• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaki jest penis w dotyku?

Kobieta

Karotka

Cichy Podglądacz
Hej😇
Witam wszystkich,
jestem Ania, mam 21 lat...
Szukałam odpowiedzi po internecie, ale nie mogę znaleźć.

Chciałabym żebyście podali mi przykłady rzeczy, które mogę dotknąć w domu dla porównania. Niestety nie mam jeszcze możliwości dotknięcia u mężczyzny:(

Chciałabym wiedzieć jaki jest w dotyku jak się lekko dotknie jak jest miękki I sztywny. Oraz jak się mocniej dotknie jak jest miękki I jak sztywny.
 
M

mastuś

Guest
Główka penisa znaczy żołądź przypomina trochę skórę języka. Napletek ta skórka którą można ściągnąć przypomina skórę powieki oka a trzon penisa to normalna skóra. Penis we wzwodzie jest twardy jak palec u dłoni. A penis miękki przypomina w dotyku luźny język...;)
 

Sinecode

Cichy Podglądacz
Tak jak Mastuś napisał, to ja bym dodał że miękki penis w dotyku jest trochę jak nos albo ucho może, ewentualnie rozluźniony mięsień. A w stanie erekcji jak gruby kciuk ale to też zależy od osobnika.
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
To ja pierwszy zaproponuje ze "pokaze na zywo".Karotka, jezeli jestes z Poznania, to mozesz sobie popatrzec, i podotykac mojego w kazdym stanie, jak wisi, jak stoi itd.Wszystko na zywo i do woli.Ile bedzisz chciala, az sie nie nasycisz.
 
Kobieta

Catrina92

Cichy Podglądacz
W przybliżeniu może być banan. Ze skórką bardziej sztywny, bez skórki mniej...
może i konsystencja, w sensie sztywność okej ale na pewno nie do końca bo zbyt twardy a po drugie nie tak gładki a po trzecie nie ta temperatura... nie da się porównać... Trzeba dotknąć prawdziwego penisa! ;) Zresztą są dildosy, których kobiety mogą używać - i co są w kształcie penisa to znaczy że są już jak penis?? Chyba nie jednak kobieta potwierdzi że to nie to samo i prawdziwy penis zawsze da inne odczucia!
 
Mężczyzna

sebastianpiechol1910@gmai

Cichy Podglądacz
Hej😇
Witam wszystkich,
jestem Ania, mam 21 lat...
Szukałam odpowiedzi po internecie, ale nie mogę znaleźć.

Chciałabym żebyście podali mi przykłady rzeczy, które mogę dotknąć w domu dla porównania. Niestety nie mam jeszcze możliwości dotknięcia u mężczyzny:(

Chciałabym wiedzieć jaki jest w dotyku jak się lekko dotknie jak jest miękki I sztywny. Oraz jak się mocniej dotknie jak jest miękki I jak sztywny.
Hmmm wiele rzeczy czy zabawek można porównać do penisa, mogą odwzorować kształt i wygląd, lecz zawsze braknie tej bliskości ciepła czy podniecenia, Najlepiej na żywo realnie pozdrawiam
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Hej😇
Witam wszystkich,
jestem Ania, mam 21 lat...
Szukałam odpowiedzi po internecie, ale nie mogę znaleźć.

Chciałabym żebyście podali mi przykłady rzeczy, które mogę dotknąć w domu dla porównania. Niestety nie mam jeszcze możliwości dotknięcia u mężczyzny:(

Chciałabym wiedzieć jaki jest w dotyku jak się lekko dotknie jak jest miękki I sztywny. Oraz jak się mocniej dotknie jak jest miękki I jak sztywny.
Dałaś Karotka temat tyle czasu temu i jeszcze tutaj zglądasz na forum. Wiadomo penis dla kobiety i dla mężczyzny tzn. Posiadacza jest zupełnie inny w dotyku bo posiadacz odczuwa.
1) zgadzam się, że skóra jest najbliżej podoba do miękkości powieki
2) sztywny penis jest wciąż miękki z zewnątrz i aksamitny bo inaczej by bolało partnerkę, można porównać trochę sztywność do obranego banana i jego aksamitności?
3) główka penisa przy wzwodzie w sumie jakbyś napełniła cieńką folię jakąś mąką i naciągnęła ją to coś podobnego
 
Mężczyzna

Jomasepoes

Cichy Podglądacz
Hej😇
Witam wszystkich,
jestem Ania, mam 21 lat...
Szukałam odpowiedzi po internecie, ale nie mogę znaleźć.

Chciałabym żebyście podali mi przykłady rzeczy, które mogę dotknąć w domu dla porównania. Niestety nie mam jeszcze możliwości dotknięcia u mężczyzny:(

Chciałabym wiedzieć jaki jest w dotyku jak się lekko dotknie jak jest miękki I sztywny. Oraz jak się mocniej dotknie jak jest miękki I jak sztywny.
Dotknij gdzie chcesz... Lirycznie 💦
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry