• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Gigantoerektus Rex - czyli magiczny napój na erekcję domowej roboty!

Seba4444

Cichy Podglądacz
Koleżanki! Koledzy! Drodzy zboczeńcy!

Jako, że jestem Sebą... Ostatnio uprawiałem sex z pewną panienką. Jezuuuu ciągle jej było mało! Kochaliśmy się już trochę, a ona chciała 5ty raz... Ja nie wiedziałem, czy podołam... I wtedy wpadł mi do głowy szatański plan... Powiedziałem, że idę zapalić i odsapnąć chwilę, a naprawdę wziąłem się do roboty... Zmieszałem sok pomidorowy z połową łyżeczki gałki muszkatuowej, pół łyżeczki imbiru, łyżeczkę oliwy z oliwek. Chciałem dodać jeszcze łyżeczkę pieprzu cayenne, ale nie miałem w domu. Całość zamknąłem w buteleczce i wstrząsnąłem niczym rasowy barman. Gotowe!

Czułem się jak druid Panoramix... Przez chwilę myślałem, że rzygnę ale poczułem przyjemne ciepełko... Napój zadziałał. Moja ciężka artyleria podniosła się, celując w cel... Tak. Udało się piąty raz, a Hans w moich spodniach zgrubł. Laska była zadowolona. Dobrze że piliśmy, bo pewnie chciałaby szósty raz! :p

Jeżeli macie problem z erekcją, zróbcie sobie taką miksturę. Podaję wam przepis, bo jestem dobrym ziomeczkiem he he. :p Tylko pamiętajcie, że gałka muszkatułowa w większej dawce to narkotyk! Jak macie też jakieś fajne mikstury czy porady, to możecie się odwdzięczyć pisząc tutaj. Niech dobro do Was wróci! :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry