• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Historie z ciotka ...

Mężczyzna

HugoBoss9191

Cichy Podglądacz
Witajcie.
Opowiedzieć chciałbym historię jak to już po wielu doświadczeniach z podglądaniem owej ciotki zostałem kolejny raz na noc z tym że byłem bogatszy już o pewną wiedzę...

Wujaszek ruszał na nocną zmianę do pracy - ekstra jedna osoba do przypalu mniej pomyślałem, ciotka lubiła w weekend wypić ciut więcej winka no i tego wieczora poszła się wykąpać po czym wskoczyła w szary t-shirt i z winkiem przyszła do mnie do pokoju powiedzieć że kuzyn się meldował ale ze zostaje jeszcze u kolegi pod 8 bo grają w grę ..
Następnie zapytała mnie czy nie chce pójść pooglądać tv a jej pusic na chat ... Mówię ok!
Ustawiłem jej wszystko, poszedłem do pokoju ciotki, włączyłem jakiś film w tv i ogień w poszukiwaniu aparatu cyfrowego...

Kiedyś przypadkiem się dowiedziałem że w pamięci wewnętrznej mają prywatne zdjęcia... Sprawdziłem, faktycznie wujek fotografował ciotkę nago ...
Schowałem wszystko, poszedłem sprawdzić co u cioci słychać, pisze sobie w najlepsze, no to co ?, wracamy... Teraz poszlo sprawniej bo wiedziałem już co i jak z aparatem, usiadłem bezczelnie na fotelu ciotki na wprost wejścia że nawet wychodząc do toalety od kuzyna z pokoju gdzie siedziała mogła by widzieć wszystko, ale niestety tak się nie stało, ja bawiłem się w najlepsze myśląc i patrząc na nagie zdjęcia mojej ciotka nic nie swiadoma za ścianą popijała winko i bajerowala z kimś na chacie ....

Pozdrowionka dla wszystkich czytających ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry