• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaki oral dla mężczyzny?

kristal

Cichy Podglądacz
Panowie,
żołądź mojego partnera jest dość nie czuły na pieszczoty. Mogę nawet go trochę ząbkami potraktować, może nawet lekko przygryźć (zależy). W trakcie zabawy jak przejadę przypadkowo nie sprawiam mu bólu. Jeżeli macie podobnie podpowiedzcie mi jakie piesczoty oralne wam się podobają, bo nie chcę aby nasza zabawa to było tylko pobudzenie jazdą tylko w górę i dół. Chcę fajerwerków. Nie piszcie porad w stylu porozmawiaj ze swoim partnerem, bo to odbiera połowę ekscytacji gdy instrukcja podana na tacy. Błędy partnerek też chętnie poczytam, może coś u siebie zauważe.
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Może lizanie i zasysanie jąder mu się spodoba? Dla mnie to były dość mocne wrażenia bo partnerka która mi fundowała tę zabawę była mało delikatna. Albo zamiast oralu nałóż na jego czubek oliwkę i pieść go dłonią zamiast ustami.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Najbardziej jest czułe miejsce przy wędzidełku, tamtej koniuszek żołędzia i napletka.

Poszukaj filmików z "tongle job" "robota językiem", tylko sprawdź, czy jakiejalsc literówki nie zrobiłem w ang. bo z moją dysleksją, ciężko mi powiedzieć.

Może nie każdego da się doprowadzić do orgazmu jedynie lizaniem tego miejsca, ale chyba każdemu się spodoba. A jak do tego ręką po nasadzie, to będzie mokro :-D
 
B

Basia

Guest
a jakie ma znaczenie co na niego działa ? i tak tylko ja mogę to robić :p
zasadniczo on nie pasuje pod standardy
na moje szczęście pod żadne standardy również w tych rzeczach co mają znaczenie dla mnie :p (no przecież mu nie utnę żeby się mieścił w standardach :p)
 

Mejts

Nowicjusz
Delikatne jeżdżenie po żołędziu zębami, potem zabawa jądrami ustami jednocześnie bawiąc się penisem w ręce. Możesz jeszcze wybadać delikatnie czy miałby ochotę na pieszczoty analne (spróbuj delikatnie bawić się w tych okolicach np. palcem)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry