• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kazirodztwo

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Witam 🙂 chciałabym poruszyć kolejny temat na który to trafiłam w trakcje rozmów na priv, mianowicie kazirodztwo.
Pisał do mnie facet (nie znam jego wieku) kontakt urywał się i wznawiał po ogólnych uprzejmościach i uzyskaniu pewnych informacji zaczęły się jego opisy relacji łączących go z matką.
Nie jestem w stanie stwierdzić czy były to jego chore fantazje czy też opisywał stan faktyczny.
DLA mnie członkowie rodziny to osoby aseksualne, tutaj wiadomo mamy do czynienia z zaburzeniami (oby były to tylko jego mokre wypociny )
A jeśli nie??
Co myślicie o takich relacjach? Czy bywały takie przypadki w Polsce?
 
Mężczyzna

xavras

Seks Praktykant
Stosunki seksualne pomiędzy członkami rodziny są według mnie odrażające. Nie wyobrażam sobie seksu z własną matką czy siostrą.
Ale jak wszystko i to niektórych kręci a nawet to praktykują. Dla mnie to zboczenie i tyle.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Moja matka była piękną kobietą, a siostra piękną kobietą jest.
Nie odczuwałem do nich żadnego pociągu seksualnego, tylko prawdziwą, bezinteresowną miłość. Siostrę zawsze będę traktował jak małą dziewczynkę.
One są jednak dla mnie kobiecymi wzorcami. Niestety równie piękne kobiety są dla mnie niedostępne.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Przyznaję, że w mojej rodzinie były tylko piękne kobiety.
Jednak fakt, że spotykałem się z kobietami na niższym poziomie, nie wpływa na moją ocenę z ich strony.
Moja samoocena jest zaś znana, nie będę o niej pisał, bo obiecałem pewnej pięknej pani z tego forum, że nie będę więcej tej samooceny ujawniał.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Jeśli mowa o najbliższej rodzinie to nigdy ale to nigdy, ale tak z ciekawości, powiedzmy "kuzynka" 7ma woda po kisielu ?
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Jeśli mowa o najbliższej rodzinie to nigdy ale to nigdy, ale tak z ciekawości, powiedzmy "kuzynka" 7ma woda po kisielu ?
Znam przypadek gdy związek małżeński zawarli kuzyni tzw "trzecie dzieci" .
Mieli trójkę potomstwa dwoje z dzieci miały wady genetyczne typu krótsza kończyna itp.
Miało to podłoże genetyczne.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Znam przypadek gdy związek małżeński zawarli kuzyni tzw "trzecie dzieci" .
Mieli trójkę potomstwa dwoje z dzieci miały wady genetyczne typu krótsza kończyna itp.
Miało to podłoże genetyczne.
Owszem, nie mowie tu o tak bliskim pokrewieństwie, ale jeszcze dalszym, chociaż wszystko może się zdarzyć
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Znam człowieka który jest zrodzony z kuzynostwa... jak wspomniano wyżej ma wady genetyczne.
 
Mężczyzna

Brylant58212

Cichy Podglądacz
Nie No dajcie spokój jak tak można. Dla mnie tacy ludzie którzy tak robią albo są chorzy psychicznie albo naćpani prochami.
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
Masakra ... ostatnio oglądałem nawet film gdzie na końcu okazało się że kobieta zdradza swojego przyszłego męża ze swoim bratem rodzonym a tylko dlatego że ... "ładni ludzie powinni to robić z innymi ładnymi ludźmi" :D

Tak czy owak .. mimo że to film i tak zrobiło mi sie źle
 
L

lingster

Guest
Masakra ... ostatnio oglądałem nawet film gdzie na końcu okazało się że kobieta zdradza swojego przyszłego męża ze swoim bratem rodzonym a tylko dlatego że ... "ładni ludzie powinni to robić z innymi ładnymi ludźmi" :D

Tak czy owak .. mimo że to film i tak zrobiło mi sie źle
Cersei Lannister lubi to. 😂
 

cichymariotoja

Cichy Podglądacz
Bo homoseksualizm to nie choroba psychiczna typie. 🤦🏻‍♀️

Poczytaj sobie dlaczego to już nie jest chorobą... Wszystko przez wpływowych ludzi i $$$.

Wielu lekarzy miało odmienne zdanie i prowadzili terapie po których osoby homoseksualne stały się heteroseksualne i nie wracali już do związku z osobą tej samej płci.. Czyli terapia pomagała wyleczyć tych ludzi. Ale co pieniądze robią to wiadomo.

I teraz teraz tak homoseksualizm to niby nie jest chorobą. Ktoś posuwa zwierzęta to już jest chory. Nekrofil też jest chory. Wszystkie praktycznie zboczenia są chorobą oprócz homoseksualizmu :D

I według mnie to też jest tak samo chore jak posuwanie się z członkami rodziny.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Kazirodztwo, czy nie? Związki 9

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry