• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Inspiracji do przebieranek podczas masturbacji

Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Szukam inspiracji do mojego crossdressingu :D

Jako że lubię wzbudzać śmiech i żałość podczas masturbowania się, zacząłem zakładać damską bieliznę. Także nie robię tego po kryjomu, najbardziej lubię obserwować reakcje dziewczyn :D.

Kupiłem sobie taką rozciągliwą sukienkę, bardziej jest to koszula nocna, stringi i pończochy, no ale już jest to dla mnie nudne. Najbardziej marzy mi się masturbacja w sukience z długim rękawem, albo spódnicy ołówkowej, ale tutaj jest duży problem z rozmiarówką.

Jako że jestem dość duży ;) to potrzebuje rozmiar ok. 115 cm, wiadomo, talia musi być rozciągliwa bo w przypadku facetów budowa jest mniej więcej płaska, tzn 115-115-115 zamiast jak u kobiet przykładowo 105-90-105.

Widziałem też fajne bodystocking, w sumie dla mnie dobra sprawa, bo jest otwór na ptaka, a dalej jestem ubrany z góry na dół. Kupiłem już pare szlafroków czy sukienek no ale troche lipa z rozmiarem była, dlatego liczę na pomoc bardziej doświadczonych osób tudzież kobiet :). Bardzo proszę o wklejanie linków do sklepów. Raczej celuje w tanie rzeczy, ze względu na ryzykoz rozmiarówką, no ale jak trafi się coś naprawdę super to zrobię wyjątek.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry