• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Granice

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Jaka jest obecnie granica między fetyszem a zboczeniem? W którym momencie mówimy ze ktoś przekracza niewidzialną linie.?
Rozpatruje dwie tematyki family i zoofilie,
kiedy to ciekawość zamienia się w obsesje (czasami niebezpieczną)?
Wspomniałam o dwóch tematach z którymi akurat miałam do czynienia podczas korespondencji na forach.
Napewno jest ich więcej.
Przykładowo tematyka family i relacje brat - siostra lub matka - syn przewijały się często podczas pisania tutaj na forum.
Nie wiem czy zawsze była to tylko fantazja 🤔.
Zapraszam do dyskusji.
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Każdy ma własne granice. Dla mnie każda nawet minimalnie kazirodcza relacja jest już przegięciem. Zoofilia również. Nie podobają mi się też relacje typu ddlg czyli starszy typ i "córeczkująca" mu małolata.
Lubię natomiast zabawy typu pissing na przykład. Co dla wielu osób może być przegięciem.
 
Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
Każdy ma własne granice. Dla mnie każda nawet minimalnie kazirodcza relacja jest już przegięciem. Zoofilia również. Nie podobają mi się też relacje typu ddlg czyli starszy typ i "córeczkująca" mu małolata.
Lubię natomiast zabawy typu pissing na przykład. Co dla wielu osób może być przegięciem.
Zgadzam się z Tobą we wszystkim 👍👍
 

On1001

Erotoman
Generalnie mówi się że granica jest tam gdzie jest zgoda obu stron i gdzie żadnej stronie krzywda się nie dzieje.
Relacje rodzinne, zoofilia i pedofila to trzy sprawy które da się dość szybko wyjaśnić.
Relacje rodzinne - jest to coś zabronionego prawnie ponieważ jest kwestia mutacji genetycznych w ramach blisko spokrewnionych osób. Przeprowadzono kiedyś eksperyment na myszach, tzw. Mysia utopia gdzie postulowano, że jeśli zwierzęta dostaną wszystkie wygody potrzebne do życia to zadzieją się pewne rzeczy - feminizm, homoseksualizm a w końcu śmierć całej populacji. Dość szybko ukazało się, że to nie prawda, a tym co wykończyło cała populacje był chów wsobny, myszy wykończyły się same, rodzeństwo parowało się między sobą. A jeśli ktoś nie wierzy że u ludzi i tak bywa to polecam dynastie królewskie i cesarskie. Przegląd patologii genetycznych.
Zoofila - cóż, czy tu trzeba dużo mówi, psa nie zapytasz czy chce czy nie chce.
Pedofilia - No tu trochę temat nieco bardziej zawiły. Generalnie jak ktoś staruje do dziecka 10 letniego to czuć zło od razu. Natomiast mamy jeszcze coś takiego jak hebefilie czyli pociąg do osób w wieku 15-19 lat. Z punktu widzenia prawa w sumie już wszystko gra i teoretycznie nawet 47 latek uprawiający seks z 15 latkom jest ok. Ale czy na pewno społecznie wszystko gra.

No właśnie, osoby nastoletnie, zwłaszcza poniżej 18 roku życia są osobami których seksualność jak i aspekty społeczne, psychologiczne itd. dopiero się kształtuje, wobec czego jeśli już na wstęp zaczyna się spotykać z osobą o wiele, wiele starszą, można doszukiwać się pewnych nieprawidłowości...

Kolejny wątek, jakie jest podłoże danej parafilii. Bo jeżeli facet bije kobietę, mówię tu o seksie dość agresywnym, nie tylko o lekkim klepnięciu w tyłek, to czy biję ją bo ona to lubi i na prawdę ją to podnieca, czy może biję ją bo ona jest zbyt słaba psychicznie aby się przyznać do tego że nie chce. Może jest przez partnera seksualnego jakoś zastraszona. Ba, nawet tak prosta rzecz jak seks analny, a nawet normalny seks, pieszczoty piersi czy dotyk, może przerodzić się w coś wbrew człowiekowi. Natomiast partnerem seksualnym naruszającym te granice może być przypadkowa osoba, nasz partner, czy też współmałżonek (do dziś ubolewam że istnieją osoby które uważają, że nie kobiety w małżeństwie mąż zgwałcić nie może. Tak jakby zasady dobrowolności się magicznie zmieniały).

Normy społeczne - niektórzy mają dużą akceptacje. Nie mylmy dwóch faktów, akceptacja nie znaczy lubię, albo nie odrzuca mnie. Akceptuje, pisząc ja, jako ja, np. mocną kobiecą dominacje, facet w lateksie na obroży pod kobiecym butem, ale czuje obrzydzenie wchodząc na takie treści - temu nie wchodzę. A jednak takie rzeczy są, akceptuje że są, i nie wchodzę nikomu do łóżka. I tutaj chyba najmocniej powinno wyjść zdanie że jak nikt nikomu nie szkodzi, to niech się dzieje co chce.

Kiedy dana preferencja może być problemem. Po pierwsze jeśli dominuje nasze życie. Przykładowo uwielbiam kobiece stopy i różne warianty tego fetyszu. Jednakże gdyby okazało się że bez tego aspektu życia seksualnego nie mam satysfakcji seksualnej. Jeśli przestały mnie podniecać kobiety jako takie, a podniecają mnie tylko ich stopy. To już duży problem. Chociażby z tego powodu że mogę nie znaleźć partnerki która podzieli moje fascynacje i to może się stać podstawą do zakończenia dobrze rokującego związku. Po drugie jeśli przestajemy się zachowywać rozsądnie. Powiedzmy że akcje pt. na obozie wąchałem skarpetki koleżanek ( historia hipotetyczna) jest jeszcze na granicy akceptowalności - owszem, to podniecające, ale jeśli nas złapią mogą być kłopoty, to przykładowo wymuszanie na partnerce seksualnej wbrew jej woli ponieważ czujemy potrzebę nie do zwalczenia jest czymś co należy leczyć. Albo np. jeśli podnieta otoczenia (Panie w jakiś rajstopkach) działają na nas tak że regularnie chodzimy i masturbujemy się w firmowej toalecie może sprawić że zostanie zauważona nasza częsta nieobecność, znów można to uznać za duży problem.

Całość pisana na szybko, bez jakieś szczególnej redakcji więc prosiłbym jeśli coś będzie nie tak, aby nie traktować to jako moje ostatecznie i niezmienialne zdanie.

A ja dorzucę jeszcze jeden wątek do dyskusji. Kiedy coś jest preferencją seksualną, kiedy fetyszem? Jeśli uwielbiam blondynki to jest to preferecja, jeśli stopy to już fetysz. A więc? Gdzie różnica? Czy preferencja dużych piersi to fetysz?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
A ja dorzucę jeszcze jeden wątek do dyskusji. Kiedy coś jest preferencją seksualną, kiedy fetyszem? Jeśli uwielbiam blondynki to jest to preferecja, jeśli stopy to już fetysz. A więc? Gdzie różnica? Czy preferencja dużych piersi to fetysz?
Nie granice są istotne, a tylko to co w naszej kulturze jest prawnie akceptowalne i ze społecznego punktu widzenia, i to bez religijnych przegięć, jest ok.
Fetyszyzm nie stanowi zgorzenia, seks z x partnerami nie stanowi zagrożenia. Seks z dziećmi jest zbrodnia.
Ja dla przykladu nie cierpcie rozowych mateczek w czerwone serduszka i jakie z tego wypływa zagrożenie dla naszej kultury?
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Pochodzenie 10 przykazań jest zagadką. Nie można wykluczyć, że Mojżesz został oświecony podczas pobytu na statku powietrznym. Tak jak Henoch przez upadłych aniołów.
Kto był w załodze tego statku? Przedstawiciele starożytnej cywilizacji (Atlanci)? Podróżnicy w czasie? Czy też ufonauci?
Po 40-dniowym poście na Górze Synaj od Mojżesz był otoczony światłem, tak jak Noe po narodzinach
Być może nigdy się tego nie dowiemy, czy to jacyś mędrcy Syjonu sami wymyślili te 10 przykazań, czy któryś z królów żydowskich przy użyciu przymusu uczynił je prawem, czy też przykazania te są darem od zaawansowanej technologicznie cywilizacji. Ale trzeba dążyć do poznania prawdy.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Niestety nie znamy istoty starożytnych bogów, ani ich zamiarów wobec ludzkości.
Starożytni bogowie władający zaawansowaną technologią to nie jest fantastyka. Dowody są na Ziemi, a być może nawet w kosmosie.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Granice są dla każdego inne, osobiście kiedyś bym nie przełknął tematu, że kuzynka z kuzynem może uprawiać sex, aczkolwiek wiem, że któraś tam woda po kisielu są takie przypadki, ale bliskie pokrewieństwo dla mnie już nie przejdzie...
Relacji brat - siostra nigdy nie zrozumiem, to już jest coś nie tak, chociaż jak to mawiają, co w rodzinie to nie zginie 👍

Zoofilia to już dla mnie w ogóle odcięcie, ale taka jest prawda, że granice oczywiście u ludzi świadomych są ustalane przez nich samych i jeśli dwie osoby te granice akceptują, to my nic nie możemy zrobić 🤷‍♂️
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Rozmawiałam że świeżo upieczonym mężem który stwierdził że żona musi mieć swobodę i pozwala jej na spędzanie weekendu z kolegami czy też jej" byłym".
Oświadczył że nie lubi cuckold natomiast nie ma nic przeciwko temu gdy żona jest dotykana (piersi) przez innych w jego obecności. To nie jest zdrada w jego oczach.
Co o tym myślicie?
 

Halred

Erotoman
Po prostu akceptuje kobietę w związku, nie wypiera faktów. Lepiej tak niż żyć w kłamstwie i wmawiać sobie, że niby ma tą jedną na 10mld która nie zdradza.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Rozmawiałam że świeżo upieczonym mężem który stwierdził że żona musi mieć swobodę i pozwala jej na spędzanie weekendu z kolegami czy też jej" byłym".
Oświadczył że nie lubi cuckold natomiast nie ma nic przeciwko temu gdy żona jest dotykana (piersi) przez innych w jego obecności. To nie jest zdrada w jego oczach.
Co o tym myślicie?
nie miałbym nic przeciwko jeśli wiem, że byłaby w porządku, ale jeśli chce to i tak zdradzi czy też odwali coś co nie trzeba. Zaś jeśli ja widziałbym taką sytuację to nie pozwoliłbym na to, ja takich rzeczy nie robię z obcą kobietą, to czegoś takiego nie akceptowałbym u swojej
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Rozmawiałam że świeżo upieczonym mężem który stwierdził że żona musi mieć swobodę i pozwala jej na spędzanie weekendu z kolegami czy też jej" byłym".
Oświadczył że nie lubi cuckold natomiast nie ma nic przeciwko temu gdy żona jest dotykana (piersi) przez innych w jego obecności. To nie jest zdrada w jego oczach.
Co o tym myślicie?
Dziecinada z 5 klasy SP.
Dorosły facet pakuje łapska pod spódnice, tak aby poczuć Jej wilgoć a nie "dotykania piersi"
Ile Ty masz lat? 14, 15?

.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Granice każdy ma swoje i tyle. Jeżeli coś mnie bezpośrednio nie dotyczy to mi nie przeszkadza (poza pedofilią, gwałtami etc). Jak by mi ktoś znajomy oświadczył że jest np kozłojebcą pewnie bym się chwilę pośmiał potem zapytał jak to jest i dlaczego tak a nie innaczej. Nic by to w naszej relacji raczej mnie zmieniło bo nie ja jestem od oceniania innych. No może by się zmieniło jak by chciał zabrać koze do klubu lub do mnie na kolację ale wtedy to już by mnie bezpośrednio dotyczyło.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Dziecinada z 5 klasy SP.
Dorosły facet pakuje łapska pod spódnice, tak aby poczuć Jej wilgoć a nie "dotykania piersi"
Ile Ty masz lat? 14, 15?

.
Widocznie nie każdy jest aż tak prosty i prymitywny funkcjonując w realiach zero - jedynkowych. Co do mojego wykształcenia mam wyższe, Mgr inż . A ty??
Jeśli napisałeś że "dorosły facet pakuję łapska pod spódnice..." to myślę że dotyczy to osób które zaspakajają tylko podstawowe potrzeby egzystencjalne czyli : jedzenie, spanie, sranie, kopulacja - ewentualnie w innej kolejności.
Jednak widzisz nie każdy jest taki.
Pozdrawiam.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Konik121 Granice seksualności u kobiet i mężczyzn Seks 8

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry