• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie macie zdanie o feromonach

Mężczyzna

hiperion

Cichy Podglądacz
Cześć. Zastanawia mnie czy ktoś moze próbował feromonów i może napisać czy to działa czy nie? Mianowicie od zawsze miałem problemy z kontakami z kobietami. Nie jestem brzydki ani głupi jednak nie mam powodzenia. Po pierwsze to się bardzo stresuję. A jeśli już wydaje się ,ze coś bedzie ze znajomości to nic nie wychodzi ponieważ słyszę słowa: zostańmy lepiej przyjaciółmi.

Zastanawiam się czy nie spróbować właśnie feromonów i czy mogą one mi pomóc w podrywie. Co o tym sądzicie?
 

Aviator1

Seks Praktykant
To twoja samoocena, której inni mogą nie podzielać. Jednak próbuj ciągle aż się uda,nie zrażaj się trudnościami. Feromony mogą pomóć ale nie odwalą za Ciebie wszystkiego, to jedynie dodatek.
 
K

Kataryna

Guest
Jak powyżej. Najlepszy afrodyzjak to naturalny zapach. To bardzo ważne aby zapach partnera się nam podobał.
Pomyśl co będzie jak przestaniesz używać feromonów, czar pryśnie.
Bardziej skup się nad stresem.
Kiedyś na Discovery w programie "Pułapki umysłu" ,dowodzono że kobiety wyczuwają w zapachu faceta takie informacje jak testosteron czy stres właśnie. Sporo w tym prawdy.
 

gripsiak

Nowicjusz
Możesz spróbować. Chociaż jeśli liczysz na to,że feromony zrobią za Ciebie wszystko to możesz śmiało się zawieść. Ludzie są tak skonstruowani, że zwracają podświadomie uwagę na zapach, jednak to nie zapach gwarantuję, ze się spodobasz Liczy się podejście, wyluzowanie. Uśmiech.Wszystko to może sprawić, że laska się Tobą zainteresuje. Jednak jak najbardziej możesz przetestować. Ale nie jakieś tanie g z allegro tylko coś co działa. Środki, które zawierają w sobie substancje, które naturalnie odpowiadają ludzkim feromonom.
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Bardziej skup się nad stresem.
Kiedyś na Discovery w programie "Pułapki umysłu" ,dowodzono że kobiety wyczuwają w zapachu faceta takie informacje jak testosteron czy stres właśnie. Sporo w tym prawdy.
Tzn wysoki poziom testosteronu jest przez baby wyczuwany? Oh my god.... i co ja teraz zrobię, mam 2x przekroczony poziom ;)

Co do stresu - trzeba więcej wygadania i pewności siebie, wtedy stres odejdzie.
 

gripsiak

Nowicjusz
Na początek love desire ( optymalnie jakbyś sobie kupił te w ciemnej butelce bo są mocniejsze). ewentualnie pheromone essence Tutaj nie masz typowych perfum ale już mocniejszą esencje tak więc wystarczy jedna czy dwie krople na nadgarstki albo za szyją aby zadziałało. Możesz również mieszać chociaż uważaj żeby za dużo na siebie tego nie wylać bo może wręcz powodować u ludzi agresję.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry