• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jest czym sie obawiać?

Mężczyzna

xArnoldx

Cichy Podglądacz
Witam
Mam mały problem.
Urosło mi coś na dole czlonka i nie wiem czy jest sie czego obawiac czy nie?
Dodaje zdjęcie może któryś z panów spotkal sie z czymś takim?
NG3y5we_d.webp
 
Mężczyzna

Swiezak

Podrywacz
Miał gość problem , zauważył u siebie, że ma granatowe jedno z jajek, zmartwiony udał się do lekarza. W recepcji pani pyta na NFZ czy prywatnie, pacjent spytał jaka jest różnica, na co recepcjonistka prywatnie 500 zł, NFZ za darmo. Gość zdecydował się oczywiście na NFZ, bo płacić nie będzie. Lekarz obejrzał i mówi jajko trzeba wyciąć. Gość zmartwiony, ale pomyślał że skoro lekarz mówi, a zostanie mu jeszcze drugie. I po zabiegu został z jednym. Po tygodniu historia się powtarza z drugim jajkiem. Pani w recepcji pyta na NFZ czy prywatnie. Gość przemyślał i powiedział że płacić nie będzie. I jeb wycięli mu drugie jajko. Za tydzień ta sama sytuacja patrzy a tu kutas niebieski. Udał się do lekarza i pani w recepcji pyta na NFZ czy prywatnie??? Gość przemyślał zastanowił się czym będzie teraz sikał i udał się prywatnie. Lekarz prywatny ogląda patrzy i mówi do pacjenta:
" Proszę zmienić jeansy bo te panu farbują".

Jaki morał tej historii?😉
Że nie warto słuchać porad googlowych lekarzy tylko udać się do specjalisty, zdrowie ma się tylko jedno....
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Dostałeś prezent od partnerki w postaci wirusa HPV brodawczaka ludzkiego. Przykre schorzenie ponieważ nie ma żadnych leków. Jedyne co możesz zrobić to iść na wypalenie/wymrozenie i zmienić dietę oraz wzmocnić organizm. Te brodawki są niegroźne ale warto iść się przebadać w kierunku konkretnego numeru który cię zaatakował. Kilka rodzajów powoduje raka szyjki macicy.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry