• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie pozycje gdy partner ma małego penisa?

prawiczek

Nowicjusz
Mam poważny problem! Mimo iż mam 20 mój penis w stanie wzwodu ma zaledwie 12cm. Czy dysponując tak małym członkiem będę wstanie zadowolić moją partnerkę? Czy będzie ona w czasie stosunku mogła odczuwać jakąkolwiek przyjemność? W jakich pozycjach uprawiać seks, aby partnerka mogła osiągnąć największą rozkosz, w przypadku gdy partner dysponuje małym penisem? (w stanie wzwodu 12cm)?
 

przyjaciolka

Nowicjusz
Długość Twojego członka jest jak najbardziej prawidłowa i nie powinieneś mieć w związku z tym żadnych problemów podczas zbliżenia. Co do zaspokojenia partnerki to nie liczy się wielkość penisa, a Twoje umiejętności i rozbudzenie partnerki przed miłością. Dużo zależy także od samej partnerki. Jednak na pewno członek nie wpłynie negatywnie na jej doznania. Co do konstelacji to w Waszym przypadku każda, która będzie Wam odpowiadała będzie dobra dla osiągnięcia przez partnerkę rozkoszy. Jak już wcześniej napisałem, dużo zależy od Was, a nie od wielkości członka. Pozycje, która będzie dla Was najlepsza musicie już znaleźć sami. Niektóre pary preferują pozycję "od tyłu", inne znów klasyczna, a jeszcze inne pary pozycję "na jeźdźca".
 

ogierek

Cichy Podglądacz
Długość penisa nie jest aż tak ważna, chociaż niektóre dziewczyny lubią duże wrażenia. Pamiętaj jednak, że dziewczynę możesz zadowolić na różne sposoby, nie tylko penisem ;)
 

zababa90

Cichy Podglądacz
Nie wielkość się liczy a jakość. Sami musicie dojść do tego jak Wam będzie najlepiej, jednak ja proponuję wszystkie pozycje "od tyłu". Moja ulubiona "Kobieta leży na brzuchu twarzą w dół ze złączonymi nogami. Ty klęczysz nad nią tak, by twoje kolana były na zewnątrz. Byś mógł w nią „wejść" kobieta musi wpierw na chwilę rozewrzeć nogi, a następnie na powrót je złączyć. By sprawę ułatwić partnerka może podłożyć sobie poduszkę tak, by jej biodra uniosły się wyżej."
 

marekimbramowski

Cichy Podglądacz
Najważniejsza jest technika a nei wielkość penisa. Tak na prawde te pare centymetrów nie robi wiekszej różnicy, choć jak na twój wiek taka długość jest jak najbardziej normalna.
 

rsx

Cichy Podglądacz
Oczywiście podpisuję się pod tym co poprzednicy napisali, że liczy się odpowiednia technika, ale jak bardzo chcesz znać konkretne pozycje, to proszę bardzo. Pozycja "na pieska" - partnerka musi być tak usytuowana by jej głowa i łokcie wygodnie spoczywały na poduszce, a jej pupa była uniesiona wysoko do góry. Żeby złapać odpowiedni kąt, jej plecy powinny być wyprężone a uda ściśnięte razem.

Wąż - w tej pozycji Twoja partnerka powinna leżeć na brzuchu ze złączonymi nogami i poduszką pod biodrami, która uniesie jej pupę, ułatwiając penetrację. Ugnij nogi w kolanach i złap ją za biodra, wciąż mając wyprostowaną sylwetkę. Następne rozchyl nieco jej uda, na tyle, żeby móc w nią wejść i rozpocznij penetrację. Staraj się nie przyciskać jej swoim ciałem podczas stosunku, jeśli poczujesz, że musisz się o coś oprzeć, pochyl się do przodu, aż twoje dłonie trafią na łóżko (nie zmieni to zbytnio pozycji).

Królicze uszy - połóż partnerkę na plecach, rozchylając jej uda, następnie unieś jej nogi na tyle wysoko, żeby jej kolana były tak blisko uszu jak tylko się da. Połóż jej pod pupę poduszkę, której zadaniem będzie umieszczenie jej waginy pod odpowiednim do penetracji kątem. Podczas penetracji będziesz miał wrażenie, że wypełniasz ją sobą kompletnie.

Formacja V - kiedy Twoja partnerka leży na plecach, wejdź w nią normalnie z pozycji klęczącej. Następnie unieś jej nogi i złap obie w okolicach kostek, teraz unieś obie nogi całkowicie i rozsuń je, tak by utworzyły literę „V”. Wtedy będziesz mógł penetrować jej waginę całkiem głęboko. Żeby nie stracić równowagi, możesz oprzeć się rękoma o ścianę, żeby nie zmienić przy tym pozycji, po prostu połóż jej nogi na swoich ramionach.

Pozdrawiam i powodzenia :)
 
pozycja "na pagony" tez powinna byc dobra, bo wtedy penetracja jest jedna z najgłębszych, co przy stosunkowo krótkim penisie jest korzystne. Co do pozycji na pieska sugerowałbym, przy zachowaniu tego co napisał rsx, wchodzenie w partnerke nie dokładnie od tyłu tylko barzdiej od góry, pod kątem, na ugietych nogach. To tez powinno pogłebic penetracje.
 

Erogen_pl

Cichy Podglądacz
Mnóstwo facetów ma problem, który sami stwarzają. Prawie każda kobieta powie, że rozmiar naprawdę nie ma znaczenia. I to wcale nie dlatego, by faceta pocieszyć, tylko taka jest prawda. Liczy się technika. Nie warto myśleć o tym, że będzie źle, bo jest "mały", tylko pomyśleć o najlepszych manewrach :)
 

nosleep

Banned
No właśnie nie długość, a jakość się liczy :)
Mój penis też ma ok. 12-13cm i jakoś moja obecna partnerka nigdy nie narzekała :)
 

Halred

Erotoman
Najlepsza pozycja w takiej sytuacji: ona leży, facet stoi 2m obok(może być też w inny pokoju) a ją posuwa inny facet z większym :D
Nie wielkość się liczy a jakość. Sami musicie dojść do tego jak Wam będzie najlepiej, jednak ja proponuję wszystkie pozycje "od tyłu". Moja ulubiona "Kobieta leży na brzuchu twarzą w dół ze złączonymi nogami. Ty klęczysz nad nią tak, by twoje kolana były na zewnątrz. Byś mógł w nią „wejść" kobieta musi wpierw na chwilę rozewrzeć nogi, a następnie na powrót je złączyć. By sprawę ułatwić partnerka może podłożyć sobie poduszkę tak, by jej biodra uniosły się wyżej."

Akurat ta pozycja to samobójstwo jak brakuje centymetrów :D
 
A

Anika

Guest
Przy małym penisie oczywiście pozycje z umożliwioną głęboką penetracją np. na pieska z mocno wypiętą pupą, ręce zgięte w łokciach albo leżąca, gdzie kobieta unosi wysoko nogi w tzw. V tudzież przyciaga je do klatki piersiowej. Pytanie tylko jak mały jest ten penis albo czy rzeczywiście jest mały, czy może to raczej kompleks na jego punkcie :)

 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry