• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz nadmuchiwanych rzeczy/looner

Mężczyzna

mikos03

Cichy Podglądacz
Hej,

Na początek powiem o sobie. Jestem młodym chłopakiem i mam taki fetysz.

Mianowicie podniecają mnie nadmuchiwane rzeczy, zabawki piłki gimnastyczne, ogromne balony.

Lubię oglądać filmiki gdzie ludzie ujeżdżają, uprawiają seks z nadmuchiwanymi zabawkami/balonami. Gdy byłem jeszcze dzieciakiem odkryłem, że podczas zabawy takimi rzeczami staje mi członek i nawet powiem że sprawiało mi to przyjemność . Później odkryłem filmiki z takimi rzeczami. Lubiłem je oglądać, ale jednocześnie bałem się że mogą odkryć to rodzice. Fetysz dopiero rozwinął się kiedy byłem nastolatkiem i rodzice więcej pracowali i mnie nie kontrolowali. Najwięcej tego typu treści znalazłem na twitterze, furaffinity, xtube. Powiem też, że związku z tym znalazłem technikę masturbacji. Mianowicie używam do niej nadmuchiwanego rękawka (takiego dla dzieci do nauki pływania). Rękawek od środka smaruje wazeliną/lubrykanetem, w celu lepszego poślizgu i nadmuchuje go. Tu mogę regulować ucisk rękawka na członek. Z reguły nadmuchuje na maksa, ponieważ wtedy czuje większą przyjemność i masturbuje się. W czasie masturbacji oglądam filmy związane z moim fetyszem, zdjęcia i fantazjuję. Podam przykład moich fantazji np. "Wyobrażam sobie, że rucham ogromnego dmuchanego potwora/pokemona. On mi robi mi loda, później go ujeżdżam, a potem on mi tarmosi mojego penisa. Oczywiście nie jestem zoofilem. Moje fantazje dotyczą wyłącznie bajek, kreskówek, anime i a nie żywych istot.

Podam wam parę linków to może mnie zrozumiecie.

Pokaże wam parę stron, abyście mogli mnie zrozumieć:
-https://tube.inflatevids.xyz/ tu powiem, że jest to bezpieczna strona. Żadne wirusy i hakerzy.
-https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=list&tags=drgnalexia

Czytałem, że jest to dość popularny fetysz np. w USA czy Niemczech szczególnie w środowisku Furry/Futrzaków (po polsku jakby ktoś nie wiedział)

Mam takie pytanie do was.
-Czy macie fetysz dotyczący dmuchanych rzeczy ?
-Czy macie podobne fetysze ?
-Czy ktoś ma tak jak ja ?

Możecie opowiedzieć o swoich oryginalnych fetyszach i perwersjach. Jestem bardzo tolerancyjną osobą.

Pytajcie, a Ja wam chętnie odpowiem.
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Hej,

Na początek powiem o sobie. Jestem młodym chłopakiem i mam taki fetysz.

Mianowicie podniecają mnie nadmuchiwane rzeczy, zabawki piłki gimnastyczne, ogromne balony.

Lubię oglądać filmiki gdzie ludzie ujeżdżają, uprawiają seks z nadmuchiwanymi zabawkami/balonami. Gdy byłem jeszcze dzieciakiem odkryłem, że podczas zabawy takimi rzeczami staje mi członek i nawet powiem że sprawiało mi to przyjemność . Później odkryłem filmiki z takimi rzeczami. Lubiłem je oglądać, ale jednocześnie bałem się że mogą odkryć to rodzice. Fetysz dopiero rozwinął się kiedy byłem nastolatkiem i rodzice więcej pracowali i mnie nie kontrolowali. Najwięcej tego typu treści znalazłem na twitterze, furaffinity, xtube. Powiem też, że związku z tym znalazłem technikę masturbacji. Mianowicie używam do niej nadmuchiwanego rękawka (takiego dla dzieci do nauki pływania). Rękawek od środka smaruje wazeliną/lubrykanetem, w celu lepszego poślizgu i nadmuchuje go. Tu mogę regulować ucisk rękawka na członek. Z reguły nadmuchuje na maksa, ponieważ wtedy czuje większą przyjemność i masturbuje się. W czasie masturbacji oglądam filmy związane z moim fetyszem, zdjęcia i fantazjuję. Podam przykład moich fantazji np. "Wyobrażam sobie, że rucham ogromnego dmuchanego potwora/pokemona. On mi robi mi loda, później go ujeżdżam, a potem on mi tarmosi mojego penisa. Oczywiście nie jestem zoofilem. Moje fantazje dotyczą wyłącznie bajek, kreskówek, anime i a nie żywych istot.

Podam wam parę linków to może mnie zrozumiecie.

Pokaże wam parę stron, abyście mogli mnie zrozumieć:
-https://tube.inflatevids.xyz/ tu powiem, że jest to bezpieczna strona. Żadne wirusy i hakerzy.
-https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=list&tags=drgnalexia

Czytałem, że jest to dość popularny fetysz np. w USA czy Niemczech szczególnie w środowisku Furry/Futrzaków (po polsku jakby ktoś nie wiedział)

Mam takie pytanie do was.
-Czy macie fetysz dotyczący dmuchanych rzeczy ?
-Czy macie podobne fetysze ?
-Czy ktoś ma tak jak ja ?

Możecie opowiedzieć o swoich oryginalnych fetyszach i perwersjach. Jestem bardzo tolerancyjną osobą.

Pytajcie, a Ja wam chętnie odpowiem.
Ja od jakiegoś czasu, sam zacząłem robić tego typu zdjęcia i filmy. Oczywiście bez udziału osób trzecich, bo większość filmów która jest w sieci jest robiona pod konkretną publikę, i to raczej są aktorki też do tego podstawiane. Sam mam sporą kolekcję różnego rodzaju dmuchańców począwszy od małych rzeczy, po duże. Do tej pory, te filmy nie były publikowane w sieci, ale jak zauważyłem na VK że są grupy gdzie osób jest ponad 2000 to dlaczego by nie wrzucić, jeśli się nikogo nie obraża. Akurat wrzucałem zdjęcia na Doll Forum, więc część pokażę również tutaj.

0bd6cd4baa.jpg

e144941eff.jpg

fde1933b2d.jpg

0fa63ebb0f.jpg

f3ce25707c.jpg

fcc7372e75.jpg

fa9fd4c729.jpg

2f22a6c05b.jpg

1c746e2b5e.jpg

a8bfdfe7a1.jpg
d75c62d7f8.jpg

f53c6c38db.jpg
b0dad73da5.jpg
4f85335f37.jpg
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry