• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak to jest po pierwszym razie?

Status
Zamknięty.

Sylwek87

Cichy Podglądacz
Witam, dwa dni temu miałem swój pierwszy raz ze swoją ukochaną dziewczyną. Czekałem na tąchwile az 13 miesięcy i myslalem ze bedzie bardzo słodko i przyjemnie. Jednak nie było tak wspaniale bo podczas naszych prób ją bardzo bolało i wrzeszczała:( mnie to bardzo denerwowało i opadał mi członek. Jakims cudem przebiłem błone ale ją teraz tam bardzo boli. Ile mam czekać na nastepny stosunek? Tydzień czy więcej? Wesprzyjcie mnie z góry wielkie dzieki
 

KLM

Seks Praktykant
nikt nie mówił że będzie lekko.....

a Ty pytasz ile "Ją" będzie bolało, bo sie martwisz czy czekasz na kolejny stosunek?

sądząc z opisu to sie źle przygotowaliście.... ale czas i trening czyni mistrza, powoli i bez nerwów. wszystko to polega na wzajemnym zaufaniu, zrozumieniu i cierpliwości do siebie. [/url]
 

Sylwek87

Cichy Podglądacz
tak martwie się o nia chociaz wiem ze to powinno boleć. Jednak nie wiem ileczasu powinno sie czekac z nastepnym razem...a czy sie zle przygotowalismy to bym nie powiedział...bo mielismy za sobą kilka prób a po zatym moja dziewczyna bierze piguły i robilismy to w gumie. Wiec z tym akurta było ok:) pozdrawiam
 

vampa

Cichy Podglądacz
Sylwek87 napisał:
a czy sie zle przygotowalismy to bym nie powiedział...bo mielismy za sobą kilka prób a po zatym moja dziewczyna bierze piguły i robilismy to w gumie.
Tu raczej nie o takie przygotowanie chodzi. Najpierw trzeba dobrze poznac ciało partnerki, w tym celu najlepszy jest petting, różne zabawy przez jakiś okres czasu, a nie hops do dziury. Po tym co napisales tak to wynika, chyba ze sie myle wiec jakby co prosze sie nie oburzac.
 

Sylwek87

Cichy Podglądacz
Jeśli chodzi o peeting to doswiadczylismy tego juz w styczniu. Uprawialismy przez długi czas sex oralny ale na prawdziwy moja wybranka nie chciala sie zgodzic. Mysle wiec ze dobrze poznalismy swoje ciała:)pozdrawiam
 

KLM

Seks Praktykant
sylwek, nie zrozumiałeś ani mojego posta ani vampa....

ale niech Ci będzie, ile czasu boli? tego nikt ci nie powie, ważne żeby sie nie zraziła do sexu i do ciebie. a czas cie nauczy ... powoli i spokojnie-nic na "chama" a bedzie dobrze. daj zna co i jak :wink:
 

czarna

Cichy Podglądacz
KLM napisał:
sylwek, nie zrozumiałeś ani mojego posta ani vampa....

ale niech Ci będzie, ile czasu boli? tego nikt ci nie powie, ważne żeby sie nie zraziła do sexu i do ciebie. a czas cie nauczy ... powoli i spokojnie-nic na "chama" a bedzie dobrze. daj zna co i jak :wink:

Zgadzam się. Nikt ci tego nie powie ile czasu boli bo to kwestia indywidualna to po pierwsze, a po drugie nie bardzo tez wiem dlaczego aż tak bardzo na to naciskasz zeby ci ktoś powiedział?? to był jej pierwszy raz, musi ochłonąć po tym. A ty mam wrażenie już byś chciał teraz zaraz znowu sie z nią kochac.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry