• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz stóp

SexWibracje

Nowicjusz
To częsty fetysz i fantazje facetów,ale i kobiety bardzo lubią pieszczoty stóp,nic dziwnego że może to wzajemnie podniecać,jedyny warunek to faktycznie zgrabne i zadbane stopy partnerki:)
 

Penelopa

Cichy Podglądacz
Ja jako kobieta bardzo lubię pieszczenie moich stópek :D. Na początku nie byłam co do tego przekonana, ale gdy spróbowałam spodobało mi się to. Często też sama pieszczę partnera stópkami, zdarzyło mi się nawet zrobić mu nimi masaż. Nie mam nic przeciwko spuszczaniu się na nie, chociaż raz sperma z nich spłynęła i miałam potem sporo sprzątania,haha :).
 

Home

Cichy Podglądacz
Ja niestety nie miałem tyle szczęścia by trafić na dziewczynę na którą to działa. Starałem się ją pieścić dosłownie od stóp, ale nie za bardzo na to reagowała. Zwłaszcza że jak mi później wyznała, nie lubiła swoich stóp... Nie wiem dlaczego, ale wiem że stopy to potężny atrybut kobiecości :) Faceci mają je zupełnie inne!
 

josemto

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam stopy mojej partnerki, lubię je pieścić, całować, masować... ona też to lubi :)
Widzę, że więcej osób ma takie preferencje... ona dowiedziała się o tym dopiero po 4-5 latach, wcześniej się bałem, że mnie wyśmieje, niepotrzebnie :)
 

jakub149

Cichy Podglądacz
Bardzo podniecają mnie zadbane kobiece stópki. Sam nie wiem dlaczego ale moge walić konia patrząc na same stopy. Pytanie kto ma podobnie i jak się z tym realizujecie?
 

Filipek

Cichy Podglądacz
Cześć! Mam tak samo jak Ty, ale nie ma sie czego wstydzić, gdy rozmawiałem z partnerka, opowiadaliśmy sobie co lubimy w sprawach łóżkowych, żeby było nam jak najlepiej :) Nie była zdziwiona a z czasem sama to polubiła, gdy zajmowałem sie jej stopami. Pozdrawiam
 

fetyszysta23

Cichy Podglądacz
Fetysz stóp.

Cześć. Mam 23 lata. Jestem fetyszystą stóp. Razem z moją dziewczyną dość często spełniamy fantazje, związane z tym fetyszem. Od masażu, po footjob. If you know, what i mean. Niestety w tej chwili ona jest zagranicą i nie mamy ze sobą tak często kontaktu. Ja jednakże lubię o tym rozmawiać, pisać itp. Są tu jakieś kobiety, które mają doświadczenie w tej kwestii? Chodzi mi tylko o rozmowę, wymianę poglądów, doświadczeń :)
 

Przemek 92

Seks Praktykant
Uwielbiam na nie patrzeć i wyobrażać sobie, jak są w pończochach. Wtedy je wylizać, wycałować, wymasować. Kocham jak kobieta mi każe to robić albo dotyka mnie nimi! :D
 

Kubiq22

Nowicjusz
Osobiście nie miałem okazji spróbować, ale bardzo bym chciał, zarówno lizać partnerce jak i dość na stopy, a jakby jeszcze miała na sobie rajstopy/pończochy/zakolanówki to już w ogólę.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry