• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazja: zdominowana przez ostrego

Kobieta

GirlWithFantasy

Cichy Podglądacz
Dziś od rana fantazjuje o tym, by być zdominowaną, uległą suczką...

Bardzo mnie to podnieca. Wyobrażam sobie, że Pan starszy ode mnie (np. 35-45 lat) traktuje mnie jak swoją niewolnicę. Daje klapsy, trzyma za szyję, za włosy, ale też ostrzejsze rzeczy np. prowadzi na smyczy :)

Wyobrażam sobie, że Pan ostro stymuluje moje dziurki i nie pyta o zgodę. A ja patrzę na niego z oddaniem pragnąc więcej.

Są tu osoby, które podzielają takie fantazje? Dziewczyny, które chcą być zdominowane i dominujący mężczyźni?
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Zapewne zglosza sie do Ciebie tacy ktorzy w rozmowie beda utrzymywac jacy to z nich hardcorowcy :D mnie jakos dominacja nie kreci, zadnej ze stron. Raz na jakis czas moge byc ostrzejszy jesli partnerka tego chce ale bez zabaw w niewolnice itd to chyba nie lezy w mojej naturze :D
 
A

artkam

Guest
A jak dobrze poszukasz to i znajdziesz spasionego wojciecha przed klawiatura piszacego: czesc jestem ania i lubie byc brana ostro


Zapomnialem wspomniec, ze raczej wiekszosc tutaj to tzw "polejwody" co sie greya naogladali :D
 
Kobieta

GirlWithFantasy

Cichy Podglądacz
To post o fantazji, a nie ogłoszenie, że kogoś poszukuję. Tak piszę dla wyjaśnienia, bo wszystkie odpowiedzi są na temat kogo tu znajdę i kto się zgłosi
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Wyobrażam sobie, że Pan starszy ode mnie (np. 35-45 lat) traktuje mnie jak swoją niewolnicę. Daje klapsy, trzyma za szyję, za włosy, ale też ostrzejsze rzeczy np. prowadzi na smyczy :)

Wyobrażam sobie, że Pan ostro stymuluje moje dziurki i nie pyta o zgodę. A ja patrzę na niego z oddaniem pragnąc więcej.
Fajna fantazja:giggle: Jakbys miała ochote to jest tu taki temat ze zdjeciami: https://sexforum.pl/threads/jestem-twoja-niewolnica-maledom-w-najczystszej-postaci.7563/ Moze nawet cos dorzucisz od siebie, jakies szczegolne foto :)

Twoje pytanie: lubie jak czasem facet przejmuje kontrole, lubie czasem tez zgarnac porzadnego klapsa, czy mocne przytrzymanie podczas seksu np za ramiona, czy biodra 🥰 Ale wszystko zalezy od chwili i emocji. Typowe bycie uległa i posłuszna niewolnica to nie ja, ewentualnie jako okazjonalna rola jak juz gdyby partner miał akurat taka fantazje. Ogolnie jestem zbyt uparta, potrafie walczyc o byle pierdołe, wiec nie nadaje sie do takiego układu na powaznie :)
 
Kobieta

GirlWithFantasy

Cichy Podglądacz
Ja też w życiu codziennym jestem kompletnym przeciwieństwem uległej niewolnicy :) Musi być tak jak ja chcę, chcę być niezależna i jestem. Ale w kontekście seksu bycie posłuszną suczką do wyruchania podnieca mnie strasznie bardzo :giggle:
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
W sumie nic mega ostrego nie wymieniłaś. Jedynie trzymania na smyczy nie robiłem a powinno to być w repertuarze moim zdaniem. Można taż użyć paska do spodni do spięcia nóg , albo jej majtki wcisnąć w usta i związać krawatem - tego nigdy nie robiłem. Jakoś nie było okazji, za rzadko mam seks.

A trzymacie za włosy, szyję to norma. W szczególności w pozycji na pieska w której mi odjebuje, i mam mocną rękę. Zwykle po jednym, dwóch orgazmach łagodnieję i potem dopiero zbiera mi się na leniwe lizanie, pieszczoty. Na początku to zawsze ostre rżnięcie.
Rzadziej miewam też fantazje już naprawdę z mocnej dominacji ale to rzadko, i na to z żadną "normalną" dziewczyną nie mógłbym sobie pozwolić. Bo te wcześniejsze rzeczy to bym się nie hamował nigdy.
"nie pytanie o zgodę" to mi się nawet z dominacją nie kojarzy.
A tak generalnie, to kręci mnie jak sobie ją trzymam tak że nie może się ruszać, lub ja w zasadzie nią całą ruszam, np. w pozycji na pieska mocno za biodra i sobie ją dobijam do kutasa, tudzież trzymanie jej głowy w takiej pozycji jakiej chcę za włosy itp. Jak dla mnie to normalka.
 
Mężczyzna

Carloz01

Cichy Podglądacz

GirlWithFantasy kocham kiedy kobieta piszę że pragnie zostać ostro zer....ta te wszystkie dziury. W mój gust trafiłaś(fantazja zaczęła działąć) choć ja bym cię nie prowadzał na smyczy tylko spiąłbym ci kajdankami nadgarstki z kostkami(oczywiście z wypiętą pupą) i nie pytałbym cię już o nic tylko pozwolił bardzo głośno jęczeć.​

Pozdrawiam Buziaki.
 

Bjslover

Erotoman

GirlWithFantasy kocham kiedy kobieta piszę że pragnie zostać ostro zer....ta te wszystkie dziury. W mój gust trafiłaś(fantazja zaczęła działąć) choć ja bym cię nie prowadzał na smyczy tylko spiąłbym ci kajdankami nadgarstki z kostkami(oczywiście z wypiętą pupą) i nie pytałbym cię już o nic tylko pozwolił bardzo głośno jęczeć.​

Pozdrawiam Buziaki.
Zerżnięta sie pisze a nie zerta 😛😛😛
 
Kobieta

GirlWithFantasy

Cichy Podglądacz
Tyle że facet ma być dominujący w naturalny sposób. Odgrywanie takiej roli nic nie da. Ma roztaczać wokół siebie taką aurę.
Taaak, to prawda. Jak ma to coś w sobie i, jak to napisalaś, roztacza aurę to jest to. Do tego ostre traktowanie - też w naturalny sposób, nieudawane. Niektórzy są po prostu z natury dominujący (i nie oznacza to, że są kompletnie nieczuli i zimni), a ja np. jestem z natury uległa. Idealnie jak się takie osoby zgrają.

I nie zgodzę się, że po drugiej strony w klawiaturę stuka zawsze "spasiony koleś udający cośtam". Z doświadczenia, wiem że po drugiej stronie może być ktoś fajny, a nawet wręcz idealny ;)


Ktoś też napisał, że nie nic ostrego nie wymieniłam. Może po prostu nie odkryłam wszystkich kart ;) nie wymieniałam na tym forum do tej pory wszystkich moich fantazji i upodobań. Może też nie wymieniłam w tej fantazji typowo ostrych cielesnych form dominacji, ale nie tylko o nie chodzi. Chodzi też o to, co jest w głowie, o traktowanie, o posłuszeństwo itp
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Dla mnie raczej każda dziewczyna jest uległa. Ale fajnie by było gdyby była taka która idzie w tym dalej, miała radość z wypinania mi dupy na każde zawołanie i spełniania każdej innej zachcianki, rozumiała swoją rolę i była podatna na tresurę, na moje zasady. Mam mocną rękę i u mnie to norma, ale widziałbym to tak że leży sobie smycz razem z obrożą z napisem "bitch" wtedy kiedy ma ją założoną wtedy jest naprawdę mocna dominacja. Zasada jest taka że nie wolno jej sobie samej zakładać, ani nawet jej dotykać. Ale wolno jej mi ją przynieść w zębach na kolanach co jest prośbą o założenie i zerżniecie jej jak szmatę. Face fucking, plucie w usta, policzkowanie... hmm nie powinno być zaskoczenia jeśli skończy się na tym że będzie zlizywać spermę z podłogi. Musi być dreszczyk emocji że nie wie co ją czeka, ale ma mieć pewność że potem poczuje się zupełnie zerżnięta i zeszmacona jeśli ma taką potrzebę. Mi takie coś daje satysfakcję. Jęki mnie podniecają. To sama przyjemność. Ale podziękowanie powinienem usłyszeć od uległej.

Hmm... W zasadzie nie problem znaleźć uległą, bo to każda praktycznie taka jest, ale nie wyobrażam sobie poczucia prawdziwej dominacji bez spełnienia każdej mojej zachcianki, a tym miałbym wiele. Np. nie może być "no uległa, ale w dupę to nie". Ma być wszystko. Musi być zerżnięta w każdy możliwy sposób. Inaczej to nigdy nie byłoby to. Nawet nie chodzi o to że takie niektóre dziwne rzeczy mnie szczególnie jarają, ale o samą możliwość i sam fakt że to już miało między nami miejsce i pewnie za jakiś czas będzie miało znowu.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry