• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Idealny lodzik - wskazówki, porady itp. :)

A

Anika

Guest
Panowie, zdradźcie nam jak najbardziej lubicie być pieszczeni języczkami Waszych kobiet. :)

1. Jaka pozycja do lodzika najfajniejsza? (stojąca, siedząca, leżąca, 69, inna?)
2. Jak lubicie być pieszczeni? Tylko językiem, czy na przemian ręką?
3. Wolno i rozkosznie, czy szybko i zachłannie?

Innymi słowy jaki lodzik sprawia Wam najwięcej przyjemności i długo będziecie mieć go pamięci? Piszcie o wszystkim, każdy szczegół się liczy.



Było na forum dużo tematów o seksie oralnym, ale takiego raczej nie kojarzę...
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Osoba, która jeszcze nie miała przyjemności zaznaczyć takich pieszczot może też się wypowiedzieć, czy tylko ograniczona grupa może brać udział w tej debacie? :)
 
A

Anika

Guest
Saj, temat jest dla wszystkich a nie dla wybranych. Ktoś, kto jeszcze nie doświadczył pieszczot oralnych może napisać, jak chciałby aby wyglądały :)
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Tak więc wypowiem się - nie mam zielonego pojęcia :)
Nawet nie wiem, czy sprawiłoby mi to przyjemność.
 

Iron6

Cichy Podglądacz
Najpierw delikatnie i zmysłowo, wraz z zabawą ręką, potem coraz mocniej, tak żeby nie tylko ustami go robić ale też językiem. :)
 

Adam3000

Cichy Podglądacz
Dobry temat dla Pań. Nie wiem jak dla innych Panów ale dla mnie dobry lodzik jest bardzo ważnym elementem zabaw. Osobiście najbardziej lubię siedzieć na skraju łóżka a moja partnerka bądź partnerki klękają przede mną i robią co mają robić. Profesjonalna obsługa ustna Penisa to nie tylko wzięcie do buzi i obciągnięcie, trzeba użyć zmysłów kobieta musi być delikatna ale stanowcza. Bardzo ważne by nie bała się wytrysku, jeśli lodzik skończy się wytryskiem do buzi nic tylko gratulować. Finisz na buzie nagradzam podwójną minetką.
 
B

Basia

Guest
1. Jaka pozycja do lodzika najfajniejsza? (stojąca, siedząca, leżąca, 69, inna?)

Każda dobra o ile obu stronom wygodnie, a najwygodniej ze względu na dostęp go jak klęczy się przed facetem

2. Jak lubicie być pieszczeni? Tylko językiem, czy na przemian ręką?

Zależy od stopnia podniecenia ale najczęściej na przemian

3. Wolno i rozkosznie, czy szybko i zachłannie?

Najpierw wolno potem ostro.
Z finiszem w ustach.
 

Yoidoretenshi

Cichy Podglądacz
Moja kobieta posiada tą zajebistą umiejętność dopasowania techniki do sytuacji.
Wie kiedy trzeba delikatnie przesuwać ustami od góry do samej nasady delikatnie pieszczac językiem a kiedy trzeba złapać i po prostu najzwyczajniej obciagnac bez żadnych ceregieli. Ostatnio, oczywiście ku mojej uciesze, zaczęło ja kręcić głębokie gardło. Niesamowite uczucie 😀 Wytrysk do buzi na buzię na piersi zależy od sytuacji.
 

Adam3000

Cichy Podglądacz
1. Jaka pozycja do lodzika najfajniejsza? (stojąca, siedząca, leżąca, 69, inna?)

Każda dobra o ile obu stronom wygodnie, a najwygodniej ze względu na dostęp go jak klęczy się przed facetem

2. Jak lubicie być pieszczeni? Tylko językiem, czy na przemian ręką?

Zależy od stopnia podniecenia ale najczęściej na przemian

3. Wolno i rozkosznie, czy szybko i zachłannie?

Najpierw wolno potem ostro.
Z finiszem w ustach.

Ad.1 Każda jest dobra, mega, petardyczna :D po prostu lodzik nie ma ograniczeń zawsze jest baardzo dobrym doznaniem dla faceta.


Ad.2 oczywiście , że na przemian językiem i ręką.


Ad.3 najpierw wolno potem ostro racja w 100% osobiścię wolę na buzię.
 

dal

Seks Praktykant
Uwielbiam 69, ja na górze ale ostatnio preferuję tradycyjne obciąganko na leżąco, na lenia. Tylko ustami, powolutku sensualnie, moja pani robi to genialnie, przerwy na lizanie jąder. Zdecydowanie wolno i głęboko, jestem wtedy mega nakręcony. Finisz na buzię: moja nie lubi finału w buzi.
 

papeczek

Cichy Podglądacz
Jeśli chodzi o mnie to mam kilka wytycznych :)

- Kobieta nie może robić tego, jeśli ma się zmuszać... Wtedy to nam facetom nie sprawia frajdy.
- Ssanie i lizanie (oblizywanie to najfajniejsza część) - główkę trzeba unikać od jakiegokolwiek kontaktu zębami.
- Zsunięcie delikatnie skórki i wtedy teraz fajnie, jak kobieta robi dobrze ręką i prosi (ale też nie koniecznie) faceta, żeby nadał tempo. Z tego co tutaj wyczytałem, to niektórzy faceci nie lubią jednocześnie lodzika i rączki z kolei inni tacy jak ja - uwielbiają.
- Duża ilość śliny zawsze wzmocnia doznania faceta.
- Żołądź jest częścią wrażliwą - nie ma co się skupiać póki co na innych częściach ustami.
- Patrzenie w oczy - to cholernie podniecające.
- Zmiana tempa - zwalnianie, wyjmowanie. Ważny jest brak monotonii.
- Język jest najistotniejszy, a nie wargi. Wargi są dobre, bo po nim suną, jednak to język odwala całą robotę.
- Według mnie na leżąco się łatwiej dochodzi, więc niedoświadczone kobiety chyba tak powinny zaczynać. Nie mniej jednak jak bardzo lubię na stojąco.
- Włosy - powinny być spięte - żadna strona nie lubi jak wpadają do buzi w trakcie przyjemności :)
- Rozmowa nawet w trakcie - dobrze jak facet mówi szybciej/wolniej, a tym bardziej, gdy jest już po wszystkim
- Lubię kończyć w ustach, albo na twarzy, ale nie zawsze kobiety to lubią - trzeba to ustalić, a przed pierwszym razem lepiej się powstrzymać i zakończyć gdziekolwiek indziej. :)
 

bartek24

Nowicjusz
1. Jaka pozycja do lodzika najfajniejsza? na kolanach
2. Jak lubicie być pieszczeni? Tylko językiem, czy na przemian ręką?
głównie język, ręka odrobinę
3. Wolno i rozkosznie, czy szybko i zachłannie?
na początku tempo umiarkowane, pod koniec jazda :rolleyes:
 

Darreq

Nowicjusz
Panowie, zdradźcie nam jak najbardziej lubicie być pieszczeni języczkami Waszych kobiet. :)

1. Jaka pozycja do lodzika najfajniejsza? (stojąca, siedząca, leżąca, 69, inna?)
2. Jak lubicie być pieszczeni? Tylko językiem, czy na przemian ręką?
3. Wolno i rozkosznie, czy szybko i zachłannie?

Innymi słowy jaki lodzik sprawia Wam najwięcej przyjemności i długo będziecie mieć go pamięci? Piszcie o wszystkim, każdy szczegół się liczy.



Było na forum dużo tematów o seksie oralnym, ale takiego raczej nie kojarzę...
Temat już dojrzały ale się wklepię...

1. Uwielbiam wszystkie ale najlepiej mi w sytuacji, kiedy stoję a partnerka klęczy, przede mną.

2. Najbardziej usta i język. Bez udziału rąk (ewentualnie z małą pomocą)

3. Najczęściej lubię powolne lodziki ale czasem kobieta tak mnie nakręci, że mam ochotę, po prostu, na konkretne obciąganie, bez ceregieli

Na koniec, dodam tylko, że pieszczoty oralne obu partnerów, to dla mnie nieodłączny element seksu. Bez tego, miałem zawsze niedosyt. Oczywiście, sa małe wyjątki.
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
1. Wiadomo że 69.
2. Tylko obciąganie ustami. Żadnej ręki.
3. Obojętnie.

Generalnie byle nie za mocno zębami, a już w szczególności nie lubię jak się zębuje głowę penisa. Na skórce można więcej. Jak laska źle robi to trza jej po prostu włożyć głębiej i od razu robi się lepiej.
Czyli po prostu przyssać się i obciągać. Najlepiej nie wychodzić na żołądź penisa. Operować tylko na skórce, w tę i we w tę.
 
Mężczyzna

33on

Nowicjusz
Ja lubie na siedzaco albo stojaco gdy partnerka kleczy, moze trzymac moze byc bez rak, lubie jak nie zapomina o zabawie jajeczkami, i na zmiane bierze do buzi i oblizuje od dolu do gory i fajnie jest jak wezmie do buzi tak gleboko jak moze i potrzyma chwile 😁
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ja lubię zazwyczaj szybko i mocno (moja partnerka też tak lubi więc...), często klęczy przede mną zajmując się tym co trzeba. Czasem kładzie się na plecach ze zwieszoną z krawędzi łóżka głową i wówczas posuwam ją głęboko w gardło.
Ale raz na jakiś czas mam ochotę na slow blow job, coś w stylu Xlixen, to takie coś: https://gofile.io/d/p6if3t
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
F Idealna kobieta, idealny mężczyzna - cechy charakteru i wygląd Sprawy kobiet 106
MrX Deviant Lodzik z kolczykiem w jezyku Ogłoszenia 0
R Lodzik po imprezie Seks 0
G Lodzik na pierwszej randce Seks 0
M Numerek / lodzik Ogłoszenia 2

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry