• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak wktęcić się na orgie?

trybel1

Biegły Uwodziciel
Można się np zapisać na orgię w klubie swingersów. W Kryspinowie koło Krakowa jest klub Infinity. Samotni faceci płacą 200pln , pary po 140 , trzeba się tylko mailowo umówić i tyle
Można sobie po prostu posiedzieć i popatrzeć , ale kto by wytrzymał wśród tylu chętnych , mokrych cipek :)
Fajna atmosfera i pełen luz

clubinfinity.pl

Warto , 100% anonimowości i zadowolenia :)
Polecam ❤
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Można się np zapisać na orgię w klubie swingersów. W Kryspinowie koło Krakowa jest klub Infinity. Samotni faceci płacą 200pln , pary po 140 , trzeba się tylko mailowo umówić i tyle
Można sobie po prostu posiedzieć i popatrzeć , ale kto by wytrzymał wśród tylu chętnych , mokrych cipek :)
Fajna atmosfera i pełen luz

clubinfinity.pl

Warto , 100% anonimowości i zadowolenia :)
Polecam ❤
Problemem może być stosunek chętnych panów do chętnych pań :p i impreza może się przerodzić w gay party.
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Problemem może być stosunek chętnych panów do chętnych pań :p i impreza może się przerodzić w gay party.
Oczywiście , zwykle facetów jest więcej , ale mnie zupełnie faceci nie kręcą , więc zajmuję się tylko i wyłącznie Paniami.
Nie ma pośpiechu , w ciągu kilku godzin imprezy , bez problemu można skosztować kilku cipek
Nie są to zwykle może osiemnastki , ale nie są też i jakieś emerytki , 30 - 45 latek najczęściej , bardzo chętne na wszelkie różne figle
Super zabawa na fotelu ginekologicznym , mega mnie to podnieciło :)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Oczywiście , zwykle facetów jest więcej , ale mnie zupełnie faceci nie kręcą , więc zajmuję się tylko i wyłącznie Paniami.
Nie ma pośpiechu , w ciągu kilku godzin imprezy , bez problemu można skosztować kilku cipek
Nie są to zwykle może osiemnastki , ale nie są też i jakieś emerytki , 30 - 45 latek najczęściej , bardzo chętne na wszelkie różne figle
Super zabawa na fotelu ginekologicznym , mega mnie to podnieciło :)
Nie ma w zasadzie samotnych pań , ale te w parach często chcą skosztować każdego kutasa i wyssać każdą kropelkę spermy. Po to tam przychodzą w końcu :)
Często też bawią się między sobą
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Samotne panie nie płacą nic za wejście do takich klubów. Na ogół to kobiety są dyskryminowane w tym kraju, ale jest kilka wyjątków i to jeden z nich. Nigdy tego nie rozumiałem.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Samotne panie nie płacą nic za wejście do takich klubów. Na ogół to kobiety są dyskryminowane w tym kraju, ale jest kilka wyjątków i to jeden z nich. Nigdy tego nie rozumiałem.
To dlatego, że jakby miały jeszcze płacić to by ich w ogóle nie było. Forma zachęty dla podwyższenia stosunku ilości mężczyzn i kobiet.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry