• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Głośny seks

P

Prkt96

Guest
Jeżeli jest taki temat, to przepraszam.

Na pewno wielu użytkowników tego forum lubi głośny seks, więc zachęcam do dyskusji na ten temat. Zdarzyło wam się mieć jakieś ciekawe przygody z tym wiązane, ktoś was kiedyś podsłuchiwał albo był podsłuchiwanym? Opisujcie :)

Ja ze swojej strony pamiętam bardzo głośne dochodzenie sąsiadki, potrafiła dawać niezły popis swoich umiejętności, zabawnie trochę było ją później mijać na klatce schodowej, ale nie była skrępowana w żaden sposób :)
 

roxi

Cichy Podglądacz
Normalna sprawa. W bloku bardzo często słyszy się różnego rodzaju dźwięki odgłosów kopulacji. Normalna sprawa.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Mieszkam w bloku na pierwszym piętrze, tragedia co czasami można usłyszeć u ,,sąsiada,, nawet z 5 piętra. Krzyki, jęki, dźwięk skrzypiącego łóżka... w łazience to już nie wspomnę, bo mam zdemontowane rury przechodzące przez wszystkie piętra... wczoraj słyszałem pierdzące dźwięki kogoś, kto brał prysznic i jeszcze śpiewał piosenkę
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
i jeszcze śpiewał piosenkę... 🙂

Hotel w dolinie. Mieliśmy za sobą cholernie trudne zejście, ale dopiero załamanie pogody spowodowało, ze trudne stało się wyjątkowo wyczerpującym przedsięwzięciem. W hotelu starczyło nam sil tylko na szybki posiłek i skok pod prysznic i do łóżka. Bladym świtem obudziło nas rytmiczne walenie w ścianę pokoju przerywane tak samo rytmicznymi krzykami. Lup w ścianę, aa, uu, łóżko łup, aa, uu i to coraz głośniejsze. No, kuźwa, naszym kosztem ktoś w pokoju obok pieprzył się aż do utraty zmysłów, w tym i naszych zmysłów i ani nie zamierzał przestać.
Ale kiedy w końcu za ścianą zabrzmiało gromkie unisono, oboje odetchnęliśmy z ulga dziękując bogom za ich orgazm.
🙂
Parę z pokoju obok poznaliśmy na korytarzu przy wyjściu na śniadanie. I oczywiście ja nie omieszkałem przypomnieć im o starej hotelowej zasadzie: łózko należy odsunąć od ściany. Na to dziewczyna ze spuszczona głową wyszeptała:
- A mówiłam na podłogę.
Na to jej facet odwrócił ją tyłem i zadzierając bluzkę pokazał jej plecy. Paciorki na krzyżu były naznaczone strupami.
- Bylo niemożliwe
Nie zdążyłem zareagować, bo moja prywatna Czarownica zrobiła dokładnie to samo prezentując podobne strupy
Tja... Pieprzona zgodność pieprzonych jajników!
 
  • Like
Reactions: tpo

sergio91

Cichy Podglądacz
Sytuacja z ostatniego piątku w hotelu we Wrocławiu. Niezbyt dobrze wygłoszone ściany hotelowe, sprawdziłem potem - były z płyty.
Zacząłem uprawiać seks z moją dziewczyną, która jest bardzo głośna w łóżku. Obok w pokoju była grupka facetów. Z pewnością nas usłyszeli.
Minęło ok 5 minut seksu i usłyszeliśmy, że ktoś się kręci przy naszych drzwiach, to byli za pewne ci faceci z pokoju obok. Stali i słuchali do samego końca.
Sytuacja bardzo podniecająca zarówno dla mnie i dla mojej dziewczyny. Ja musiałem kilka razy wyjmować, żeby za szybko się nie spuścić (w przerwach jej lizałem, więc też było głośno). Moja dziewczyna natomiast jak się zorientowała, że oni słuchają miała tak mokrą pizdę jakbym wylał na nią tubkę lubrykantu.
Na koniec po swoim orgaźmie z premedytacją powiedziała, żeby oni usłyszeli, że skończy mi ustami i czy chce się spuścić na twarz czy cycki.

To takie moje nowe doświadczenie z głośnym seksem :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry