• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak odkryć zdradę

Mężczyzna

Żonaty88Wlkp

Cichy Podglądacz
Witam wydaje mi się że Żona mnie zdradza i moje pytanie brzmi:
Kiedyś zobaczyłem w tel. Na fb. Chyba w kontaktach dziwny nr. Pewnej osoby ale później został usunięty. Jak dobrać się do tel. Żeby coś znaleźć??
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Witam wydaje mi się że Żona mnie zdradza i moje pytanie brzmi:
Kiedyś zobaczyłem w tel. Na fb. Chyba w kontaktach dziwny nr. Pewnej osoby ale później został usunięty. Jak dobrać się do tel. Żeby coś znaleźć??
Nie mnie oceniać ale trzepanie komuś telefonu nie wróży nic dobrego. Jeżeli już uparcie chcesz to robić i uważasz że to cie uspokoi to raczej itak znajdziesz sposób.
Jeżeli twoja Pani ma jabłkofon to będzie ciężej. Jeśli jednak ma zwykłego androida to sprawa jest banalnie prosta. Wystarczy zrootowac telefon programem typu odin używając odpowiedniej paczki pasującej do modelu telefonu. Jest masa poradników w internecie i na yt. Jak już telefon jest zrootowany możesz zrobić z nim dosłownie wszystko. Pełny podgląd czy uruchomienie zdalnego dostępu jest banalnie proste do ustawienia i można wszystko znaleźć na forach tematycznych.
Jedynie trzeba uważać bo wgranie złego firmware może trwałe uszkodzić telefon.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Więc tak. Roorowanie telefonu z automatu pozbawia go gwarancji. Jak to samsung to ma androida.
Root w telefonie pozwala na praktycznie wszystko jest to coś na wzór konta administratora.

Najlepiej będzie jak uderzysz na jakieś forum z tym związane. Myślę że tam Ci lepiej doradzą i podeślą wszystkie potrzebne linki (poradnik dla początkujących, firmware do tego samsunga, odin lub podobny program i apka szpiegująca).

Może nawet znajdą prostsze rozwiązanie ja znam tylko takie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry