• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak długo trwa Wasz związek?

rose

Biegły Uwodziciel
Mam pytanko... Jak długo jesteście ze swoim partnerem/ partnerką? Jak długo trwa wasz związek? Może zacznę: nam za parę dni stuknie roczek :p i jestem bardzoo szczęśliwa.. Dziwi mnie zachowanie niektórych naszych znajomych, zadających dziwne pytania np. dlaczego razem jesteśmy?? Czy się sobie nie znudziliśmy?? Jak długo to ma trwać i tego typu bzdety. Bez przesady rok to nie cała wieczność.. a może to zwykła ludzka zazdrość. Jak ostatnio powiedziałam koledze (bo się oczywiście pytał) że nadal jestem zakochana, to się chłopak zdziwił... wrrr.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

donna

Cichy Podglądacz
a nam za dwa miesiaczki stukną dwa latka i nie uwazam zeby to bylo dlugo albo krotko. Jak sie kogos kocha to sie nie liczy czasu :) i chce sie zeby to trwalo jak najdluzej :) Moi znajomi jak mnie pytaja o moj staż to sie dziwia ale nie dlatego ze to jest dlugo... oni znając mnie i mojego Pana dziwia sie "2 lata ? nie mozliwe... myslalem ze 5 to najmniej " :)
 

Jing

Seks Praktykant
Mnie i mojej partnerce stuknie 8 miesięcy 18.czerwca. Mieliśmy poważny kryzys ale teraz wygląda na to, że sie jakoś to wszystko układa.
Pozdrawiam
 

fraszka

Podrywacz
u mnie w czerwcu mina całe wieki :wink: bomam takie wrażenie jabyśmy byli razem od zawsze, i od zawsze sobie przeznaczeni...
Co wcale nie ma oznaczać że wieje nudą :D
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
27 Maja byliśmy ze sobą 9 miechów(nuda?-bzdura, obroty ciągle rosną, zero tendencji spadkowych, paradoksalnie loty coraz wyższe, ale u Nas to było pewne bo jesteśmy jak dwa ciężkie pociągi, które jednak rozpędzają się i będą rozpędzać do niebotycznej prędkości). Nie jesteśmy wcale zdziwieni, że po 9 miesiącach jest coraz piękniej i piękniej, zamiast jakiejś stagnacji czy cuś.
 

SnOOk3r

Nowicjusz
mi 29 maja stuknelo 7 miechow....a co do tego jak uklada sie muj zwiozek to szczerze mowiac jest elegancko ze tak nazwe :) ale i bywaja takie momenty zawachania ale to dzieki znajomym kturzy wkraczaj w muj zwiozek ...ciekawi mnie co ci ludzie z tego maja jak rozwala jakis zwizek :?:
 

SETH

Podrywacz
24 maja minęło 6 miesięcy. A od kilku miesiączków widujemy się codziennie, jak tylko mamy wolną chwilę (czyli prawie pół dnia, a niekiedy od 10 do 23)
 

ona

Nowicjusz
heh:)
a ja z moim słonkiem jestem na razie..... tydzień :oops:

dopiero zaczynamy:D i mam nadzieję, że również wytrwamy tak imponująco długo jak niektórzy tu... pozdrowionka i tylko tak dalej :wink:
 

gonia

Erotoman
a ja hmm ja sie nie wypowiadam bo moj zwiazek na poczatku byl luzny..
a ogolnie z facetem wytrzymalam poprawka on ze mna rok :)
 

yukoi

Cichy Podglądacz
najdłuższy związek 3 lata... niestety się z lekka stoczył i kochanki na przyjaciułke przeszło no cuż przeżyje....
 

mycha

Cichy Podglądacz
ja i mój chłopak.. hmmm 10 dni?... ale jesteśmy już ze sobą drugi raz... oby teraz nam sie udało... :roll: 8)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry