• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Inicjacja

Kobieta

anna.bo

Cichy Podglądacz
Jak myślicie czy 14-lat mojej córki to odpowiedni wiek na przeprowadzenie rozmowy o inicjacji seksualnej ?
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Jak najbardziej.
Wprawdzie wiek zgody to 15 lat (w Polsce), jednak to nie oznacza, że nie zdarzają się sytuacje, w której np. dwójka 14-latków uprawia ze sobą seks. Nastolatki w takim wieku już myślą o seksie.
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
Na pewno teraz w dobie takiego dostepu do informacji ( internetu ) etc, dzieci szybciej dojrzewają i doświadczają więcej niż to było kiedyś. Tak mi się wydaje przynajmniej..
 
Kobieta

Mare

Cichy Podglądacz
Zależy jak dojrzała jest dziewczyna. Najlepiej Ty ją znasz. Ja miałam 16 lat jak się kochałam pierwszy raz
 
Mężczyzna

pedro193

Podrywacz
Jak myślicie czy 14-lat mojej córki to odpowiedni wiek na przeprowadzenie rozmowy o inicjacji seksualnej ?
Chyba wszystko zależy od indywidualnego przypadku. Jeśli widzisz, ze przejawia zainteresowanie takimi tematami, to jak najbardziej. Im wcześniej taka rozmowa (dojrzała) tym lepiej
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry