• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje o teściowej

Mężczyzna

mlody217

Cichy Podglądacz
Cześć wszystkim Mam 23lata i od pewnego czasu fantazjuję o swojej teściowej.
Ostatnio mam wrażenie że teściowa zaczyna mnie podrywać.
Jak przychodzi z dworu to potrafi włożyć mi dłonie pod koszulke żeby je sobie zagrzać.
Często pokazuje mi na telefonie jaką bieliznę chce sobie kupić.
Bardzo często rozmawiamy na różne sprośne tematy ale nigdy nie są związane z nami.
Dogadujemy się jak kolega z koleżanką więc naprawdę ostatnio zacząłem o niej fantazjować.
Mam na nią ochotę i nie wiem jak jej to pokazać żeby jej do siebie nie zniechęcić.
Błagam pomóżcie
 
Mężczyzna

xavras

Seks Praktykant
Jeżeli chcesz uratować swoje zdrowie psychiczne i małżeństwo, to sie wyprowadz z żoną daleko od teściowej. A jeżeli masz to w dupie to sam jej wkładaj rece pod koszulkę 🤣
 
J

Juhas

Guest
Cześć wszystkim Mam 23lata i od pewnego czasu fantazjuję o swojej teściowej.
Ostatnio mam wrażenie że teściowa zaczyna mnie podrywać.
Jak przychodzi z dworu to potrafi włożyć mi dłonie pod koszulke żeby je sobie zagrzać.
Często pokazuje mi na telefonie jaką bieliznę chce sobie kupić.
Bardzo często rozmawiamy na różne sprośne tematy ale nigdy nie są związane z nami.
Dogadujemy się jak kolega z koleżanką więc naprawdę ostatnio zacząłem o niej fantazjować.
Mam na nią ochotę i nie wiem jak jej to pokazać żeby jej do siebie nie zniechęcić.
Błagam pomóżcie
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry