• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaki polecacie tani lubrykant wodny do zabawek?

Mężczyzna

YiffyWolfie

Cichy Podglądacz
Jaki polecacie tani lubrykant wodny do.. masażera prostaty?
Miałem wodny litrowy "love stim pop aqua gel", ale był strasznie małowydajny. Po chwili był tak suchy, że wyciągnąć z siebie ową zabawke to koszmar.
Silikonowego nie mogę używac, bo niszczy zabawki, a wodny nie wiem jaki wybrać żeby był wydajny emm i starczał na dłużej
 
Kobieta

Sandra1981

Cichy Podglądacz
Nie przestrasz się nazwy bo choć jest on przeznaczony do fistingu to tak naprawdę jest to moim zdaniem najlepszy dostępny na rynku lubrykant na bazie wody, i co ciekawe jest on najtańszy.

 
Kobieta

Ewelapawlak

Cichy Podglądacz
Lubrykant od Pjur z kwasem hialuronowym jest świetny ! Jest na bazie wody, a dzięki kwasowi ma właściwości żelu silikonowego. Idealnie sprawdza się do zabawek analnych i nie tylko :)
 
Kobieta

DomiW

Cichy Podglądacz
Lubrykant od Pjur z kwasem hialuronowym jest świetny ! Jest na bazie wody, a dzięki kwasowi ma właściwości żelu silikonowego. Idealnie sprawdza się do zabawek analnych i nie tylko :)
Właśnie szukam lubrykantu, który nie wysychał by tak szybko, ale żeby mi nie zepsuł zabawek z silikonu, używałaś go z zabawkami? Zmywa się?
 
Kobieta

Ewelapawlak

Cichy Podglądacz
Właśnie szukam lubrykantu, który nie wysychał by tak szybko, ale żeby mi nie zepsuł zabawek z silikonu, używałaś go z zabawkami? Zmywa się?
Tak używam go na zawsze, gdy jest taka potrzeba, zmywa się bardzo dobrze jak każdy żel wodny ale używam też czyścików do zabawek. Dużym jego plusem jest to, że się nie klei i jest bezwonny, a nie jak durex :sick::poop:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry