• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje medyczne? Kto lubi te tematy?

Mężczyzna

GynoMax

Seks Praktykant
Witam wszystkich forumowiczów
Uwielbiam i bardzo mnie kręcą fantazje medyczne. Tak poprostu bez zbytnich udziwnień. Najbardziej lubię odgrywać ginekologa i wykonywać badania w moim wirtualnym gabinecie lekarskim ;) fascynuje mnie poznawanie kobiecego ciała, jego reakcji itd.
jeśli jakaś dziewczyna chciałaby odwiedzić mój gabinet zapraszam serdecznie.
Zastrzegam tyko że jestem bardzo nieśmiały facet i lubię dyskrecję i intymność. Dlatego bardzo Was proszę oszczędzić mi głupich komentarzy. Dziękuję ;)
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Uwielbiam medyczne fantazje i takie właśnie fetysze, choć w nich zawsze jestem pacjentem.
Pacjentem namiętnej pani doktor, która każe mi się rozbierać do naga i położyć, po czym bada mnie bardzo dokładnie, i stosuje na mnie wszystkie możliwe metody leczenia. Albo pacjentem niegrzecznej pielęgniarki, która postanawia zaopiekować się mną bardzo troskliwie. Czasem takie fantazje dotyczą również przywiązywania pasami do łóżka lub fotelu przypominającego ginekologiczny. Ma to charakter femdom i CFNM.
 

PanTak

Seks Praktykant
Ja mam taką fantazje leżę w szpitalu w łóżku a seksowna pielęgniarka (28) lat przychodzi i bada swojego pacjenta.
funny-male-nurse-memes-and-quotes-freytag-peg-53641879.png
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Kiedyś pielęgniarka dała mi klapsa, gdy po drobnym zabiegu wkładałem koszulę. Uśmiechnęła się i wyszła a ja z zaskoczenia nic nie zrobiłem.
Czasem fantazjuję co by było gdybym ją spytał czy chce mi dać klapsa na goły tyłek. I coś więcej...
 
Mężczyzna

Jejeks

Nowicjusz
Moja żona jest z zawodu pielęgniarką ...mam nawet filmiki w gabinecie z żoną w fartuszku na kozetce dosiada mnie ..dobrze że nikt nie wszedł🤭
 
Kobieta

Amber

Cichy Podglądacz
Może ktoś chce z Was zobaczyć takie coś w realu ?.

 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry