• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Iza

Mężczyzna

Panterr

Cichy Podglądacz
Iza ma 40 lat, czarne długie włosy, przepiękną dupe i duże piersi. Znamy się troche przez jej ostatniego przyjaciela. Rozeszli się. Iza jest marzeniem każdego chłopa albo raczej erotomana (jak ja), bo chłopa miała a nie umiał docenic...
Zaprosiła mnie na kawe. Obaj wiedzieliśmy, o co chodzi...
Pocałunek na powitanie zmienił się w namiętną walkę naszych języków i ust pełnych ślin. Nasze ręce starały się poznać każdy kawałek tego drugiego. Ściągnąłem koszulkę Izy i została w staniku i legginsach a ja już miałem rozpiętą koszule. Już byliśmy w kuchni ale kawa będzie musieć zaczekać!!!
Posadziłem ją na stole i dalej całując uwolniłem jej piersi. Wziąłem jeden w usta a drugi drażniłem między palcami. Moje wargi, zęby i palce rozegrały koncert raz na jednym, raz na drugim cycku! Pozwoliłem się jej położyć a moje wargi pozostawiały mokry ślad od piersi po pępek... Wsadziłem palce za gumkę legginsów i powoli ściągałem z dupy a mój język wędrował za nimi. Nawilżyłem jej koronkowe majteczki językiem a Iza mimowolnie zaczęła rozciągać nogi. Odsunąłem już wilgotne majteczki ze szparki a mój język powędrował dalej. Lekko zagrałem na jej groszku, jęknęła i przycisnęła głowę mocniej. Smakowała bajecznie! Ze smakiem jej cipki na języku podniosłem się i znów namiętnie całowałem. Położyłem ją zpowrotem na stole i rozpiąłem jeansy żeby wypuścić pajaca. Parę razy poklepałem pałą po mokrej, wygolonej muszelce i mocno zasunąłem. Jęknęła, zaczęła się kręcić, żeby poczuć go głębiej. Ja zostałem w spokoju, żeby cieszyć się gorącem i wilgocią jej muszelki. Dopiero po chwili powolutku zacząłem się wysuwać, żeby będąc już całkiem na zewnątrz, mocnym ruchem znów wprawić go aż po jaja. Tak mocno zajebałem kilka razy a potem opuściłem dziurke. "Wracaj" krzyknęła, "wal dalej!!!"
Obeszłem stół, jej głowa opadała w dół, więc zajechałem mokrym kutasem głęboko do karku, az jej łezki wyszły a kutas cały był od ślinki! Parę razy wepchnąłem jeszcze do karku mocno przy tym masując piersi a potem postawiłem ją na nogi i znów mocno całowałem.
Obróciłem Ize dupą do siebie i znów położyłem na stole. Rozciągam pośladki a mój język podąża od pasa przez czekoladowe oczko az do jej pizdeczki i zaraz zpowrotem! Po każdym jak przejeżdża stara się zawiercić w kakaową dziurkę i uwolnić ją. Wstaję i przystawiam pałę do mokrej muszelki i mocno zajeżdżam. Zarazem walę mocnego klapsa po dupie!
"Głębiej, mocniej, wal mnie po dupie!!!"
Zostaję przez chwilę głęboko w cipie a palcami nawilżam i rozciągam dupe. Wyciągam kutasa i nakładam na czekoladke. Iza jest spięta, wiem, że jeszcze nie sprobowała. Powolutku naciskam, jest bardzo wilgotno, więc udaje się po kawałeczku wchodzić. Już się uwolniła i wchodzi cały żołędź. Na chwile się zatrzymuję, Iza uwolni się zupełnie.
"Czuję się jak nabijana na pal!!! Wypełniona po brzegi!!! Wchodź dalej!!!"
Napieram znów i mój kutas cały znika w jej dupie. Jest fantastycznie ciasno! Powoli zaczynam ją ruchać tam i zpowrotem, coraz szybciej, dodaję klapsa, zmieniam dziurki...
Iza chyba szczytuje, mocno się wypina, stara się mieć coraz głębiej, zwala się na stół...
Jeszcze parę mocnych pchnięć i mocny wytrysk na plecy, włosy, dupe....
Iza się podnosi, uklęka i oblizuje kitkę...
"Mogę prosić następnym razem do buzi? Uwielbiam gorącą śmietankę!!! A teraz może zaparzę tej kawy?"
Zarzuciła moją koszulę, gorący całus i już wstawia wode.
"To może następna śmietanka do kawki?"
"Wyborny pomysł!!!"

Zostałem do drugiego dnia, więc jeśli będzie odezwa, to opowiem dalej...

Miłej lektury
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
michal.story Część piętnasta: Iza part 2. Opowiadania erotyczne 9
michal.story Część jedenasta: Iza part 1. Opowiadania erotyczne 2

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry