• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Grubość penisa: ból czy większa satysfakcja

marcinradek

Cichy Podglądacz
Mam problem tego typu ze według mojej niedoświadczonej dziewczyny mój penis 16 cm obwód sprawia więcej bólu narazie niz zadysfakcji. Myślicie dziewczyny , że z czasem bedzie bardziej zadowolona. Wiekszy obwód penisa daje wiecej przyjemnosci z czasem czy ważna bardziej jest dlugość?
http://fotowrzut.pl/H4JMA10QRS
 
L

lickoneg

Guest
Zadysfakcja - chodzi o satysfakcję z seksu analnego?

A co do meritum - niekoniecznie musi być zadowolona... Zdania są tu mocno podzielone. Miałem co najmniej dwie kochanki, których mężowie byli bardzo dobrze wyposażeni przez naturę, a które twierdziły, że seks z nimi daje więcej bólu niż przyjemności. Z drugiej strony wiele kobiet podkreśla, że obwód jest ważniejszy od długości.
I wcale to nie jest uzależnione od doświadczenia dziewczyny, a raczej od jej warunków fizycznych.
 

Eroticking

Nowicjusz
Nie da się jednoznacznie powiedzieć, czy lepiej jeżeli penis jest dłuższy czy też grubszy w kwestii sprawienia przyjemności kobiecie. Bardziej niż na rozmiar lub grubość, postaw na odpowiednie podejście do partnerki, technikę a z całą pewnością będzie zadowolona.
 

magdus6669

Cichy Podglądacz
Może skoro dziewczyna jak to określiłeś jest niedoświadczona musi się do niego po prostu przyzwyczaić ;) psychicznie i fizycznie :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry