• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz patriotyczny - flaga narodowa

Mężczyzna

cvb1989

Cichy Podglądacz
Hej
Zwracam się do Was z pytaniem czy ktoś jeszcze ma taki fetysz? Bo mnie strasznie podnieca nasza flaga i godło, mógłbym je całować, przytulać i nie tylko przez godziny
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie znam.
Ale co to ma za znaczenie?

O wszystkim mogę tu dyskutować. O rajstopkach, pończoszkach, bzykanku, jebanku, nawet zniosę bolesne niezrozumiałe policzki od antyszczeopionkowców ...
No ale Nasza Flaga Państwowa...to przegięcie.
Przecież to temat z dupy!!
☹️
Oczywiście ze temat jest z dupy! Bo i co ma wspólnego erotyka z patriotyzmem?
I na czym polega patriotyczne jebanie?
LUDZIE, czy my Polacy musimy byc idiotami?
 
Mężczyzna

cvb1989

Cichy Podglądacz
Napisałem o swoim fetyszu bo od tego jest to forum więc nie, nie jest to z dupy. Szukam podobnej osoby, fetyszy na świecie jest wiele więc jest szansa, że i w Polsce ktoś taki jest
 
Mężczyzna

Belial666

Cichy Podglądacz
Chyba patryjotyzm wchodzi niektórym za bardzo. Całe szczęście że orły są pod ochroną bo zaczynam bać się o te zwierzęta.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Sorry @cvb1989 . Może wczoraj nie powinnam tak zareagować. Wściekam się, gdy widzę takie rzeczy. Bo ja, chociaż ta nasza Polska jest taka, czy siaka, mam zboczenie w drugą stronę, polegające na tym, że symbole związane z Nią, są dla mnie świętością.

I z całą powagą z ciekawości spytam. A co Ty z tą flagą robisz? Owijasz się nią? Wieszasz na ptaku? Czy co? Bo jakoś sobie tego wyobrazić nie mogę. :unsure: Przybliż ten swój fetysz.
 
Mężczyzna

cvb1989

Cichy Podglądacz
@Belial666
Przyznam, że lubię gdy flaga jest z Orłem

@Nefer Nie szkodzi, przyznam że rozumiem, że może Cię to obrażać, ten mój fetysz. Zapewniam, że moją intencją nie jest jakaś nienawiść do symboli, a wręcz odwrotnie. Bardzo mi się podobają i to od kiedy w szkole godło wisiało sobie nad tablicą. Tak po prostu już mam.

Co do tego co konkretnie robię - całuje, przytulam, przykrywam się Nią jak kołdrą i wtedy zaczynam Nią trzepać. Owijam się rzadko, ale też się zdarza
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Hej, co masz na myśli?
Żeby Polki, urodzone od tymi symbolami, mnie pożądały, musiałbym mieć coś więcej niż mi wyrosło. 😁

Dla Europejek są bardziej seksowne flagi niż polska. I nie są to flagi biało-czerwone, lecz przede wszystkim te trójkolorowe, oparte na tym trójkolorze. 🇬🇳
🇨🇲🇬🇭🇬🇼🇧🇯🇬🇳 🇸🇳
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
@cvb1989
Niestety jestem zwierzęciem, niezdolnym do uczuć wyższych wobec wspólnoty, tradycji, barw narodowych.
Nie mam fetyszy, no chyba że olbrzymi biust, na który nota bene jestem za niski.
 
Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
Cóż ... jeszcze kilka tak pojebanych tematów, a zniknę stąd na wieki.
A już chciałam się w w rajstopkach i kapciach przedstawić... nawet se fotkę pstrykłam. :confused:
I widzisz co żeś narobił??!!
Ormitolog zakichany, jedyny fetysz na jaki możesz liczyć to trzonek w odbycie
Orzełkowi się korona tył na przód ze wstydu przekręciła
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry