• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile partnerek(-ów)

Ilu bys chciał(-a) mieć partnerek(-ów)?

  • 0 partner.

    Votes: 0 0,0%
  • 2 partner.

    Votes: 0 0,0%
  • 3 i więcej!

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    14
Status
Zamknięty.

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Ilu chciałybyście mieć partnerów, chłopaków. Ile chcielibyście mieć dziewczyn, partnerek. Ani jednej(wolę chłopców :mrgreen: ), jedną a kochaną czy dwie i więcej. Kiedyś powiedziałem: "nie mieć laski - jest źle, z jedną jakoś sobie poradzę, kiedy mam pięć wtedy jest prze......" Jedna z moich koleżanek ze szkoły przyznała się że kiedyś trzymała sześciu i było jej "fajanie"(jak by co to niestety nie kłamała). Bywały czasy, w których nie miałem żadnej dziewczyny, lecz potem zaczęły się do mnie kleić i bywały sytuacje oscylowania między trzema - czterema. I taka i taka sytuacja mi sie nie podobała, a z jadnej dziewczynki płyną takie kożyści że jest jedyna, ale też trzeba się dużo bardziej starać. Właściwie, praktycznie każda możliwość ma swoje wady. Jakie jest Wasze zdanie na ten tamat: ilu/ile chcielibyście mieć. Ja obstawiam jedną, a najważniejszą.
 

Krzyś

Nowicjusz
Ja się z Tobą zgodzę co do ostatniego stwierdzenia, iż najlepiej mieć tą jedną, ale za to najważniejszą. Nie podzielam natomiast Twojej opinii co do "oscylowania między trzema-czterema" ... Myślę że jest to krzywdzące dla tych dziewczyn, które nic nawzajem o sobie nie wiedzą, i każda z nich myśli, że jest "tą jedną" , i w ogóle dla mnie taka sytuacja byłaby do bani. Wg mnie warto jest czekać na tę jedyną, by być później tylko dla Niej, a że trzeba się wtedy starać, to wg mnie jest to tylko sama przyjemność, pokazywać Jej iż tylko na Niej Ci zależy, i że tylko z Nią chcesz być ... Nie miałem jeszcze dziewczyny, ale ja obstawiam bez względu na wszystko JEDNˇ, tą najważniejszą ... :wink: pozdrawiam
 

Krzyś

Nowicjusz
aha, no to chyba że tak :wink: , ale mimo tego taka sytuacja wydaje mi się niezdrowa, przynajmniej dla mnie ....
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Cuś w tym jest. Młody to znaczy ok. 20 lat no bo młodszy to jeszcze nie ma tyle doświadczenia by móc "obstawiać" dużo "panienek" :wink: . No ja może odchodzę od reguły ba zdażało się, ale przypadkowo. Trochu masz rocję jeśli wziąć te "panienki" jako przelotne. Słuszałem o historii, w której dziewczyna kręciła na poważnie z sześcioma. :|
 

SETH

Podrywacz
Dla mnie teraz liczy się tylko jedna jedyna. Ale w przeszłości zdarzało się, że kręciłem z kilkoma naraz. Ja to nazywałem 'plan awaryjny'. Jednak było to trochę stresujące, żeby tak zaplanować czas i miejsce spotkań, żeby reszta pań nie wiedziała o innych. Chamskie to, wiem, ale na szczęście się zmieniłem.
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
No mi sie zdazało nie raz "obstawiać", parę dziewczat naraz(dawałem radę z czasem do 3 akcji dziennie), lecz teraz koncentruje sie na jednej Ozdobie mojego życia. Jeszcze jestem młody i nie wiem czyz tego nie wyrosłem (tj. 3 i wiecej).
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry