikomu z pracy bo nigdy nie wiesz jak ten ktos sie potem zachowa, moze zechciec czegos wiecej lub podzieli sie nudesami z kolezankami/kolegami co nie musi byc wcalr takie fajne,
- nie pokazuj sie nawet na wpol nago przed nikim z pracy bo to prawie jak zaproszenie do lozka, a jak kolezanka goraca to ciezko odmowic, potem awantury, klotnie, etc,
- lepiej tez nie podrywac, czytaj o problemach i awanturach ;)

Tak jak radza wszyscy, znajdz kogos innego albo sama sobie selfiki nasiekaj a jak chcesz by ktos zobaczyl to sobie znajdz kogos obcego komu wyslesz bez tarzy i problem z glowy.


I tak, wszystko to co napisalem to moje bledy :)

Słowem: "robisz w mundurze, ruchaj na kolei?"
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
atex Swietny pomysł. Miną lata i zostanie materialny dowód piękna i uroku żon. W moim przypadku nie udało sie nakłonic, gratuluję:)
 
Mężczyzna

atex

Cichy Podglądacz
atex Swietny pomysł. Miną lata i zostanie materialny dowód piękna i uroku żon. W moim przypadku nie udało sie nakłonic, gratuluję:)
dzięki, ale to nie mój pomysł był, lecz jej inicjatywa.
lata lecą, wszystko się zmienia, a takie fajne pamiątki zostają.
ostatnio przejeżdżaliśmy koło mojej uczelni (odwiedzała mnie tam za studenckich czasów) i stwierdziła "teraz to nie chciałby mi się już latać na golasa po korytarzach" :devilish:
trzeba się bawić i życia używać!
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry